kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

arek05    0

Panowie, mam takie pytanie. W biznesplanie mam zakup ziemi, czy dałoby rade kupić ją od rodziców? Dodam, że w tej chwili dzierżawię ją notarialnie i biorę dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

doradca nie wie ? Czy mówi ze nie można kupić ziemi od rodziców . Bo znam firmę która tak twierdzi kasując za wniosek 6 tys brutto w 2 ratach

Edytowano przez masa24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xkar    0
5 godzin temu, arek05 napisał:

Panowie, mam takie pytanie. W biznesplanie mam zakup ziemi, czy dałoby rade kupić ją od rodziców? Dodam, że w tej chwili dzierżawię ją notarialnie i biorę dopłaty.

Ja tak kupiłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
12 godzin temu, arek05 napisał:

Panowie, mam takie pytanie. W biznesplanie mam zakup ziemi, czy dałoby rade kupić ją od rodziców? Dodam, że w tej chwili dzierżawię ją notarialnie i biorę dopłaty.

Ale ta ziemia która chcesz kupić za premie to jest ta sama ziemia która wpisałeś do biznesplanu jako osiągnięcie średniej wojewódzkiej powierzchni gruntów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankee    0

Cześć,

pomocy!

staram się w tym roku o MR, czy miał ktoś problem z wpisaniem daty w Biznesplanie, zakładka "Działki". Wpisuję na wszystkie sposoby i ciągle mam na czerwono, a dodatkowo w zakładce "Zestawienie" mam cały czas że dane niekompletne.....niby szczegół, ale nie wiem jak go zmęczyć.

Z góry dzięki za pomoc,

Cześć,

pomocy!

staram się w tym roku o MR, czy miał ktoś problem z wpisaniem daty w Biznesplanie, zakładka "Działki". Wpisuję na wszystkie sposoby i ciągle mam na czerwono, a dodatkowo w zakładce "Zestawienie" mam cały czas że dane niekompletne.....niby szczegół, ale nie wiem jak go zmęczyć.

Z góry dzięki za pomoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Coś jest schrzanione

w zakładce działki tez jedna data nabycia tytułu prawnego przechodzi inna swieci się na czerwono

w tytule prawnym nie ma możliwości wyboru pola brak które powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankee    0
7 godzin temu, masa24 napisał:

Coś jest schrzanione

w zakładce działki tez jedna data nabycia tytułu prawnego przechodzi inna swieci się na czerwono

w tytule prawnym nie ma możliwości wyboru pola brak które powinno byc

a powiedz jaka Ci data przechodzi ? bo ja widzę, że u mnie przechodzą wszystkie daty z "20" np. 20-05-2020 a nawet 20-05-1900, niestety ja nabyłem ziemię nie 20....... a poza tym nic, ciągle czerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Wpisywałem data 30.01.2020 to czerwono , 20.01.2020 wchodzi wiec podobnie jak u ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek05    0
Dnia 11.06.2020 o 23:31, marluk napisał:

Ale ta ziemia która chcesz kupić za premie to jest ta sama ziemia która wpisałeś do biznesplanu jako osiągnięcie średniej wojewódzkiej powierzchni gruntów?

Nie, ta ziemia nie nie figurowała we wniosku. Doszła później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Nie ma potrzeby. 

  • Thanks 1

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Nic nie trzeba. A z czym macie problem w Bp?

  • Thanks 1

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankee    0
5 godzin temu, freetaxi napisał:

Nic nie trzeba. A z czym macie problem w Bp?

W zakładce działki nie można wpisać daty nabycia innej niż 20-ty danego miesiąca/roku, cały czas podświetla na czerwono.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347
5 godzin temu, Yankee napisał:

W zakładce działki nie można wpisać daty nabycia innej niż 20-ty danego miesiąca/roku, cały czas podświetla na czerwono.....

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankee    0
5 godzin temu, masa24 napisał:

Dokładnie 

po iluś próbach, mam taki pomysł: trzeba wpisać zamiast myślników przecinki i nie podświetla np. 2020,03,01 więc od biedy problem rozwiązany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Dobry pomysł 

ale np jeszcze w polu tytuł prawny powinno być do wyboru brak. A nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawik    3

Podkarpackie, na końcu stycznia wniosek, pieniędzy brak, dużo pracowników poszło na opiekuńcze podczas pandemii i nie wyrabiają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Spotkaliście się z przypadkiem, takim że małżeństwo na rozdzielność majątkową. Ziemia kupiona rok temu na męża. Czy żona może złożyć wniosek na młodego rolnika i podać te grunty jako własne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak niby w przypadku rozdzielności ma podać je jako własne?

Ja złożyłem pod koniec listopada wniosek o 1 rate, dziś środki są na koncie. Olsztyn 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj