kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
freetaxi    947

@mateo105 dokładnie tak.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
5 godzin temu, Arek3125 napisał:

Ja mam 80 tys. Tzn ja z naboru 2018 na 100 tys jeszcze 

80 dostałeś na konto, a trwałych musisz wykazać 70 tysięcy.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość złożone pytanie ;

1. Czy jeśli mam zadeklarowane na MR zakup maszyn za całą kwotę 120 tys i pieniądze już "idą" na moje konto to czy jest mozliwosc zebym teraz zmienił to w ten sposób żeby 80 tyś przeznaczyć na zakup ziemi A 40 pozostało na maszyny? Czy nie jest za późno? Pieniądze powinny być około 15 maja na koncie.

2. Mam możliwość zakupu ziemi za kwotę 230 tyś, 80 tyś byloby z mlodego rolnika , pozostale 150 tys chcialbym wziac kredyt. I teraz pytanie, prawdopodobnie sam nie otrzymam takiego kredytu z różnych powodow, narzeczona pracuje wiec czy jest możliwość taka żebysmy wzięli ślub cywilny i ja bym przeznaczył 80 tyś z młodego A ona wzielaby kredyt 150 ? Czy wtedy ARIMR godzi się na takie coś czy trzeba by było dzielić działkę i ja kupił bym cześć za 80 A ona cześć za 150?

Trochę zagmatwane ale liczę na poradę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Cześć Wam. Czy ktoś cos słyszał na temat Naboru na Młodego Rolnika to co niby w maju zpowiadali czy raczej zawieszone jest wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Na razie harmonogram naborów bez zmian.


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22

Nabór ma się odbyć normalnie jak planują 

Ktoś dostał ostatnio przelew z naboru 2019? Bo 2,5 miesiąca i cisza u mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119
Napisano (edytowany)

@agrofarmer Lubelskie w tym tygodniu przyszedł przelew po miesiącu od założenia wniosku o 1 ratę.

Edytowano przez lols123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159
44 minuty temu, arofarmer napisał:

Nabór ma się odbyć normalnie jak planują 

Ktoś dostał ostatnio przelew z naboru 2019? Bo 2,5 miesiąca i cisza u mnie 

U mnie już niedługo mija 3 miesiące i też nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280
9 minut temu, damianzetor9540 napisał:

Nabór 2018, wczoraj druga transza 20 tyś przyszła, 2.5 msc oo wysłaniu wniosku

Jakie województwo, miałeś jakieś poprawki dzwonił ktoś do Cb czy złożyłeś i teraz kasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezisM    0

Czy muszę być właścicielem maszyn podanych w okresie wyjściowym w biznesplanie? Mam podane ciągniki, czy muszę je przerejestrowac? Stoją one obecnie na ojca. Czy mogę powiedzieć że je wydzierżawienia, czy muszę mieć na to papier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawik    3

U mnie już 3 miesiące od wniosku o pierwszą ratę i jak dzwoniłem to babka dopiero dostała mój wniosek bo dużo ludzi z agencji poszło na opiekuńczy urlop i brakuje ludzi więc są opóźnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7
Dnia 8.05.2020 o 16:59, nemezisM napisał:

Czy muszę być właścicielem maszyn podanych w okresie wyjściowym w biznesplanie? Mam podane ciągniki, czy muszę je przerejestrowac? Stoją one obecnie na ojca. Czy mogę powiedzieć że je wydzierżawienia, czy muszę mieć na to papier?

Pisz, że umowa użyczenia ustna w opisie maszyny.


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat2000_2000    37

Po jakim czasie od pozytywnego rozpatrzenia wniosku o 1 ratę i zlecenia przelewu Warszawa robi przelew? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

Wniosek o 1 ratę składałem 26 lutego, dzisiaj dzwoniłem do agencji i dowiedziałem się że 29 kwietnia wniosek o przelew został wysłany do Warszawy i w ciągu 3 tygodni od wysłania Warszawa powinna przelać pieniądze. Więc czekamy, już niedługo powinny być na koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    441
Napisano (edytowany)

A kiedy wysłałeś wniosek o płatność?

EDIT: sorka, dopiero doczytalem że parę postów wyżej pisałeś

Edytowano przez tumiwisizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domen_24    0

Podpowiecie czy składając wniosek o płatność drugiej raty muszę już mieć uzupełnione wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj