Polecane posty

dawdfarmer    0

ja tez mam szczyla (STHIL) i nawet dobrze sie sprawuje i do serwisu blisko ;)


U-R-S-U-S C330 siła i potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79
Chodziło mu o to że ktoś zapomniał mieszanką zalać. ;)

sorki mój błąd, źle przeczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

u nas jest STIHL z prowadnica 40cm oryginalna miala 35


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

ja mam Dolmara ps-39, jest to niemiecki odpowiednik modelu PS-401, 2,3KM na drewno na zimę wystarczy, sprawuje się BDB

 

ostatnio dorwałem na allegro elektryczną sachs-dolmar 290, z wysyłką około 50 zł, używka,

tak, żeby koło domu, czy w piwnicy nie hałasować, to elektrycznza jest dobra

 

w tym roku tak węgiel podrożał, że się na drewno po części przerzucę, mieszkam około 20 kilometrów od kopalni, a miał od pośrednika musiałem kupić, bo na drobnicy nie sprzedają, trzeba się awizować, dzwonić, itp. szkoda zachodu na taką ilość

 

górników wyprawili na wcześniejsze, płacą po ponad 2 tysiaki na miesiąc za siedzenie w domu ( a żeby to jeszcze któryś usiedział, i nie odbierał mi pracy), a węgla nie ma kto wydobywać, chyba ,to jakiś kolejny polski paradoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Husqvarna to profesjonalna szwedzka firma , mam 2 piły tej marki model 445 rancher i 345 z obydwu jestem bardzo zadowolony, mógłbym polecić także stihla bo też na nim pracuje i nic się nie dzieje, ale oleo-mac to już inna bajka zacina się , łańcuch spada i dostaje drgań-pilarka dla amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja miałem OLEO-MAC i byłem z niej zadowolony. sporo mi wycięła. Niestety przegrzałem silnik ni mi padła :P. kiedy jak będę miał trochę wolnej kasy tojo uruchomię i będę dalej nio ciął:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

moim zdaniem STHIL jest lepszy jak ta HUSQVARNA do uzytku domowego


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Podłaczę się do temtau :

 

czy ktoś się może orientuje czy pilarki (stihl, husvarna) sprowadzane ze USA nowe, o identycznych symbolach jak sprzedawane w firmowych salonach w Polsce maja takie same ,,wnętrzności" (gaźnik, tłok, cylinder, wał sprzęgło itp.) ?

 

prosiłbym o rzeczowe wypowiedzi


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

wiem ze STHILE sa 2. jedne z USA a drugie MADE IN CHINA. Prawie niczym się nie różnią. Z chin są sprowadzane a potem bite naklejki STHILA. Ale jak kupujesz w sklepie to maja pewnie oryginał, bo na rynku na pewno nie. Sorki nie przeczytałam posta do końca a wnętrzności to na pewno nie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASAN37    0

Nie wiem o jaki numer pilarki ci chodzi? Niektóre pilarki są produkowane w U.S.A. na nasz rynek MS180,MS170. Podaj numer o postaram się ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Właśnie przywiozłem z USA Husqvarne 445 rancher i powiem, że niczym się to nie różni od wersji europejskiej, te same parametry, ta sama pojemność, podzespoły, różni się tylko ceną w Sears dałem 400$ a w Polsce te cacko kosztuje ponad 2000PLN różnica drugiej takiej za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Podłaczę się do temtau :

 

czy ktos się może orientuje czy pilarki (stihl, husvarna) sprowadzane ze USA nowe, o identycznych symbolach jak sprzedawane w firmowych salonach w Polsce maja takie same ,,wnętrzności" (gaźnik, tłok, cylinder, wał sprzęgło itp.) ?

 

prosiłbym o rzeczowe wypowiedzi

Kiedyś na landtreff.de czytałem temat właśnie o tym-Niemcy twierdzą że pilarki owe nie różnią się niczym oprócz ceny-podany był tam nawet adres sklepu internetowego który te piły sprowadzał-oczywiście na temat natrafiłem w dwa dni po zakupie swojej pilarki :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kormoran    1

Ja mam sthila 023 1992r. jest bylo w niej wymieniane jedynie lańcuchy korek od wlewu oleju i linka od rozrusznika , reszta jest orginalna dodam ,że pila uzytkowana jest dosc często. Wczoraj tata kupil mi sthila MS230 :P . Mam nadzieje że bedzie mi sluzyl długo pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

w tych najmniejszych sthilach z tego co mówił dealer jest dużo plastikowych bebechów


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASAN37    0
w tych najmniejszych sthilach z tego co mówił dealer jest dużo plastikowych bebechów

Nie wiem co to za dealer takie głupoty opowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam husqvarnę 40 z 1995 roku i wymieniam tylko łańcuchy, a teraz doszła jeszcze zębatka napędowa. moim zdaniem stihl nie jest najlepszą firmą robiącą piły(jest najbardziej znana), bo np husqvarna też jest bardzo dobra.

 

a co do niemieckich marek to karcher też nie jest najlepszy, jest najbardziej znany, bo np firma PORTOTECNICA jest lepsza od karchera.

 

a co do przepłacania za markę to podam przykład: mój kumpel robi w hurtowni z olejami, płynami itp i opowiadał jak to do nich przywożą płyn chłodniczy w beczkach po 1000 litrów, a hurtownia sama kupuje beczki po 5 litrów oraz nalepki np petrygo, glikol, itd i sami je napełniają i tylko cena jest inna, za ten sam płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

fakt jest taki ze STHIL czy HUSQVARNA to dwie najlepsze marki,ale z tego co się orientuje to większość nowości na rynek wprowadza Husqvarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASAN37    0

I tu się mylisz od 16-tego rozpoczyna się sprzedaż nowych pilarek STIHL ms 171,181 ,211,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
I tu się mylisz od 16-tego rozpoczyna się sprzedaż nowych pilarek STIHL ms 171,181 ,211,

Co nie znaczy ze nie wprowadza czegos co u konkurencji juz jest :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj