Polecane posty

bartus16    10
ms 170,180 to pilarki amatorskie dlatego wyglądają tak marnie .plastiku jest w nich tyle samo co w 230,250 tylko

tylko???? 230 i 250 to juz calkiem inny temat to sa juz pilarki uniwersalne... a 170 i 180 to mozna najwyzej galezie podciac w sadzie...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Tak w roli ścisłości ja mam MS230 jest to seria FARMER a setki mają nazwę GARDEN o ile się nie mylę.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Tak w roli ścisłości ja mam MS230 jest to seria FARMER a setki mają nazwę GARDEN o ile się nie mylę.

a co to za roznica????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

O Matko !! Istotna istotna. Choćby w takim małym detalu jakim jest moc i budowa zespołu tnącego ale przecież to taki drobny detal który jest tak mało istotny... :rolleyes:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
O Matko !! Istotna istotna. Choćby w takim małym detalu jakim jest moc i budowa zespołu tnącego ale przecież to taki drobny detal który jest tak mało istotny... :rolleyes:

ja tam tego nie zauwarzylem ...

uhu juz 300 postow pekolo ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Po pierwsze kolego NIE CYTUJ POSTA KTÓRY JEST NAD TWOIM BO WIADOMO DO KOGO PISZESZ !

Po drugie widać jak często trzymasz piłę w rękach i tniesz albo uważasz się za "czego to Ja nie wiem"

Po trzecie zobaczymy co jeszcze mądrego napiszesz... Może że w tych piłach cylinder to też z plastiku jest zrobiony....

:rolleyes: :angry:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
O Matko !! Istotna istotna. Choćby w takim małym detalu jakim jest moc i budowa zespołu tnącego ale przecież to taki drobny detal który jest tak mało istotny... :rolleyes:

 

No rzeczywiście moc to taki mały pikuś, mało ważny... ;) @bartus16 zastanów się zanim coś powiesz... Taka rada na przyszłość... :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ludzie wierza w to co widza!!! Patrzac na ostatnia reklame tv STHILA to pilarki MS170 lub180 słuza do ciecia sporych drzew!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Właśnie a potem narzekają co to za gówno... :rolleyes:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No oczywiście. Ja ich nie bronie bo są ludzie co uwierzą w różne rzeczy. Tak firma wprowadza w błąd za co są spore kary.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Reklama=mydlenie oczu. Nie tylko STIHL to praktykuje... :rolleyes: A, że niektórzy ludzie są naiwni to już inna sprawa... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Po pierwsze kolego NIE CYTUJ POSTA KTÓRY JEST NAD TWOIM BO WIADOMO DO KOGO PISZESZ !

Po drugie widać jak często trzymasz piłę w rękach i tniesz albo uważasz się za "czego to Ja nie wiem"

Po trzecie zobaczymy co jeszcze mądrego napiszesz... Może że w tych piłach cylinder to też z plastiku jest zrobiony....

:rolleyes: :angry:

nie traktuj mnie za jakiegos debila bo jestes o rok starszy i myslisz ze wszystkie rozumy pozjadales czlowieku wez sie ogarnij :angry:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Tak w roli ścisłości nie dziele ludzi na kategorie wiekowe. A wszystkich rozumów świata nie pozjadałem bo nie chciałbym... A i z tekastami typu ,,... ogarnij się ..." to nie wyjeżdżaj do mnie OK ?


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
nie traktuj mnie za jakiegos debila bo jestes o rok starszy i myslisz ze wszystkie rozumy pozjadales czlowieku wez sie ogarnij :angry:

 

Bez przesady panowie nie obrażajcie się nawzajem, ale @bartuś16 mógłbyś troszkę spokojniej pisać, chyba nie chcesz się pogodzić z tym, że napisałeś niezbyt przemyślany post... Nie każ komuś się ogarniać, trzeba zacząć od siebie. Także nie denerwuj się i pisz mądre posty... I wiedz o tym, że nikt Cię nie ma tu za debila ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
nie traktuj mnie za jakiegos debila bo jestes o rok starszy i myslisz ze wszystkie rozumy pozjadales czlowieku wez sie ogarnij :angry:

zaraz uspokoje towarzystwo jak poleca % ;) bartus zwrocil ci sluszna uwage a ty juz wyskakujesz-tekst typu "ogarnij sie"powinienes powiedziec sam do siebie.

 

a teraz prosze wrocic do tematu bo jesli nie to poleca ostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0
ja jakos nie mam przekonania do husqvarny....

Czemu nie masz przekonania do Husqvarny??? 3 lata temu kupiłem 345 (3km) i chodzi jak złoto. W serwisie mi tylko posmarowali sprzęgło, bo się bałem rozbierać. POLECAM

 

Ja mam jakies ruskie cudo. Cięzkie jak cholera ale co ruskie to ruskie ;)

Miki7211, mam to samo to się nazywa URAL ma 5 koni dymi, ryczy. Rok temu popsuł mi się gaźnik i jak się rżnie to ogień z tłumika wali. Strach do lasu brać :)

 

Nie pisz posta pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

Też kiedyś miałem ruską piłę tylko moja nazywała się "Tajga" miała żółtą, metalową obudowę i ważyła ponad 10kg, a mój sąsiad miał coś podobnego o nazwie "Dolpima", z tym że nie wiem jakiej ona była produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Ja jestem posiadaczem Dolpimy 390 :)Jest to polska pła waży ok 10 kg i jest nie do zajechania. Ale już jej nie będę używał bo Stihl 270 jest o połowę lżejsza ;) może ktoś wie ile ta dolpima ma koni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0
Też kiedyś miałem ruską piłę tylko moja nazywała się "Tajga" miała żółtą, metalową obudowę i ważyła ponad 10kg, a mój sąsiad miał coś podobnego o nazwie "Dolpima", z tym że nie wiem jakiej ona była produkcji.

Dolpima to polska piła z Wrocławia ma 4 konie , mój tata taką miał przez 15 lat wypaliła ponad beczkę paliwa jedyny minus to że była ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Też kiedyś miałem ruską piłę tylko moja nazywała się "Tajga" miała żółtą, metalową obudowę i ważyła ponad 10kg, a mój sąsiad miał coś podobnego o nazwie "Dolpima", z tym że nie wiem jakiej ona była produkcji.

Dalej mam i okazjonalnie używam do cięcia grubych drzew, silna bestia. Nie jestem pewien ale chyba przesadziłeś z jej wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

a moj tata wczoraj kupil wood sharka. jest to pilarka z koncernu husqvarna. od wczoraj obciela galezie z 9 przedwojennych topoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
a moj tata wczoraj kupil wood sharka. jest to pilarka z koncernu husqvarna. od wczoraj obciela galezie z 9 przedwojennych topoli ;)

Z tego co sie orientuje to pilarka amatorska. Ile ma koni i jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
Z tego co sie orientuje to pilarka amatorska. Ile ma koni i jaka cena?

tak zdecydowanie amatorska. tylko jest mi potrzebna teraz do topoli a pozniej nie bedzie co ciac to wzialem tania. moc 1,8 KM a kosztuje 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj