kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

freetaxi    947

Jak będziesz miał jakieś rozbieżności to dostaniesz wezwanie do wyjaśnień i dostosujesz sobie wszystko do stanu faktycznego. Czekaj spokojnie na ruchy ze strony ARiMR.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
10 godzin temu, Venturer napisał:

Jaki jest termin czasowy na odpowiedź agencji po kontroli na miejscu, jest to nabór tegoroczny?

Wniosek lipiec 2018 kontrola na miejscu listopad decyzja koniec lutego.tak ze nie ma ustalonego czasu po kontroli oni wysla papiery do agencji i moga tam lezec 3mies zanim znowu ktos wezmie sie za twoj wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekstok    37

kontrolę miałem 29 sierpnia, odzew ARiMR był 10 września, no ale podobno jeszcze coś w biznesplanie mam do poprawki po ostatniej rozmowie z panią sprawdzającą wniosek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venturer    0

Ja też miałem kontrole na miejscu 29 sierpnia i dlatego pytałem się jaki jest termin na odpowiedź z ARiMR woj. małopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50

Panowie 26 czerwca złożyłem wniosek o płatność 1 raty, jutro. Mija 3 miesiące od złożenia wniosku a kasy nadal brak, u was jak to wyglądało? Było to dłużej czy krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgRo_LUB    1
4 godziny temu, RolnikTivi napisał:

Panowie 26 czerwca złożyłem wniosek o płatność 1 raty, jutro. Mija 3 miesiące od złożenia wniosku a kasy nadal brak, u was jak to wyglądało? Było to dłużej czy krocej

Ja złożyłem 10.07 a 18.09 już pieniądze były na koncie. (Lubelskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekstok    37

kontrolę miałem 29 sierpnia, odzew ARiMR był 10 września, no ale podobno jeszcze coś w biznesplanie mam do poprawki po ostatniej rozmowie z panią sprawdzającą wniosek 

nie ma terminów zależy kiedy ktoś weźmie wniosek, trzeba czekać, czyli na razie cisza ze strony agencji do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonus25    4
26 minut temu, piotrekstok napisał:

kontrolę miałem 29 sierpnia, odzew ARiMR był 10 września, no ale podobno jeszcze coś w biznesplanie mam do poprawki po ostatniej rozmowie z panią sprawdzającą wniosek 

nie ma terminów zależy kiedy ktoś weźmie wniosek, trzeba czekać, czyli na razie cisza ze strony agencji do ciebie?

Puki co cisza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedy będzie lista osób którym przyznano pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo pewnie znajomy mi powiedział że nie koniecznie zostanę poinformowany listownie że została mi przyznana pomoc A będę musiał odnaleźć siebie na liście A jeśli na niej nie będę to znaczy że nie dostałem premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280
1 minutę temu, damianzetor9540 napisał:

Znajomy debil i tyle. Dostałeś już decyzję o przyznaniu pomocy? 

a czemu tyle wrogości  taki mądry jesteś żeby ludzi obrażać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Dezycję o przyznaniu pomocy (lub nie) musisz dostać. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj