kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Piotrass    14

łódzkie juz 2 poprawki przez telefon mozliwe ze w tym roku podpisanie umowy.W związku z tym mam pytanie po podpisaniu umowy aneksowac maszyny zeby inne wziasc czy na jakiej zasadzie to wyglada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy ktoś w Podlaskim miał już poprawki albo decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61
3 godziny temu, Piotrass napisał:

łódzkie juz 2 poprawki przez telefon mozliwe ze w tym roku podpisanie umowy.W związku z tym mam pytanie po podpisaniu umowy aneksowac maszyny zeby inne wziasc czy na jakiej zasadzie to wyglada? 

Jakie podpisanie umowy?  🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119
12 godzin temu, 21damiano21 napisał:

Wczoraj telefon, poprawki mają być, coś się zaczyna dziać w lubelskim😀

U mnie poprawki były ponad miesiąc temu też lubelskie ja już bym chciał dostać decyzję

Edytowano przez lols123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Co wy z tymi umowami,dostaniecie decyzje i żadnych umów nie podpisujecie,to nie modernizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Witam, czyli przy składaniu dokumentów o wypłatę pierwszej transzy potrzebne są faktury proforma na te maszyny które będą kupowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebę są faktury proforma, podobno wystarczy oferta handlowa od firmy na te maszyny. Fakturę masz mieć przy wypłacie drugiej transzy 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Najwygodniej paliwo,nawozy wpisywać,sam dla picu wpisałem zakup 100kg mocznika i chyba przejdzie,bo przy poprawkach nic o tym nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Dokument potwierdzający rozpoczęcie realizacji biznesplanu musi być powiązany z tym co mamy w nim rozpisane. Jeśli jest np. paliwo to jak najbardziej można składać. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48

Ja wysłałem ofertę maszyny przyszły poprawki że chcą proforme zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek składałem w Wrocławiu a rozpatrywany jest w Jaworze pewnie braki kadrowe są w Wrocławiu jakieś. Juz 2 poprawki w ciągu 2 tyg telefonicznie byłem informowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Wystarczy FV proforma. Ważne aby była z pieczątką i podpisem.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azzadek    22
6 godzin temu, Czajnik12345 napisał:

Wniosek składałem w Wrocławiu a rozpatrywany jest w Jaworze pewnie braki kadrowe są w Wrocławiu jakieś. Juz 2 poprawki w ciągu 2 tyg telefonicznie byłem informowany. 

A skąd jesteś? Mój też rozpatrywany jest w Jaworze. Jak na razie mam jedną poprawkę, dowieźć świadectwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Witam. Mam kilka pytań bo jeśli chodzi o modernizacje wiem wszystko bo kilka wniosków mój tata przeszedł ale Młody rolnik ma inne zasady, Jeśli dostane już decyzje z agencji to co dalej mam zrobić jeśli w wniosku mam 3 maszyny a chce wziąć 1 całkowicie inna, Na jakim etapie to zmienić? Wniosek o wypłatę złożyć na ta juz inna maszyne i wtedy przyjda poprawki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Zależy jak szybko zależy ci na pieniądzach na koncie, jeśli szybko to wniosek o płatność i zmiana BP, jeśli nie to zmiana BP i wniosek o płatność.

 


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Ja teraz z poprawkami zmiany maszyn miałem i prowadząca kazała już teraz napisać pismo do dyrektora z uzasadnieniem i zmieniony BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rangiz    4

Czesc. 

Błagam o wskazowki od zorientowanych, moze nawet @freetaxi pomoze. Jak to jest z "realizacja" planu nowozowego? Bo nie za bardzo rozumiem co kryje sie pod tym stwierdzeniem. Czy chodzi o to, ze mam trzymac sie co do joty wytycznych planu nawozowego co do dawek? A moze wystarczy, ze nie bede przekraczal tych dawek? Jak agencja na to patrzy? Wyliczaja z kalkulatorem to co wpisalem w zabiegach agrotechnicznych? Nigdzie nie moge znalezc nic konkretnego na ten temat 

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Idź do ODRu i ci wytłumaczą i zrobią. Samemu niestety nie zrobisz.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rangiz    4

Czego sam nie zrobie? Ja mam plan nawozowy przygotowany przez ODR, teraz chce dobrze zrobic wykaz dzialan agrotechnicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rangiz    4

Panowie, nie o to pytam...

 

Pytam o to co to znaczy "realizacja planu nawozowego". Jak mam podane w planie nawozowym, ze na dzialke X  dawka wapna to 4 tony musze dac te 4 tony? Czy po prostu nie moge przekroczyc tej ilosci i moge dac np. 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Występując o 1 tańsze muszę przedstawić dokument ze jestem zarejestrowany w Krus. A czy będąc na krus mogę dorabiać sobie na umowę zlecenie?


Transze miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj