kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miczu96    12

dzisiaj dzwonili do biuta ktore prowadzi mi wnoosek z Torunia muszę złożyć jeszcze jeden podpis czy przejme produkcje świn o rodzicach czy indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22

Telefon w sprawie poprawek - łódzkie. W następnym tygodniu pani rozpatrująca wniosek chce zamknąć sprawę. :) 

Edytowano przez thebestacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy ktoś z okolic BZA dostał już decyzję?

Edytowano przez rolas360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, przemek111447 napisał:

czepiaja sie mocno o wielkosc maszyn wzgledem arealu z nsboru 2019?

Podobno bardzo mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

No mi bez przeszkód przyznali na 42ha opryskiwacz 2000l 18m,a pola max 1km od domu więc naciągane sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Według doboru  maszyn na 38ha 1500l.,a 2000l. na min 51ha zasiewów.

Więc bliżej mi do 1500l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Tu akurat wytyczne są od 18m.Prowadząca mówiła,że nawet jakbym chciał 2500l. to by przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaapor    0

Czyli jak poprawki miałem jakoś w listopadzie, od tej pory nikt się nie odzywał z jakimiś niezgodnościami ani wielkością maszyn to raczej wszytko powinno mi przejść?

Edytowano przez Vaapor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
55 minut temu, Vaapor napisał:

Czyli jak poprawki miałem jakoś w listopadzie, od tej pory nikt się nie odzywał z jakimiś niezgodnościami ani wielkością maszyn to raczej wszytko powinno mi przejść?

Raczej tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Sporo tu już inni pisali o tym,że decyzje mają być wydane pod koniec stycznia i ja sam kilka dni temu też takie info dostałem.Trzeba czekać i liczyć,że agencja z czymś nie wyskoczy.W naborze 2018 decyzję miałem 18 lutego więc jest szansa,że w tym będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaapor    0
5 godzin temu, rolas360 napisał:

Raczej tak 

Mam nadzieję bo skorupe 12t na 12ha mam wpisaną 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

Czy wartosc ekonomiczna gospodarstwa w  2 i 3 roku moze byc mniejsza niz 13 k euro?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

W okresie docelowym musisz mieć już odpowiednią wielkość ekonomiczną. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

a co w sytuacji jezeli w pierwszym roku po dostaniu decyzji ekonomicznosc bedzie mniejsza niz 13 tys euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Nic się nie dzieje. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Czyli zeby dostac premie Mlody rolnik terzeba miec wielkosc od 13tys euro a pozniej moze ona spasc ? Nie bedzie kary ? Czy moze byc ona mniejsz niz 13tys euro zeby dostac premie mlody rolnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Bazowo musisz mieć 13 tys wielkości. Przed złożeniem wniosku o drugą ratę musisz zrobić wzrost. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj