kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Arek3125    41
19 godzin temu, agroagregat napisał:

Dziś decyzja Lubelskie nabór tegoroczny.

To bardzo szybko ;O W wlkp cisza też ... Może jakieś poprawki były, ale nie wiem bo wszystkie pisma idą prosto do doradcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48
5 minut temu, matek89121 napisał:

czy z premi dla młodego można kupić maszyny używane starsze niż 5 lat ?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

czyli nie musza byc nowe aby nie miały  wiecej niż 5 lat ?

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/mlody-rolnik-moze-kupic-maszyne-starsza-niz-piecioletnia,55472.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Tylko nówka sztuka. Żadne używane. Nawet przyczepa zarejestrowana na dilera co stoi na placu nie przejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Maszyna bo traktory już musi być CR i filtry albo dpf albo cząsteczek stałych a pow 100km ad blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hehe poprawki były za 14 dni mija im 90 dni do tego święta ciekawe kiedy przeleją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

jak to jest z sprzedażą ziemi przed upływem 5 lat od darowizny chce kupić ziemie od siostry da sie żeby nie płaciła 19 %podatku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oregano    948

Kiedy trzeba dostarczyć do agencji zaświadczenie z KRUS? Po roku od wypłaty 1 raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz25    66

Ile mają na wypłatę pieniedzy? 21.11 przyszło pismo że akceptują zmiany w biznesplanie, i dzwoniła Pani że zlecenie do Warszawy poszło ,pozostało czekać na pieniądze. MR 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek3125    41
2 godziny temu, lukaszwlkp napisał:

Wielkopolska narazie cisza od złożenia wniosku

kto ci pisze wniosek ? odr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj