kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

tumiwisizm    441

W jaki sposób najlepiej wejść w posiadanie zwierząt, które teraz są własnością taty? Darowizna u notariusza czy kupno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48
5 minut temu, tumiwisizm napisał:

W jaki sposób najlepiej wejść w posiadanie zwierząt, które teraz są własnością taty? Darowizna u notariusza czy kupno?

Idziesz do ARiMR i przepisuj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Tak. Przemieszczenie robisz normalnie. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
26 minut temu, sobol69 napisał:

Czy konto w banku musi byc rolnicze czy zwykłe w pko wystarczy? 

Twoje własne bądź z małżonką. A czy to będzie rolnicze, studenckie, internetowe czy inne mało ważne, masz być w spisie władających.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodzio1671    0

witam
Miał ktoś może teraz kontrole z młodego rolnika ja ma za 2 tygodnie i nie wiem co może być ?
A jesli chodzi o składowanie zboża ? W czym ono musi być ? czy na bosku wysypane i przykryte folią ? czy w big - bagach 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Mówili co będą sprawdzać?


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodzio1671    0

Niestety nie no jak niby chyba mieli by powiedzieć 
Pytam może kolega któryś miał teraz i uchyli rąbka tajemnicy bo zawsze jakieś tam nerwy są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Trzeba było zapytać co będą sprawdzać oraz co masz sobie naszykować do kontroli. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodzio1671    0

Ale wiesz jeszcze nie miałem z nimi żadnego kontaktu . Dwa dni temu dostałem pismo żeby ankiete monitorującą dostarczyc na Poniedziałek i tyle żadnego innego kontaktu 

A koniec mam dokładnie na 09.03.2020

Ale koniec mam dokładnie 09.03.2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

To jak będą dzwonić to podpytaj co i jak. Na pewno udzielą informacji. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodzio1671    0

Zapewne Tak zrobię . A nie wiesz ile dni przed końcem mogą zadzwonić ?
Ale też pytam kolegów bo może już ktoś miał :)

Najgorzej nie wiem jak powinno być przechowywane to zboże . BO silosów nie mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię, żeby przyczepili się o brak silosu, jeżeli masz zabezpieczone zboże przed szkodnikami i wilgocią, to wszystko powinno być ok


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogus    9

W grudniu minęło mi 5 lat od wypłaty kasy. Sprawozdanie i ankieta wypełniona i dostarczona, pytanie czy mogę rozwiązać umowy dzierżawy podpisywane na okres 10 lat te które były do wniosku brane? 

Edytowano przez jogus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toma188199    11

Witam. Czy przy kupowaniu maszyn na MR trzeba podpisywać jakieś umowy z Dilerem, i czy są one potrzebne dla Agencji 

Dnia 7.02.2020 o 13:54, Jonatan napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Wystarczy faktura zakupu i by zgadzała się z specyfikacją w BP (oczywiście BP poprawiamy do sprzętu, nie odwrotnie).


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj