Gość wolf19

Fendt farmer 311 vs ursus 1224

Polecane posty

jaro    166

Zgadza się Grzesiu-smerfy :P-a ten Vario u P.Kiełczewskich ma dopiero parę miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155
@garek mówisz że do czerwonego ciągnika czerwone paliwo a do zielonego nie

no a jak twoim zdaniem co powiniem zrobić powiedzmy że kupiłem czerwony traktor no i leje czerwone paliwo to jak zmienie kolor ciągnika na zielony, który był wyprodukowany jako czerwony to czy musze zmienić paliwo?

 

a wróce do jeżdzenia na czerwonym paliwie czy to jest do końca legalne policja jak pamiętam karała za jeżdzenie na tym paliwie

 

Hm ludziska zawsze znajdą jakiś hipotetyczny problem. Ja spytam tak ile razy w życiu zmieniałeś kolor ciągnika z czerwonego na zielony?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50
otóż ma czerwone paliwo jest tańsze od paliwa normalnego i dlatego kupił bym czerwony ciągnik który może a naeet powinien jezdzić na czerwonym paliwie. Jaką masz pewnośc że ciągnik zielony pojedzie na czerwonym paliwie. Zresztą koszt naprawy czerwonego ciągnika jezdzącego na czerwonym paliwie będzie dużo niższy niż koszt naprawy zielonego ciągnika jeżdżacego na czerwonym paliwie. Dlatego czerwony ciągnik jest lepszy.

 

A jak bym przemalował zielony ciągnik na czerwony i jezdził na czerwonym paliwie to koszty naprawy by zmalały??


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

następny malarz co to promocja farby w castoramie czerwonej. Nie wiem czy pamiętasz jak pawlak przemalował kabana pastą do butów. I co z tego że był czarny jak dusze miał różową.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

wow ładnie gośc ceni. to ile ja bym musiał za swój 1224 wziąść z 1995 roku. przesadzają ludziska


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Ludzie co wy? Wypowiadajcie sie! :P

 

a propos to jaką talerzowke wziąść do ciagnika o mocy 120 KM? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

siema

ja mam 1224 i ciagam nim nowa talerzowke Unia Ares TL 3m , ale nia ma co z nia robic , to lepiej wybrac 4m

jak cos to fotki masz w mojej galerii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

Witam Fendt jest zdecydowanie droższy od ursusa cena naprawdę jest wyższa ponieważ 120stke można kupić w ładnym stanie do 40tyś posiadam fendta 308ls 80km i c360 3p przy orce fendtem spale tyle co perkinsem za fendta dalem 50 tys mogłem kupić 120stke ale było by mi to bardzo nie opłacalne ciągnik dużo pali przy orce mój dziadek ma 160 za 50tyś z eksportu obrabia 100ha wszystkie prace nią robi siew orka ciągnik trzyma się ale jego spalanie jest bolesne bądzmy szczerzy jak fendt 80km kosztuje więcej od ursusa 120km to wiadomo jaka cena taki ciągnik ale bardzo dziwne jest porównywanie  fendta i ursusa oba ciągniki są bardzo dobre ursus np jak na swoją cene  jest naprawde dobry ale konfort pracy i spalanie przy fendzie wymięka totalnie więc jeżeli macie sporo do orki spalicie sporo 120stką bardziej bym wam polecał mniejszego fendta w ładnym stanie np 80 90km spalanie jest bardzo małe  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj