Polecane posty

akmaly    703

I myślisz że jak wypalisz zbiornik mieszanki 1:30 to oprócz dymu coś zyskasz? Śmieszni jesteście, instrukcję się czyta i stosuje a nie robi tak jak dziadek, ojciec to i ja.

Piła markowego producenta jest dotarta i nic poza cięciem nie trzeba z nią robić. Zaleca się tylko nie przeciążać, a mieszanka jak w instrukcji ( jeśli potrzebne jest kilka zbiorników 1:40 to tak zrób, jeśli nie to nie)

Jest cała masa postów z forum dla pilarzy, każdy profesjonalista potwierdzi że nie ma różnicy czy piła była oszczędzana na początku czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Witam!
Mam pilarkę Sthila ms 180 i pojawił się taki kłopot. Spada z obrotów i gaśnie,kiedy dodaję gazu. Na małych obrotach pracuje dobrze,a na wysokich ją dławi. Wyczytałem,że to może być uszczelniacz na wale korbowym.
Miał ktoś z Panów taką awarię? No i ile może kosztować taka wymiana uszczelniaczy,jeśli to są one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Filtr powietrz wyczyściłeś ? Regulacja obrotów przeprowadzona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

krzy 24.Sprawdź filtr powietrza,filtr paliwa jeśli to nie pomorze podmień świece,następnie sprawdź gaźnik membrany,ewentualnie tak jak piszesz może poszedł uszczelniacz ale najpierw zaczął bym od najprostszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Witam!

Mam pilarkę Sthila ms 180 i pojawił się taki kłopot. Spada z obrotów i gaśnie,kiedy dodaję gazu. Na małych obrotach pracuje dobrze,a na wysokich ją dławi. Wyczytałem,że to może być uszczelniacz na wale korbowym.

Miał ktoś z Panów taką awarię? No i ile może kosztować taka wymiana uszczelniaczy,jeśli to są one...

Odwiedź serwis, gaźnik najbardziej prawdopodobną przyczyną ( czyszczenie, regulacja ) ale nie rób tego sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Stihl ma gaźniki Walbro i Zama. W zależności od modelu. W 180 może być Zama ( swoją drogą jeden z największych producentów na świecie ) ale w Stihl miała nieciekawą serię ( coś tam z dyszą, olej osiada w gaźniku i zatyka - oczywiście pozostawiona bez pracy ). Najlepiej wymienić na Walbro i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Pilarka wczoraj zawieziona do serwisu i jutro mają powiedzieć,co jest... Napiszę,jak będę wiedział już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

ma ktoś huskwarne 450 e serie polecacie?

Ja mam, pisałem w tym temacie o przygodach z nią.... Nie polecam. Kup shindaiwe w tej cenie i będziesz pan zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Hurra!
Pilarka zładowana i miała do wymiany filtetek paliwowy. A tak wszystko gra. Koszty małe i to mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj