Skocz do zawartości
klf1

John Deere 1075 SZUKAM SILNIKA LUB ZAMIENNIKA!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
klf1    0

WITAM

POSZUKUJĘ SILNIKA DO KOMBAJNU 1075 JOHN DEERE stary został spalony więc nie opłaca mi się go remontować! Może ktoś wie gdzie można używany kupić lub jakiś inny włożyć od Mana czy Mercedesa lub jakiegoś ciągnika model mojego silnika 6359TZ002, może ktoś już robił taką przekładkę?? dziękuję za pomoc KLF1@interia.pl 502-047-877

szczewko    31

Własnie jest taki problem ze od ciagnika mozesz załozyc od 3650 ale bedzie miał max. 115 KM.mozesz tez zalozyc bez turbo(modele 3140,3050,3350) ale wtedy tylko ok. 100 koni.Do kombajnu potrzeba przynajmiej 150.

Matey    427

gdzieś chyba widziałem na allegro taki kombajn na części, byś musiał poszukac

Wiadomość z agroFakt.pl

klf1    0

tak tak wiem eirm ale sprzedał już ten silnik

Własnie jest taki problem ze od ciagnika mozesz załozyc od 3650 ale bedzie miał max. 115 KM.mozesz tez zalozyc bez turbo(modele 3140,3050,3350) ale wtedy tylko ok. 100 koni.Do kombajnu potrzeba przynajmiej 150.

dobra dzięki szukam od mana albo merca

Nie cytujemy poprzedniego posta i nie piszemy dwóch postów pod rząd, na przyszłośc edytuj swoje posty.

Edytowano przez Matey

LukaszP    2

Jeżeli interesowałby Cię namiar na miejsce za granicą, gdzie taki silnik na pewno będzie - służę pomocą.

klf1    0

próbowałem na gg ale nie odpowiadasz podaj nr albo wyślij sms do mnie to oddzwonię mój nr 502047877

skrzyp    1

Witam. Panowie czy ktoś z Was posiada może blok silnika 6359 w jakiś rozsądnych pieniądzach? Pozdrawiam.

nickfrey    0

sam szukałem latem takiego silnika i w rozsądnych pieniądzach nie dało sie znaleść ;) ale jak chcesz mogę Ci przesłać nr do kolesia, który miał na handel kilka silników. Z tego co pamiętam miał też blok ,z tym że razem z wałem. Może teraz po sezonie ceny są troche bardziej przystępne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się