kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Gość   
Gość
3 minuty temu, Zawisza napisał:

Tak tylko, że u mnie oddział powiatowy tym się zajmuje na chwile obecną... @freetaxi Co w tej sytuacji zrobić? nie wytrzasnę im od tak projektu, zakładałem, że po przyznaniu pomocy zrobię pozwolenia i projekt, teraz od tak nie zrobię go... Dzwonić do regionalnego oddziału czy zmieniać inwestycje?

Jeśli można wiedzieć to z jakiego powiatu jesteś? Może gdzieś blisko mnie.😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Na etapie wniosku o przyznanie pomocy składamy kosztorys inwestorski.  Nie masz co się martwić. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Zawisza napisał:

Dzięki wielkie za odpowiedz. @rolas360 Wys-Maz

To Białystok sobie sam nie radzi? A nie wiesz czy Zambrów sam działa czy Białystok się tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Żadna nowość. W niektórych województwach wnioski są rozlokowane w zamiejscowych oddziałach. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu1990    7

Dzwoniłem dziś do Łodzi do oddziału arimr z zapytaniem jak tam wnioski z młodego rolnika. Pracownik odpowiedział że mają pierwszy etap weryfikacji zrobić do świąt. Czyli sprawdzić czy wnioski są kompletne czy do poprawek ewentualnych i poprzydzielac do konkretnych osób które będą się dalej nimi zajmować. Także musimy się uzbroić w cierpliwość

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6
Dnia 15.11.2019 o 08:18, krzychu1990 napisał:

Dzwoniłem dziś do Łodzi do oddziału arimr z zapytaniem jak tam wnioski z młodego rolnika. Pracownik odpowiedział że mają pierwszy etap weryfikacji zrobić do świąt. Czyli sprawdzić czy wnioski są kompletne czy do poprawek ewentualnych i poprzydzielac do konkretnych osób które będą się dalej nimi zajmować. Także musimy się uzbroić w cierpliwość

Nabór 2015  MR czekałem 8 miesięcy na decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki995    88

Nabór 2017. Wniosek składany pod koniec maja a decyzja pod koniec grudnia 2017 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Robił. W czym masz problem. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Sąsiad zrobił badanie tych co miał we wniosku to dostał wezwanie do zrobienia wszystkich działek na jakie składał dopłaty.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo266    2

Witam, przed chwilą dostałem telefon w sprawie poprawek z Łodzi. Pani powiedziała że do końca stycznia chyba mają być decyzje wydane. Także widać światełko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik927    0

Witam, mam pytanie ile czasu ma Warszawa na zrobienie przelewu pierwszej raty skoro wniosek zostal zatwierdzony w oddziale regionalnym prawie 3 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacifiko    2

witam, czy możliwe jest wydluzenie terminu o wyplate pierwszej raty młody rolnik ? np. o tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy przy składaniu wniosku o wypłatę pierwszej raty

dokumentem potwierdzającym rozpoczęcie biznes planu jest oferta handlowa z firmy w której będzie zakupiona maszyna? Czy to jest jakiś inny dokument?

Bo faktura powinna być dołączana we wniosku o wypłatę drugiej raty?

A co za problem z tą ratą ?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48
1 minutę temu, DamianRolnikSkup napisał:

Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy przy składaniu wniosku o wypłatę pierwszej raty

dokumentem potwierdzającym rozpoczęcie biznes planu jest oferta handlowa z firmy w której będzie zakupiona maszyna? Czy to jest jakiś inny dokument?

Bo faktura powinna być dołączana we wniosku o wypłatę drugiej raty?

A co za problem z tą ratą ?

Tak np proforma zamówienia maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pacifiko napisał:

witam, czy możliwe jest wydluzenie terminu o wyplate pierwszej raty młody rolnik ? np. o tydzień

A z czymś się nie wyrobiłeś? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Nie ma możliwości przedłużenia terminu o złożenie wniosku o pierwszą ratę. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacifiko    2

chodzi o akt notarialny .sekretarka kazala dostarczyć zaswiadczenie  wcześniej nic o nim nie mowila .standard jestem do tego przyzwyczajony ladnie poproszę i może sieudazalatwic bez czekania .pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pacifiko napisał:

witam, czy możliwe jest wydluzenie terminu o wyplate pierwszej raty młody rolnik ? np. o tydzień

A jaki zaświadczenie? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobo    3

Pytanie czy np uprawiam zboże i zaczynam uprawiać warzywa np kapustę to czy można to podciągnąć pod innowacje i czy innowacją procesową będzie przejście z hodowli uwięziowej  bydla w budynkach na pastwiskowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj