Skocz do zawartości

Polecane posty

cosmos    1

Ja mam Stihla MS180, trochę mała, ale na moje potrzeby wystarcza. Ma 4 lata i przerobiła 4 łańcuchy i jedną prowadnicę, jedną świecę, jedną podkładkę plastikową (dobrze jest ją przeciąć i zrobić niepełny pierścień, wtedy nie będzie się odkształcać). Acha jeszcze wymieniłem zębatkę od napędu łańcucha i przeszłą czyszczenie zbiornika oleju oraz linka i rączka są nowe. Przydałoby się jeszcze sprężynę zmienić, ale to kiedyś. Ogólnie to ma jedną poważną wadę trzeba uważać, żęby paliwanie wyssać do dna bo ciężko ją potem zapalić a nie ma pompki.

Silver    0

macie elektryczne piły łańcuchowe a może załozyć osobny temat dla elektrycznych jak myslicie?

and    0

Od 1,5 roku, gdy ktoś "zaopiekował" się naszą starą pilarką Solo 644, mamy Husqvarnę 55. 3,4 km nie do zjechania...

samo    3

posiadamy starą już husqvarne i nigdy nas ie zawiodła ale zaczynam sie coraz bardziej przekonywać do marki STIHL.

Kamyk514    0
Od 1,5 roku, gdy ktoś "zaopiekował" się naszą starą pilarką Solo 644, mamy Husqvarnę 55. 3,4 km nie do zjechania...

Moja ciocia ma piłę SOLO ale ja bym jej nie chciał za darmo bo jest mocno ciężka

RolnikRAFAL    0

a ja mam piłęo nazwie kraft gl9500. sprzęt dobry póki mi sie łożysko igiełkowe nie rozleciało. ale teraz po remonciku śmiga jak złoto

benek79    13

ja mam husgvarne 340 i nie mam z nia problemow,mam tez wykaszarke tej samej firmy i nie moge złego słowa powiedziec.pilarke mam dopiero miesiac ale wykaszarke juz 5 lat.

benek79    13
Ja mam stihl Ms 250 i jestem z niej zadowolony.

nie mowie ze STHIL to zła firma ale wszystkie nowosci najpierw wprowadza HUSGVARNA,a wiec technologicznie zawsze wyprzedza konkurecje. fakt jest taki ze prym wioda te dwie firmy i długo sie to nie zmieni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się