Polecane posty

adasiorek    5

jakie macie pilarki spalinowe no i elektryczne

 

sam posiadam pilarkie sthila MS 023 juz (leci jej 10 rok)

nie miala jeszcze powazniejszych napraw chodzi mi o silnik

 

 

na marginiesie mam jeszcze myjkie sthila i zamierzam jeszcze kupis kose spalinowa sthila pasuje mi ta firma a i do serwisu mam 1km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ja też miałem stihla 23 około 10 lat ale się dosłownie rozleciała ( niestety plastikowy karter nie nadaje się do naprawy) teraz mam makite 520 . dużo mocniejsza od stihla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ja również mam stihla 023 od 10 lat! nic mi się przez ten czas nie popsuło tylko taka pierdółka jak spadek obrotów (30PLN).

Polecam tą piłe!


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Husqvarna 50-1989 r-12 ha lasu-chyba o czymś świadczy-praktycznie bezawaryjna oprócz tego,że drugi silnik (jeden artysta zalał benzynę bez oleju :angry: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

Ja mam PARTNERA 500(ok 4,0km) naprawde mocna i trwala sztuka po wymianie tloka i pierscionkow, dostałem ja od ojca jak pol roku temu kupil sobie STHILa MS250 ponad 3,1 km chyba :) ale idzie jak burza teraz jak jakas wieksza fucha to na dwie jazda :)


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

ja mam husqvarne 136 2.2 km i prowadnice37 cm mam ją trzy lata i żadnej awarii tylko linka od rozrusznika raz sie urwała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

ja mam husqvarne 351, 6 rok-0 awarii/sie dba to sie ma :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja mam jonsered 2045turbo mam 5ha lasu ale to chyba nic nie mówi o ilosci ile ona pracuje ale szczerze to duzo bo przygotowuje opał do suszarni na 8ha kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

moj stihl to juz nie chodzi ale on wychodzil sie co niemiara bardzo duzo po zarobkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Mialem stihla 025, niedawno zakupilismy drugiego, taki sam typ, mało pali i jest ok.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

mojemu jonsered 2040 leci już 10 latek chodzi bezawaryjnie żadnych problemów


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam OLEO MAC 951. Chodzi dobrze, ne wiem z którego roku ona jest. Ma założono drugo prowadnice i trzecie kółko napędowe łańcuch oraz sznurek od zapalania. Łańcuch to nawet nie wiem który ale już kilk zużyłem. W tamtym roku wymieniłem to część co powoduje jskrę na świece(nie wiem jak to się nazywa). Ogólnie piła wiele przeszła i jeszcze zapewne przejdzie (dziś chodiła jak nowa).


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja mam narzedzia Stihla a mianowicie pilarke Stihl 023 i kose spalinowo Stihl FS 120 pracuje sie nimi bez zarzutów polecam firmr Stihl naprawde godna uwagi,


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

oo kolega Balzak ma taki sam sprzęt jak ja,polecam każdemu , sprzęt nie do zajechania.nie pamiętam ile już prowadnic i kółeczek wymieniłem, :) jedyne awarie to rozwalony odłamkiem drzewa zbiornik na olej ,oraz raz kiedyś wlałem czystą benzynę, zatarł się, kupiłem części i chodzi do dziś

natomiast kose używam sporadycznie , wiec o niej zdania nie mam,chodzi bez zarzutu ,tylko troche ciężko pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ja mam husqvarne 136 prowadnica 15'',ma 2.5 roku(jesto to ta sama co ma pawel),jeszcze mi się w niej nic nie popsuło(oby tak dalej),duzo juz zrobiła,nadal chodzi super,mi się wydaje ze husqvarny to są najlepsze pilarki,robiłem tez stihlem ale jakos wole husqvarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

husqvarna w porownaniu do sthila ma pomoc prostrza budowe i ze latwiej ja samemu poprawic niz sthila

a co uwazacie o solo??

u mnie kumpel taka mial to czym szybciej zmienil na sthila

teraz jest niezla promocja na sthila jesli chodzi o pilarki bo o pozostalych sprzetach nie slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
ja mam husqvarne 136 prowadnica 15'',ma 2.5 roku(jesto to ta sama co ma paweł),jeszcze mi się w niej nic nie popsuło(oby tak dalej),duzo juz zrobiła,nadal chodzi super,mi się wydaje ze husqvarny to są najlepsze pilarki,robiłem tez stihlem ale jakos wole husqvarne :)

z tego co wiem,ta twoja husqvarna dostaje niezly wycisk w lesie heheh i jakos sobie radzi :) a tak odbiegajac od tematu....dalej te rumuny kradna ci te drzewo czy juz przestali??


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Mam najpopularniejszą pilarkę na tym forum czyli STIHL 023 kupioną na jesieni 1993 roku czyli będzie prawie 14 lat, kosztowała wtedy 6.900.000 wtedy to była naprawdę kupa kasy, ale było warto :)


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Stihl 023 z ( chyba ) 1999 roku. Oprócz łancucha nic się nie psuło. Godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

mam dolmar 341 i 115i


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Stihl i nic więcej..

Tylko ta firma w kosiarkach i pilarkach mnie interesuje..

Co do piły mam ms 260, zero problemów, jeden sezon była pożyczona do lasu i śmiga dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broja    0

Ja czasami bawię sie Husqwarną, chyba 354 albo podobna, nigdy nie mogę zapamiętać. Za dużo nie piłuję, ale to dobra maszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj