kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
freetaxi    947

Ubezpiecznie w ZUS odpada.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beekeper    5

Freetaxi orientujesz się jak to jest z sytuacją kiedy planowana do zakupu ziemia od ojca wchodzi od początku w skład biznesplanu? (musieliśmy dać wszystkie nasze działki bo brakowlao do wielkości ekonomicznej). Czy w takim przypadku będę musiał je kupić przed otrzymaniem premii? Czy np mogę je wydzierzawic a jak wpłynie kasa to wtedy je wykupić na własność? 

 

Z góry dziękuję za pomoc!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azzadek    22

Czekam wciąż na decyzję, a chciałbym skorzystać w marcu z Restrukturyzacji i kupić ciągnik. Nie kolidują w żaden sposób te dwa programy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Albo młody rolnik albo RMG.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435
Dnia 25.01.2020 o 08:02, beekeper napisał:

Freetaxi orientujesz się jak to jest z sytuacją kiedy planowana do zakupu ziemia od ojca wchodzi od początku w skład biznesplanu? (musieliśmy dać wszystkie nasze działki bo brakowlao do wielkości ekonomicznej). Czy w takim przypadku będę musiał je kupić przed otrzymaniem premii? Czy np mogę je wydzierzawic a jak wpłynie kasa to wtedy je wykupić na własność? 

 

Z góry dziękuję za pomoc!! 

Sam jestem ciekaw jak to ugryzc

3 godziny temu, freetaxi napisał:

Albo młody rolnik albo RMG.

ale modernizacje mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Tak. Modernizację można. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azzadek    22
4 godziny temu, freetaxi napisał:

Albo młody rolnik albo RMG.

Tzn chodziło mi o Modernizacja gospodarstw rolnych” - obszar d, który rusza teraz w marcu. Czy nie koliduje on z MR, z 2019roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek14059    3
20 godzin temu, azzadek napisał:

Tzn chodziło mi o Modernizacja gospodarstw rolnych” - obszar d, który rusza teraz w marcu. Czy nie koliduje on z MR, z 2019roku.

A miałeś złożony wniosek o dopłaty za rok 2019 ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmfun    0

Jutro teoretycznie mija 210dni od ostatniego dnia składania wniosków, ktoś dostał pismo o wydłużeniu terminu przez jak to oni nazywają "skomplikowany charakter sprawy" czy nawet tego tym nierobom się nie chce tego zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie, narazie żadnego pisma nie było.  Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ja czekam do piątku 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venturer    0

Ja dzisiaj dzwoniłem do mojego oddziału arimr to się dowiedziałem że wniosek pozytywnie rozpatrzony ale decyzji jeszcze nie dostałem podobno już wysłali decyzje więc czekam aby w 100% być pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jutro albo w środę powinna być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu873    14

Pomorskie. Dziś dostałem pismo o wydłużeniu terminu "skomplikowany charakter sprawy"

Czas do 27 marca


Misiu873 Rolnik z Pomorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miałeś wcześniej jakieś poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
26 minut temu, RadosawAgatowski napisał:

Jaja sobie robią

No to było wiadome nas w tamtym roku tez Zbywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj