kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

freetaxi    947

Bo są opinie, że większość wycofa wniosek i złoży w kolejnym naborze. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacifiko    2

ponieważ teraz w tegorocznym naborze zwiększyli do 150 sporo osob może skladac od nowa wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten kto ma decyzje pozytywną z tego co wiem to nie może wycofać wniosku i wziąć udziału w następnym naborze?

 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Projekt nowelizacji rozporządzenia nie wyklucza ponownego złożenia wniosku. Jeśli ktoś ma czas to może składać.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój doradca świadomie stwierdził, że jeżeli dostałem decyzje pozytywną wyklucza to ponowy udział w naborze na młodego rolnika

Jesteś pewien ?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Poczytaj projekt nowelizacji. Tam jest wszystko napisane. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgRo_LUB    1

nic nie stoi na przeszkodzie, tylko pismo do dyrektora wojewódzkiego ARiMR musisz napisać o uchylenie od decyzji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cackiD    14
1 godzinę temu, Arek3125 napisał:

we wlkp na końcu decyzje dostaniemy ;) 

w świętokrzyskim do końca maja poprzesuwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

hehehe cwaniaki,przesuwają,żebyście decyzje dostali po naborze 2019 i nie myśleli o wycofaniu 😀

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Zawsze można wycofać wniosek. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
2 minuty temu, freetaxi napisał:

Zawsze można wycofać wniosek. 

Jest wogole szansa że tym z naboru 2018 dadzą te 150tyś? Jeżeli już ktoś wysłał wnioski o wypłatę premi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48

Nie dadzą musieli by znów zmieniać rozporządzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Nowelizacja jest w trakcie opiniowania. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
2 minuty temu, freetaxi napisał:

Nowelizacja jest w trakcie opiniowania. 

Dzisiaj wysłałem wniosek o płatność to jak by nowelizacja przeszła to jak oni te 50 tyś dołożą w osobnym terminie czy w tej decyzji co już wniosek wysłałem?

I ciekawe ile im to zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Teraz to dostaniesz 100 tys. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
5 minut temu, freetaxi napisał:

Teraz to dostaniesz 100 tys. 

Ale jak by chcieli dac tym z naboru 2018?to kiedy by chcieli dołożyć jak by nowe rozporządzenie przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Trzeba od nowa wniosek o przyznanie pomocy złożyć.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo266    2

nie ma w nowelizacji mowy z tego co wiem o jakimś dokładaniu do poprzedniego naboru. Samorząd rolniczy chciałby podnieść premię nawet do 200 tys i dołożyć poprzednim wnioskodawcom, aczkolwiek to tylko ich życzenia póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Które zapewne nie wejdą w życie. Zobaczymy jak wyjdzie.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo266    2

no dokładnie, uważam że nie jest to do wykonania, zbyt dużo procedur a czasu mało. Dobre i 150 tys  jeśli tylko będzie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

Pewnie dośc małe prawdopodobieństwo żebyśmy z naboru 2018 dostali jednak te 150 tys mimio braku decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo266    2

Milosz91 nie ma nigdzie w rozporządzeniu że chcą dać beneficjentom z naboru 2018. Czytaj ze zrozumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Żeby nie wycofywać i nie składać od nowa bo wtedy jeszcze więcej będą mieli roboty a dołożą może do starych wniosków chyba o to im bardziej chodzi żeby mniej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj