Zaloguj się, aby obserwować  
Massey

Co wybrać? Case7220, MF 8160, NH G190

Polecane posty

Massey    0

Witam!

Proszę o informacje na temat ciągników Case 7220, MF 8160 oraz NH G190.

Chcę kupić ciągnik dokładnie jeden z tych trzech i nie wiem który mam wybrać dlatego proszę o pomoc i wszelkie informacje na temat tych ciągników. Mam juz kilka upatrzonych ciągników tj: Case 7220 z 97r, MF 8160 z 96r, NH G190 z 95r który istnieje jeszcze pod nazwą Fiat Agri.

Proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

Jak ja bym miał wybierać wybrał bym z nich Case 7220 bez awaryjna maszynka. Wygodna, sprzęt pierwsza klasa. Naprawdę polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mój kuzyn ma 7320 i też jest cały happy i to tak,że znów kupił Case tyle że MX 240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

Wiec na twoim miejscu brał bym Case 7220 bo to naprawde wytrzymale ciagniki i mało kiedy sie psujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

Więc stawiacie na Case. A wiecie może cos na temat dwóch pozostałych ciągników tzn MF i NM? Macie może jakies informacje od znajomych na temat tych ciągników najlepiej od kogos kto posiada takie ciągniki. Słyszałem w w starszych modelach MF są kłopoty ze Skrzynią Dynasfith (jest awaryjna). Czy to jest prawda? I czy tyczy sie to ta serii 8100 czy starsze jeszcze tj. 3600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tak sorry za literówkę 7230 z ładowaczem Quicke 790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

Zładowaczem to ładnie przy takiem mocy chodzi lepiej jak L-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A może T-34 ?:)On prawie nie chodzi w ładowaczu (chociaż wisi na nim cały czas) tylko w polu (w ładowaczu tylko wtedy gdy trzeba coś ciężkiego zdjąć a tur na 1224 nie daje rady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

Ok jak ktoś bedzie mial jakies informacje o w.w. to prosze na pisac Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

jak chodzi o case tosuper maszyna :)

mam przyjemnoisc w pracy w wakacje jezdzic magnum 7250

maszyna poprostu super wygodna swietnie rozwiazana technologicznie, ergonomia pierwsza klasa.

tak naprawde to wole nim jezdzic jak nh tg285 bo on skacze jak pingiel za krotki jest i jeszcze 1600 kg na przodzie :) w case swietna skrzynia.

 

i tylko jedno mnie boli :) ze takich ciagnikow jak magnumy7??? to juz sie nie produkuje. sa po prostu nie zniszczalne

 

prawdziwy twardziel

 

super maszynka zarowno w pole jak i do trans

 

pozdro mlody87


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

mlody87

mozesz powiedziec mi jak działa tam skrzynia bo czytałem ze wszystkie biegi mozna wrzucac bez sprzęgła czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Massey a dlaczego nie chcesz kupic jelonka?


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Jak kupywac ciagnik to na kilka lat wiec warto troche doplacic i kupic lepszy:)


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

jeżeli Massey chce kupić któryś spośród wymieniowych to nie mieszajcie to doradźcie.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemon    1

NH G190 i case 7220 maja pełny power shift, czyli wszystkie biegi zmieniane pod obciązeniem, to ich przewaga na MF-em.

 

Polecam test tych ciagników z TOP AGRAR nr 1 i 2 /98. W teście Case Magnum, NH G, MF, JD, Fendt.... - wszystkie o mocach 190-200 KM.

 

Może to ułatwi Ci wybór...


jestem uzależniony od AF! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

Massey

Bierz case co do skrzyni to masz racje morzesz przerzucac biegi bez sprzegla az do 16 :) bardzo wygodna swietna maszynka smigam nie raz Case 7250 naprawde swietny sprzet nie do zdarcia i bezawaryjny a to chyba najwarzniejsze i oczywiscie wygodna kabinka i czesci nie drogie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

1rajdzik

dokladnie tak jak mówisz

 

 

pokemon

mam top-a i czytalem wlaśnie te gazety ale wiesz zawsze lepiej posluchac opini ludzi którzy juz uzytkuja takie maszyny kilka lat bo nowe wiadomo na tescie awarie nie wystapią raczej a przez kilka lat to wiadomo czy ciągnik jest awaryjny czy nie. Pozatym wiesz tam jest wysoko postawiona poprzeczka i te ciągniki które ja wymienilem na poczatku tam akurat nie wypadaja najlepiej ale ja przesiade sie z ursusa wiec to tez jest inaczej wiec chyba nie bede krytykowal tak jak jest tam w tescie. Mam tez pytanie czy myslisz ze przelaczanie giegów w NH czy w case przy normalnym uzywaniu sprzegla moze wydluzyc zywot skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj