Skocz do zawartości
yacenty

Zapotrzebowanie na modele z SIKU

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Modele
rolnik6920    42

niechce nic mówić ale to nie koncert życzen że każdemu pan YACENT bendzie specjalnie sprowadzac modele każdy ma swoje życie i niech innym osobom d*py (za przeproszeniem ) niezawracać. tutaj chodzi w tym temacie o modele siku a nie uh czy ertl

Dawid777    0

Zacznijmy od tego że gdyby te maszyny były dostępne na Polske to na pewno by sie znalazły w agro-modele

0maly0    5

A ja mam taką prośbę, czy da się sprowadzić z siku w 1:32 jeszcze te stare siewniki amazone do zboża, czy wogóle jeszcze je produkują.

P.S. Jak się nie mylę to taki siewnik ma @pati

Pozdrawiam,

maly

rolnik96    3

Ja bym jedynie prosił o model (Siku 1:32) przyczepy Pronar i Prasa rolka Claas Rollant. Da się jeżeli tak to super a jeżeli to szkoda ale będę skłoniony zrobić sobie samoróbkę ale cóż taki już nasz los.

endrju00711    11

Witam, ja mam takie pytanie odnośnie upustów, więc na jaki upust moge liczyć, jeżeli kupie model z aro-modele.pl, ponieważ nie ukrywam ostatnio rozglądam się troche za JD 6920 s i za rozrzutnikiem bargmann ( chyba nie pokręciłem nazwy :) ). No i kiedyś czytałem że jakiś tam upust jest, ale nic na forum nie znalazłem dokładnie jaki jest, a potrzebuje go do podjęcia ostatecznej decyzji, ponieważ nie wiem gdzie będzie taniej :)

pati    10

Chyba nie ma upustu, ale nie jestem pewna, niech boss się wypowie. :)

Potrzebuję model sadzarki 2272. :)

endrju00711    11

Właśnie niech yacenty się wypowie, w końcu to jego sklep :) A co do modelu sadzarki, to chyba Z272 , anie 2272 :) Być może chodzi ci o jakąś zachodnią marke, ale jak polska, to na 80 % ,, Z " :)

moro    0

@pati podaje numery katologowe modeli siku jak byś chcił wiedzieć

yacenty    557

skąd ten model? sprawdziłem w hurtowni - nie ma, sprawdziłem na stronie siku - tez nie ma takiego modelu

yacenty    557

na oficjalnej stronie SIKU.DE to powinna byc wyrocznia tego co wogole jest jeszcze produkowane, ta strona siku.com.pl czy pl to jakas wogole taka nie wiadomo jaka jest B)

moro    0

a z siku będą modele rc?? BO mam lanz buldoga i super model jest a chciał bym kupic jakies inne.

Dawid777    0

Ostatnio przeglądając oferte wielu sklepów zauważyłem, że ceny zabawek siku diametralnie wzrosły :D Podług np. UH

Podstawowe pytanie jakie mi się na suwa to czy stanieją jak euro stanieje? Bo euro wcześniej czy później stanieje, nie wiem czy robic teraz większe zakupy czy poczekac :D I jak jest z UH bo ceny są coraz bardziej przyziemne (osiągalne)

yacenty    557

skoro siku sprzedaje w E to jak myslisz jaka jest roznica na walucie kiedy placiłem euro po 3.3 a jaka kiedy euro jest po 4.6?

na brudera cennik dostałem w połowie zeszłego roku, w tym roku ceny poszły do góry, ale gosc powiedział ze cennik jest skalkulowany na 4.5, jesli euro pojdzie w dol to on da mi nowy cennik, no ale poki co euro nie chce taniec

moro    0

a będa kiedyś model esiku control w ofercie bo mam lanz buldoga i jest super model.

Dawid777    0

No i właśnie nauwa mi się pytanie siku czy UH a cena ta sama ;) Mam już TTV z UH i jakośc jest bardzo dobra tylko o wytrzymałośc ciężej :D

yacenty    557

siku mam od reki UH nie ;)

siku deczko słabiej odwzorowane ale masywniejsze, UH dokładnosc mistrzostwo swiata ale takie deczko bardziej delikatne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się