kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek146    0
30 minut temu, misiekbz2 napisał:

Świętokrzyskie decyzja dziś :D 

Były jakieś poprawki lub odroczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

Poprawki robiłem zaraz po świętach, a odroczenie przyszło do 24maja. Jak dostałem odroczenie poszedłem do agencji co jest nie tak i powiedziała mi Pani ze moja decyzja lezy na biurku żeby wysłac ale jeszcze nie mogli wiec po miesiacu przysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50

To jest śmieszne odroczenia maja czas pisać a wniosku nie mają czasu przejrzeć, u mnie na poprawkach data wystawienia odroczenia było 02.02 a doszło chyba 27 albo 8 lutego więc napisali i miesiąc przysłali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80

Hm kolego a kto Ci robił wniosek ODR czy przez kogoś prywatnie...robiłeś bo ja tez z okolic Buska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cackiD    14

dziś pozytywna decyzja , Świętokrzyskie, też odroczona do maja była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

Prywatnie Pani mi robiła spod sandomierza, 600zł chyba zapłaciłem a w agencji tez pytali kto mi robił bo bardzo wszystko przejrzyście było napisane nie mieli zadnych problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseton    10

Ja płaciłem 800 w odr, podkarpacie

Edytowano przez kaseton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek3125    41

U nas jak prywatnie piszą to 4 tys za wszystko. Ale rozłożone na 3 etapy. 1 tys za napisanie 2 tys za przyznanie i napisanie wniosku o pierwsza ratę i 1 tys za napisanie wniosku o 2 ratę i zakończenie sprawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Maszyny ceny wyższe przez te dotacje za wniosku zdzieraja i można powiedzieć że dostajemy nie 100 a raczej 50 i ich wymogi przy kontrolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbmw1    0

No ja dostałem do 25 marca odroczenie i czekam a znajomy dostał decyzję w styczniu ogólnie ci co nie dostali jeszcze to pewnie we wnioskach namieszane u mnie było kilka poprawek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280
Dnia 21.03.2019 o 17:46, adek32 napisał:

Dostał już ktoś wypłatę 1 raty z naboru 2018?

rozmawiałem z doradca to mówił ze ktoś juz w lubelskim ma kasę na koncie z wniosków które on prowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Czy stosowanie planu nawozowego jest sprawdzane pod kątem faktur zakupu nawozów? Czy w myśl zasady że papier wszystko przyjmie można trochę nagiąć rzeczywistość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

Rolnik ryczałtowy przy sprzedaży innemu rolnikowi cielakow kilkudniowych może posługiwać się taka faktura? W celu wpisania do rejestru przychodów i rozchodów 

Screenshot_20190325-202827.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Ja spisuję umowę kupna sprzedaży i numerują np: 5/03/2019 tak mi powiedziano w ODR że mam robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj