kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

sobol69    0
Dnia 4.11.2019 o 21:47, krzychu1990 napisał:

Jaki powiat z łódzkiego?

Łęczycki, ale i tak rozpatruja w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6

Nabór tegoroczny,województwo wielkopolskie dzis dostałem pozytywną decyzje o przydzieleniu pomocy.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Rusza się powoli już w łódzkim. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265
Dnia 5.11.2019 o 22:29, rex15 napisał:

Kupując cielaka od rolnika na ryczałcie dla rolnika na ryczalcie jaki dokument ma mi dostarczyć?

A od rolnika na vacie dostaje normalną fakture vat?

@freetaxipomożesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Pytanie do tych co są z naboru 2015 i składali wniosek o 2 ratę: ile czekaliście na przelew pozostałej kwoty pomocy od dnia złożenia wniosku?


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azzadek    22
Dnia 6.11.2019 o 11:32, wojtek93 napisał:

Nabór tegoroczny,województwo wielkopolskie dzis dostałem pozytywną decyzje o przydzieleniu pomocy.

Nieźle i szybko :D, dolnośląskie cisza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119

Tegoroczny nabór Lubelskie już wszystko ogarnięte u mnie, ale czekają na decyzję co z kasą bo nie ma dla wszystkich

Edytowano przez lols123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, lols123 napisał:

Tegoroczny nabór Lubelskie już wszystko ogarnięte u mnie, ale czekają na decyzję co z kasą bo nie ma dla wszystkich

Jak to nie ma dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

podobno nie będzie dla tych co nie głosowali na obecny rząd a Ci co głosowali dostaną 20tys więcej 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, matek89121 napisał:

podobno nie będzie dla tych co nie głosowali na obecny rząd a Ci co głosowali dostaną 20tys więcej 

A skąd rząd będzie wiedział kto na kogo głosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119
5 minut temu, rolas360 napisał:

Jak to nie ma dla wszystkich?

w lubelskim i jeszcze jakieś woj. brakuje kasy na wszystkie wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, lols123 napisał:

w lubelskim i jeszcze jakieś woj. brakuje kasy na wszystkie wnioski

Kolega @freetaxi pisał że wystarczy dla wszystkich. Oby tylko w podlaskim wystarczylo😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280
1 minutę temu, rolas360 napisał:

A skąd rząd będzie wiedział kto na kogo głosował?

rząd wie wszystko od tego ma służby specjalne  a  w kwesti 100 tys  rząd nie zawacha sie ich użyć aby wykryć niewiernych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119
Przed chwilą, rolas360 napisał:

Kolega @freetaxi pisał że wystarczy dla wszystkich. Oby tylko w podlaskim wystarczylo😁😁

Bo pewnie tak będzie zrobią przesunięcia i będzie dla wszystkich ale na to trzeba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@lols123 W podlaskim narazie zero odzewu nie tylko u mnie ale u wszystkich znajomych którzy składali wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22

Mazowieckie, jestem po poprawkach, mam czekać na decyzję ale mówią ze nie ma list rankingowych na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek3125    41

ile sie czeka na przelew od złożenia wniosku ? nabór 2018. tak wiem ze 90 dni ale jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48
1 godzinę temu, Arek3125 napisał:

ile sie czeka na przelew od złożenia wniosku ? nabór 2018. tak wiem ze 90 dni ale jak to wygląda w praktyce?

w praktyce 90 dni chyba ze dostaniesz trudny charakter sprawy to i nawet mozesz poczekac 180 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj