rolnikbbr

Massey Ferguson 8110,8120,8130

Polecane posty

markus1    2

Ja też mam f160 jak był inny ciągnik to miałem kat2 i trzymał.Jak przyszedł 8110 to dałem mu kat3 a kat2 poszło do 90 km.Jak nie ma uciągnąć 2m,ja ciągnę 1,8m i wał campbella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus1    2

Wał daje tyle co  jedna skiba więcej ale z wałem orzę płycej tak na 20-22 cm pod siew.Bez wału głębiej orki zimowe np. pod buraki na 28cm spalanie wychodzi podobne, wiadomo czy sucho czy mokro i jaki kawałek ziemi ale przeważnie mieszczę się w godz na ha to daję ok 16 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

kto mi pomoże chcę przestawić licznik w mf 8110 z mil na klometry tylko nie wiem jak te suwaki od 1 do 8 poustawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

jak to jest z tym rewersem w mf 8110 czy to rewers mechaniczny synhronizowany czy też nie ? a i trzeba się bezwzględnie zatrzymać żeby zmienić kierunek jazdy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byczq    1

jak to jest z tym rewersem w mf 8110 czy to rewers mechaniczny synhronizowany czy też nie ? a i trzeba się bezwzględnie zatrzymać żeby zmienić kierunek jazdy ??

 

rewers mechaniczny nie jest synchronizowany tzn w praktyce wygląda to tak że można się toczyć 1-3km/h ale to lubi zazgrzytać (nie preferuje) lepiej stać w miejscu to wchodzi idealnie ; )

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

aha bo właśnie niewiedziałem czemu niekiedy zgrzytał,  a czy wymienialiście kiedyś uszczelniacz rewersy bo troche się poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markus    27

mam taki mały problem u siebie w 8110 wkręca sie dopiero w obroty przy 1500 a na nizszych obrotach jest straszny muł, co moze byc tego przyczyna lub gdzie cos podkrecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thepietrof    0

pomocy 
szukam tuza do mojego mf 8130 i po stokroć trafiają sie od modelu 6180 i pytanie czy bedzie on pasował ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus1    2

Panowie wymieniał ktoś uszczelniacz na wale korbowym z przodu (1006-6THR2)Trzeba pokrywę jakoś odkręcić czy wystarczy odkręcić koło pasowe i wydłubać stary semering?Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey8110    0

Panowie potrzebuje pomocy odnośnie massey 8110.  Najprawdopodobniej mam podmieniony rozdzielacz ehr który jest od serii 30..    mógłby ktoś się podzielić zdjęciami swojego ehr i powiedzieć mi gdzie powinien  być wpięty ten najcieńszy przewód.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj