Polecane posty

quercus    7

Jaką mieszankę lejesz ?? Tzn proporcje ?


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Proporcje 50:1 a leje olej oryginalny Stihl. ja też już nie wiem co to może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Mam już tego dość !!! piła była dziś w serwisie koleś poklecił śrubokrętem przy obrotach i powiedział że miała za małe obroty ustawione ale dla pewnisci kazał kopic nowa świece,no to sie ucieszyłem że piła już działa wróciłem do domu wziąłem cały sprzęt i pojechałem do lasu.; ściąłem średnie drzewo a tak głupia piła zgasła i jak ja paliłem to na wolnych obrotach gasła, Cały dzień zmarnowałem. W poniedziałek wraca do serwisu :D

jak to nie obroty to jakas mechaniczna usterka B)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

Jak piła jest na dotarciu to zalewa się mieszankę 1:40 i jak ci nadal piła gaśnie to sprwadź filtr powietrza, ale najprawdopodobniej serwisant nie zna się na rzeczy i pewnie ci ustawiał obroty na zimnym silniku.

 

Ps. świecę to on ci powinien wymienić za darmo, a nie kazać za nią płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Nowa świeca nic nie dała. a filer czyściłem kilka razy. Ta piła ma kondensator i może jak sie cała piła rozgrzeje to on przestaje działać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

Ja bym jednak obstawiał gaźnik, ale tu nie ma co wnikać, zdaj piłę do serwisu i im powiedz żeby w końcu ją porządnie naprawili bo inaczej zarządasz zwrotu kasy to może się lepiej przyłożą do naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja miałem problem ze skuterem co tydzień jeździłem do serwisu wkurzyłem sie i pojechałem do innego i skuter chodzi już pół roku dobrze. Radze ci zmień serwis albo jeć aż do firmy tam gdzie je produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Jak ten koleś jej teraz nie naprawi to zażądam zwrotu pieniędzy albo nowa pilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I masz rację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Jak ten koleś jej teraz nie naprawi to zażądam zwrotu pieniędzy albo nowa pilę :D

zwrot kasy lub wymiana na inna pilarke


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Jak ten koleś jej teraz nie naprawi to zażądam zwrotu pieniędzy albo nowa pilę :D

 

Kawa na ławę i gitara. Ja co prawda nie serwisuje w tym samym miejscu co kupiłem może i dobrze. Ale piła dostaje dobrych obrotów łańcucha ??


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My swoja już drugi rok mamy, i dopiero nie dawno był łańcuch podciągany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASAN37    0

każdy sprzęt może szwankować, to jest prosta żecz do naprawy, jeżeli oczywiście dobrze odgadłem. dobry servisant poradzi sobie z tym w 30min. nie martw się piła jest na gwarancji. stihl jako firma dba o swój wizerunek pewnie i tym razem staną na wysokości zadania' trzymaj się zasad olej stihl[tylko dilerzy stihl]filtr pow. czysty i nie trzymaj paliwa w pojemnikach z tworzyw, chyba że są do tego przeznaczone. rada w servisie bąć twardy nie daj się zbyć następną regulacją jeżeli ostatnia nic nie dała. wymiana sprzętu na nowy może nastąpić po trzeciej naprawie tego samego problemu.stihl do naprawdę dobre piły pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Popieraam @HASAN37, dobrze powiedziane... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a jak on to regulował ? z obrotomierzem chociaz? oddaj do serwisu i nie daj sobie w kasze dmuchać mow o co chodzi i postaw im sprawe jasno bo jakbys zrobił "ciepłą kluche" to cie zbędą a piła dalej będzie szwankować. coś tu było o 1:40 mieszance. my jak mieliśmy kose na dotarciu to normalna mieszanka i mowi serwisant "ok 10 baków w normalnej pracy i do serwisu jak sie nie będzie nic działo na przegląd" zrobił mu pomiar obrotów i nie było problemu


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Piły i inne podobne urządzenia fabrycznie gaźniki mają ustawione na dotarcie po kilku wyrobionych zbiorniczkach( zależnie od producenta) należy udać się z piłą do serwisu na odpowiednie wyregulowanie gaźnika


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I sprawdzenie czy wszysko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

koleś wziął śrubokręt pokręcił jakaś śrubą i przy gazował i dobrze chodziła, ale co z tego jak się rozgrzeje to zgaszanie i już nie zapali:( Ja jestem spokojnym człowiekiem :D Ale mój ojciec traci cierpliwość, bo nie po to wydał prawie dwa tyś żeby martwic sie o piłę i jej ustawienie:) w poniedziałek wam napisze jak było B) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

dla mie stihl (bez obrazy ) to jeden wielki shit fabryki pozakładali w chinach gdzie robią na ilosc nie na jakosc a do tego te ceny stihl ms200t 2,3 km i 3,5 kg 2500 zl a echo o takiej samej mocy cs350wes japonska piła 2,3km 3.6 kg 1000Zł (która oczywiscie polecam bo ja urzytkuje)


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Moim zdaniem gdyby Sthil tak dbał o klijentów to nie zatrudniałby takich serwisantów!!!Moja rada,walcz o zwrot kasy i kup Husqvarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
dla mie stihl (bez obrazy ) to jeden wielki shit fabryki pozakładali w chinach gdzie robią na ilosc nie na jakosc a do tego te ceny stihl ms200t 2,3 km i 3,5 kg 2500 zl a echo o takiej samej mocy cs350wes japonska piła 2,3km 3.6 kg 1000Zł (która oczywiscie polecam bo ja urzytkuje)

 

To co znaczy że ciężka to co ?? Że lepiej zakupić se tomahavka (siekiera dla niewiedzących). Owszem SHTIL jest ciężki ale to często daje mu przewagę.

Zresztą CI co maja SHTILa to będą je chwalić a Ci co HUSQVARNE będą ją chwalić. Takie bez sensowne porównania.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciezki to może by młotek albo ciągnik, ale nie piła, biegać cały dzień po lesie z piłą 5 kg to nic przyjemnego :D .

Kiedyś pracownik niemieckiego MPO czy zieleni mówił mi, że w pracy robili piłami Sthil (bo niemieckie), ale dla siebie kupił Husqvarne, twierdził, że jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
dla mie stihl (bez obrazy ) to jeden wielki shit fabryki pozakładali w chinach gdzie robią na ilosc nie na jakosc a do tego te ceny stihl ms200t 2,3 km i 3,5 kg 2500 zl a echo o takiej samej mocy cs350wes japonska piła 2,3km 3.6 kg 1000Zł (która oczywiscie polecam bo ja urzytkuje)

mowisz shit to ciekawe dlaczego tylu ludzi urzytkuje ten sprzet :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj