Polecane posty

andrzej207    0

posiadam husgwarna 36 około 20 lat piła luks

stihl ms 250 około 6lat i jakąś hińską 3lata na najgorsze roboty tania nie trzeba zbytnio uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Polecam podobnie jak kolega Skrzypek stihla ms 260,poezja,troche droga poezja ale wystarczy

ci na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1882    1

czytając wyżej posty chwalicie husqwarne mam taką 55 w 3latach ścieła 30 m3 i wał pękną moje zdanie jest takie husqwarna była dobra kiedyś a porównywalna teraz do tych po 200 z allegro i morze dłużej wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Trochę pracowałem stihl'em modelu nie pamiętam ale to był ten największy. Pięknie wchodzi w drewno ale jest ciężka i po dłuższym czasie rąk już nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam stihla 021 15lat bez większych awari i husqvarne 340xp 6lat i bardzo często drobiazgi padają np nie ma gaszenia stihl to maszyna na lata a husqvarna jest delikatna lecz bardzo silna i ma bardzo dobrze wytłumione drgania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

http://allegro.pl/pila-spalinowa-pilarka-solo-681-super-okazja-i1980411396.html

 

Znajomy ma identyczną to mówi że idzie jak szatan, ta na aukcji ma akurat coś z gaźnikiem, ale to żaden problem, ale jak bym miał wolne 2k to brał bym bez zastanowienia.

 

Sam mam Solo 644 mniejsza sporo, bo ma 3,5KM, ale tyle co ona wytrzymała to żadna nie wytrzyma, piła ma 22 lata tyle co ja, w tym roku przechodziła cały tydzień przy ścince drzew w lesie i jedyne co to musiałem nowy łańcuch kupić, bo tamtego nie było już jak naostrzyć. Dodam, że Solo mają nikasilowane gładzie cylindrowe przez co tarcie prawie nie występuje. Sąsiad ma Stihla ms 270 i nie jest zadowolony, to łańcucha nie smaruje, ciężko zapala i problemy z gaźnikiem. Ale każdy wybiera co chce :)

 

 


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Kolego moja jak sprzedawałem to tylko wymagała regulacji (czytaj - kompletnego remontu), tylko moja to była zabytek i pieniądze za które sprzedałem to cena prowadnicy i łańcucha (elementy te pracowały 2 dni).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

http://allegro.pl/pi...1980411396.html

 

Znajomy ma identyczną to mówi że idzie jak szatan, ta na aukcji ma akurat coś z gaźnikiem, ale to żaden problem, ale jak bym miał wolne 2k to brał bym bez zastanowienia.

 

Sam mam Solo 644 mniejsza sporo, bo ma 3,5KM, ale tyle co ona wytrzymała to żadna nie wytrzyma, piła ma 22 lata tyle co ja, w tym roku przechodziła cały tydzień przy ścince drzew w lesie i jedyne co to musiałem nowy łańcuch kupić, bo tamtego nie było już jak naostrzyć. Dodam, że Solo mają nikasilowane gładzie cylindrowe przez co tarcie prawie nie występuje. Sąsiad ma Stihla ms 270 i nie jest zadowolony, to łańcucha nie smaruje, ciężko zapala i problemy z gaźnikiem. Ale każdy wybiera co chce :)

 

 

 

niem a co sie dziwić ze idzie jak szatan, z taką mocą to musi robic robote ogólnie solo to dobra firma tak jak kiedyś psk chociaz tej sprawności co kiedyś to one juz napewno nie mją ale firma godna polecenia a stihla to za szkło postawić a nie próbowac tym ciąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapek28    0

ja mam pilarke partner 410 jest znami już 13 lat i miała tylko jedną awarie sprzęgła a tak ogulnie jestem z niej zadowolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

My mamy stihla 028 chodzi 15 lat :D I teraz mamy problem z odpalaniem i wiecie co może być przyczyną? Ostatnio wymieniany był ten mechanizm odpalający czy jak to się zwie i od tego czasu są problemy z jej odpaleniem.


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Moduł zapłonowy albo cewka. Powodów może być dużo. Zacznij od świecy, zdejmij tłumik i sprawdź stan tłoka i pierścienia, profilaktycznie możesz zmienić membrany na gaźniku, wyczyścić i wyregulować(ale to na końcu diagnozy) gaźnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Dzięki za odp damjan15 ;) Przekaże starszemu i zaczniemy sprawdzać ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Pewnie że Husqa :D ja tam zawsze jestem za Husqą po za tym jak chcesz więcej się dowiedzieć o piłach zapraszam na pierwsze forum pilarzy w polsce tam dowiesz się wszystkiego :D Jeśli chcesz mieć więcej znajomych to bierz Stihla jeżeli chcesz być w elitarnym gronie wybierz Huskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0602    2

Ja mam chińską za 200zł 4,5km naklejka i już 2 lata nią pracuję a miałem kupować nową Makitę albo Husq. Stihl mnie nie przekonuje bo za dużo podrób na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba41    0

Jeżeli macie jakieś problemy z pilarkami, wyborem, naprawą, regulacją, piszcie tu, lub na PW, zawsze pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twix123    0

A jaki model polecacie żeby pociąć do 10-15 metrów wałków rocznie. Trzeba będzie się zaopatrzyć na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Ja kupiłem też chińczyka taka zamiast siekiery, lekka, a swoją siłę ma, kopiuj-wklej Husqvarna 142. Mieszanka 1:30, łańcuch i prowadnica oryginał Husqvarny i lecą wióra.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Po pierwsze to nigdy się nie spotkałem z oryginalną prowadnicą Husqvarny także nie wiem skąd ty takie prowadnice posiadasz. Husqa nigdy nie miała swoich prowadnic !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja kupiłem nową husqvarne 450 (miałem wcześniej 40-tkę tej marki ponad 10 lat), i jestem trochę niemiło zaskoczony. Spaliłem 15 litrów paliwa i już łańcuch musiałem skracać, kosz też niedługo do wymiany... Dziwi mnie też że przy nowej pile miałem łańcuch oregon, znajomy kupił w tym samym czasie prawie i miał założony łańcuch husqvarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Po pierwsze to nigdy się nie spotkałem z oryginalną prowadnicą Husqvarny także nie wiem skąd ty takie prowadnice posiadasz. Husqa nigdy nie miała swoich prowadnic !!!!!

Nie wiem jak teraz ale kiedyś miała-przynajmniej tak głosiły napisy-miałem "pięćdziesiątkę" kupowaną jeszcze w Baltonie i z pewnością miała napis Husqvarna na prowadnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Niby jest napis Husqvarna , ale te prowadnice robi im Oregon :) Zobacz sobie na prowadnice "Husqvarny" i na prowadnice Oregon Pro-Lite , różnią się tylko napisami .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj