Polecane posty

ralf    15

ja mam Stihla MS 390 chyba 4,6 KM nie wiem dokładnie troche ciężka ale swoja siłe ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a czy ktoś z was ma kurs BHP na użytkowanie pilarek spalinowych???podobno jeszcze troche i KRUS nie wyda odszkodowania bez takiego kursu...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

moj tata ma taki kurs


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinrol    0

Ja mam ms 230 i masę problemów od samego początku. Cylinder i tłok na gwarancji były trzy razy wymieniane i teraz na trzecim chodzi ale są to jej już ostatnie chwile chyba pracy. Moje uwagi że może być coś z wałem korbowym nie uwzględnili i gwarancja wyszła. Teraz myślę nad nową pilarką chyba wezmę husqwarne ale w sumie od tej starej prowadnice i nowy łańcuch odzyskam więc może stihla tylko profesjonalnego ten ms 230 jest dla amatorów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1
Ja mam ms 230 i masę problemów od samego początku. Cylinder i tłok na gwarancji były trzy razy wymieniane i teraz na trzecim chodzi ale są to jej już ostatnie chwile chyba pracy. Moje uwagi że może być coś z wałem korbowym nie uwzględnili i gwarancja wyszła. Teraz myślę nad nową pilarką chyba wezmę husqwarne ale w sumie od tej starej prowadnice i nowy łańcuch odzyskam więc może stihla tylko profesjonalnego ten ms 230 jest dla amatorów!!!!

Kup ms 260, sprawdzona konstrukcja ;)

Sporo pilarzy w lasach ich używa zawodowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

@marcinrol

zgodze sie z toba ze czasami trafia takie modele

moj sasiad ma MS180 chyba ze dwa laat a servis odwiedzil wiecej niz ja przez 10 lat

ale ogolnie jak widze to wszyscy zadowoleni sa z tych prostych sthilow

mialem ostatnio okazje z ciac husqwarną <nie wiem jaki model>

tez milo mi sie niac cielo tyle ze akrobacje uskutecznialem z nia bo w sadziw mamla czystkie robilemi troche trzena bylo pomachac rekoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

no i po 11 latach bezawaryjnej cięzkiej pracy mój Jonsered zatarł się... a przyczyna była jakaś plastikowa tylejka do wlotu powietrze od turbiny :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Ja posiadam husqvarne 350 i jak narazie leci 6 rok i jest OK, mam jeszcze elektryczną marki makita UC3003A naprawdę dobry sprzęt, co do elektrycznej to jest dobra do pracy w pomieszczeniach. Polecam. :wacko: :P:P


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

bedac przy sthilu calu czas

 

mam dowas pytanie

chce kupic kose spalinowa

oczywiscie sthil

jak model pojecacie tak do 2000zl nie wiecej

mam prcowac w sadze wycinacie na rowie

aby mogl chodzic noz zamiasc zylki na grubich chwasciorach

 

z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3869

chyba nie ten temat? masz na mysli pile na żylke czy kose spalinowa na nóż?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktok    0

ja mam Husqvarna 136 ma 6miesiecy i 10letnia 257 tej samej firmy a co do kosy spalinowej wykaszarki to sam sukalem i tez myslalem na sthilu ale w koncu kupilem Husqvarna 333R 2.2km bo byla promocja i wczesniej kosztowala o ile sie nie myle 2100 zł a w promocji 1839 zł w komplecie ma szelki glowice do zylki glowica do noza wraz z nozem ma tez mozliwosc zalozenia pily ktora dokupilem za 50 zł a ta pila mozna scinac drzewka o nawet grubosci piesci jestem bardzo zadowolony z tego sprzetu pozdrawiam i polecam :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

ja mam Stihla MS 180 nie ma jeszcze roku działa bardzo dobrze jestem z niej zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321
bedac przy sthilu calu czas

 

mam dowas pytanie

chce kupic kose spalinowa

oczywiscie sthil

jak model pojecacie tak do 2000zl nie wiecej

mam prcowac w sadze wycinacie na rowie

aby mogl chodzic noz zamiasc zylki na grubich chwasciorach

 

z gory dzieki

radze kupi kawasaki super kosa za 2000 cos 2 kM


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

a ja mam Alpine C-360...tak samo jak traktor :wacko: niezbyt silna ale jeśli ktoś potrzebuje raz za czas coś wyciąć to idealnie sie do tego nadaje.Jest taka lekka że można nią ciąć jedną ręką stojąc na drabinie..

a co do tego certyfikatu na piły to ja mam...Zrobiłem sobie będąc na 6 dniowym kursie pilarek( musze mieć bo jestem strażakiem i razem z kumplem jesteśmy odpowiedzialni za te sprzęty w remizie...nawet miałem pierwsze miejsce w cięciu lodu i drzewa na czas na tym kursie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja mam Husqvarne 40 (1998r.), prowadnica 16', poj. 49cm2.

Jak do dzisiaj ani razu mnie nie zawiodła. Wymieniam tylko elementy, które się zużywają (łańcuch, prowadnica). Świeca jeszcze fabryczna. Cały czas używam olei husqvarny, więc stąd ta wytrzymałość ^_^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    32

Co myslicie o pilarce Stihl MS 170 lub MS 180??Warto by było taką kupić??Duza jest różnica ceny między nimi,która lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

moja 023

wlasnie wczoraj byla w remoncie

ale po 10 latach nalezla sie wymiala uszczelniaczy i ogolne sprawdzenie stanu

tlok i pierscienei nie ruszane byly bo idelane sa

co maszyna to maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja mam Sthila MS230 (chyba) nie chce mi się sprawdzać. 2,7KM.

Nie jestem z niej raczej zadowolony. Mogłem wziąć Husquarnę. Ta moja często ma tak że poprostu nie można jej odpalić mimo że wkręcam nową świecę i często wszystko czyszczę. Ale tak w ogóle to tnie super.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

ja mam dolpime ps 180- troche juz przeszla ;) partnerke.... a z ojcem nasze marzenie to husqvarna 3120xp-hmm 8.4 KM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj