Polecane posty

tommy66692    2239

U nas wczesniej byl sthil i sluzyl ladnych pare lat bez awaryjnie-ale tata sam go zalatwil wlal jakies stare paliwo i sie zatarla.Juz nie oplacalo sie robic.Teraz zakupilismy husqvarne-i narazie nie narzekamy-w sklepie nam powiedzieli ze i z tej i z tej bedziemy zadowoleni-dlatego padlo na husqvarne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja jakos nie mam przekonania do husqvarny....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Moja rada,walcz o zwrot kasy i kup Husqvarne.

O zwrot kasy to będzie raczej ciężko. dadzą nowo pilę a kasy nie oddadzą.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
mowisz shit to ciekawe dlaczego tylu ludzi urzytkuje ten sprzet ;)

 

moze uwierzyli w propagandę i reklamy :D

każdej firmie moze sie trafic jakis gorszy egzemplarz czy jakaś nieudana sztuka w powszechnie chwalonej serii

 

ja bym napewno miał zaufanie do stihla a nawet jakby kasy nie oddali tylko wymienili piłe to jeśliby tylko dobrze chodziła to byłbym na pewno zadowolony


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASAN37    0
moze uwierzyli w propagandę i reklamy :D

każdej firmie moze sie trafic jakis gorszy egzemplarz czy jakaś nieudana sztuka w powszechnie chwalonej serii

 

ja bym napewno miał zaufanie do stihla a nawet jakby kasy nie oddali tylko wymienili piłe to jeśliby tylko dobrze chodziła to byłbym na pewno zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Kiedyś pisałem w tym temacie że ma Stihla MS 230 i są problemu z odpalaniem. Po 3 wizytach w serwisach problem odpalania zniknął. Teraz jest problem, że pilarka odpala sie pierwszym pociągnięciem ale po około 10 sek. pracy momentalnie gaśnie. Kiedy gaz jest na maxa to nie gaśnie ale pracuje jakoś dziwnie tak jakby przerywała lub jak kto woli dławiła sie. Jak już wspominałem lepiej kupić husqvarne i mieć maszyne nie do zdarcia na lata.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ile masz już piłę?? Dużo nią robisz ??


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Kiedyś pisałem w tym temacie że ma Stihla MS 230 i są problemu z odpalaniem. Po 3 wizytach w serwisach problem odpalania zniknął. Teraz jest problem, że pilarka odpala sie pierwszym pociągnięciem ale po około 10 sek. pracy momentalnie gaśnie. Kiedy gaz jest na maxa to nie gaśnie ale pracuje jakoś dziwnie tak jakby przerywała lub jak kto woli dławiła sie. Jak już wspominałem lepiej kupić husqvarne i mieć maszyne nie do zdarcia na lata.

ja mam ms 230 juz 5 rok i nic nie wymienialem oprucz lancuchow ale to norma i na wiosne wymienilem prowadnice i tyle leje mieszanke i olej i rura do ciecia :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Piła ma jakoś 3 lata, no może trochę ponad, dokładnie nie pamiętam. Robię nią dość dużo, zwłaszcza że niedawno kupiłem spora ilość drewna bo była wycinka w pobliskim lesie. Poza tym tnę nią stare płoty deski itp. Używam jej raczej często ale krótko, przeważnie aż wypali jeden zbiornik paliwa. Ma moc i ładnie idzie przez drewno, ale już na serwisy wydałem koło 300zł.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASAN37    0

masz problem z gażnikiem,lub z modułem nie wiem na co wydałeś w servisie 300stówki ale chyba niepotrzebnie nie wiem co znaczy" dziwnie chodzi" spróbuj zrobić to sam . weż śrubokręt - miałeś w zestawie mały pomarańczowy- zakręć śrubę regulacyjną "L" potem odkręć ją o jeden obrót i odpal po odpaleniu kręć zgodnie ze wskazówkami zegara aż zacznie gasnąć następnie cofnij o1/4 obrotu śrube "H" raczej omijaj chyba że jesteś wstanie na ucho określić ilość obrotów :D na dole jest śruba biegu jałowego do przodu przyśpieszasz do dyłu zwalniasz. ale nim cokolwiek zrobisz dla pewności zmień świece i sprawdż jak wygląda paliwo -czy nie jest mętne. mam jeszcze radę dla wszyskich pilarzy jeżeli po paru wizytach w waszym serwisie pilarka chodzi jak chce zmieńcie servis czasami warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Serwis był zmieniany. Wolę sam nie kombinować ale dzięki za poradę.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ludzie kupuja Sthila bo jest duzo reklamy tej firmy i duzo zarazem chinskich producentów bo tam tanio robia ale nie zawsze dobrze.Mam kolege ktory pracuje w Sthilu i sam mowi ze to juz nie to co kiedys. Te małe pilarki to nie sa Sthile tylko maja nazwe Sthil a reszta to chinszczyzna.Przed zakupem pyta łem go co lepiej kupic i wskazał na konkurencje!!! Szukałem piły do 3km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    48

dziś byłem w serwisie :) i powiedziałem że jak nie naprawia tej piły to chce druga nowa :rolleyes: koleś sie zgodził i przełożył mi nowy gaźnik i iskrownik. pojechałem do lasu i piła chodzi jak złoto po całym dniu ciecia :D jestem szczęśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
dziś byłem w serwisie :) i powiedziałem że jak nie naprawia tej piły to chce druga nowa :rolleyes: koleś sie zgodził i przełożył mi nowy gaźnik i iskrownik. pojechałem do lasu i piła chodzi jak złoto po całym dniu ciecia :D jestem szczęśliwy ;)

i dobrze i tak powinno byc niech ci sluzy jak najlepiej....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

często takie bunty pomagają. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3
dziś byłem w serwisie :) i powiedziałem że jak nie naprawia tej piły to chce druga nowa :rolleyes: koleś sie zgodził i przełożył mi nowy gaźnik i iskrownik. pojechałem do lasu i piła chodzi jak złoto po całym dniu ciecia :D jestem szczęśliwy ;)

A pilarka była na gwarancji czy już nie??


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halun20    2

ja mam husqvarne 40 jest ona z 1997 roku i jak narazie dobrze chodzi było kilka rzeczy które wymagały wymiany ale nie ma co sie dziwić jak ma sie swoj las i dużo zadrzewień na polu to sie piłuje co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    48

Tak pilarka była na gwaranci :rolleyes: dokładnie w piątek była kupiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Kurde szkoda bo myślałem że nareszcie dobrze mi zrobią to piłę. Trudno udam sie jeszcze raz do serwisu tym (juz trzeciego)


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
dziś byłem w serwisie :rolleyes: i powiedziałem że jak nie naprawia tej piły to chce druga nowa :) koleś sie zgodził i przełożył mi nowy gaźnik i iskrownik. pojechałem do lasu i piła chodzi jak złoto po całym dniu ciecia :) jestem szczęśliwy ;)

 

No widzisz :D. Jednak trafiłeś na czarną owcę serii.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

W każdej dobrej marce mają prawo trafić sie felerne egzemplarze... Także się nie przejmuj... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

co do tych małych stihlów sie zgodze :rolleyes: tam montują jakies plastikowe częsci.moj wojek ma ms170 chyba taki malutki ;/


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Fakt te setki są trochę dziwne. Wyglądają na takie jednorazówki.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASAN37    0

ms 170,180 to pilarki amatorskie dlatego wyglądają tak marnie .plastiku jest w nich tyle samo co w 230,250 tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj