kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

matek89121    2280

a sorki faktycznie w tym przypadku to chyba można tylko jakas zmianę w biznesplanie trzeba zrobić najlepiej jakby sie freetaxi wypowiedział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6

Witam,w związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków na premię dla młodych rolników poszukuje osoby lub firmy z terenu wielkopolski która zajmuje się tworzeniem takich wniosków i doradztwem. Jeśli znacie taką osobę lub firmę godną polecenia to byłbym wdzięczny za jakieś namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
14 minut temu, wojtek93 napisał:

Witam,w związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków na premię dla młodych rolników poszukuje osoby lub firmy z terenu wielkopolski która zajmuje się tworzeniem takich wniosków i doradztwem. Jeśli znacie taką osobę lub firmę godną polecenia to byłbym wdzięczny za jakieś namiary.

idź do ODR tam ci napiszą... a w każdej gminie jest przedstawiciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

z tymi odrami to bym uważał nie jeden sie już naciol na tym forum polowe taniej  wniosek zrobiony ale i za to błędów 2x tyle i kilku osobom przepadła premia bo cos zle powyliczali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6
24 minuty temu, matek89121 napisał:

z tymi odrami to bym uważał nie jeden sie już naciol na tym forum polowe taniej  wniosek zrobiony ale i za to błędów 2x tyle i kilku osobom przepadła premia bo cos zle powyliczali

Otóż to,zwłaszcza żę w mojej gminie pracownik ODR to starszy pan który mysli już o emeryturze a nie o wnioskach i sam mi powiedział że raczej takiego czegoś się nie podejmuje raczej.Wolę zapłaciś więcej profesjonaliście i mieć spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek2211    0
8 godzin temu, wojtek93 napisał:

Witam,w związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków na premię dla młodych rolników poszukuje osoby lub firmy z terenu wielkopolski która zajmuje się tworzeniem takich wniosków i doradztwem. Jeśli znacie taką osobę lub firmę godną polecenia to byłbym wdzięczny za jakieś namiary.

Z ktorej czesci wielkopolski jestes?

Dzis decyzja woj. wielkopolskie. W koncu sie doczekalem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48
12 minut temu, Przemek2211 napisał:

Z ktorej czesci wielkopolski jestes?

Dzis decyzja woj. wielkopolskie. W koncu sie doczekalem 😊

Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6
2 godziny temu, Przemek2211 napisał:

Z ktorej czesci wielkopolski jestes?

Dzis decyzja woj. wielkopolskie. W koncu sie doczekalem 😊

Leszczynskie,ale juz znalzlem odpowiednie osoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek3125    41
11 godzin temu, Przemek2211 napisał:

Z ktorej czesci wielkopolski jestes?

Dzis decyzja woj. wielkopolskie. W koncu sie doczekalem 😊

Do mnie tez dziś przyszła decyzja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To wcześnie listonosz u Was chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padykilos    4
4 godziny temu, staszek131415 napisał:

To wcześnie listonosz u Was chodzi

Wcześnie ? Ja decyzje miałem w lutym.

podkarpackie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiko    10

Czyli jeżeli działki były już raz zgłoszone do MR to po sprzedaży i zmianie właściciela nowy gospodarz nie może ich zgłosić do MR kolejny raz pomimo, że stanowią zupełnie inne gospodarstwo prowadzone przez inną osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekvip99    18

Agencja zarzuciła  mi że za duże maszyny chce A za mało ziemi. Mam 25 ha produkcja roślina 10 ha rzepak 3.5 burak 11.5 pszenica mam ciągnik c 360 i zetor 120 koni chce opryskiwacz 1500 litrów i agregat uprawowy jak to mądrze uzasadnić żeby mi przyznali te maszyny. Ziemia połowa przy gospodarstwie A druga połowa parę km oddalona od domu. Ktoś pomoże bo miał pewnie ktoś podobny przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Posiadany sprzęt, ilość zabiegów, odległość od pola. Napisz po swojemu. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgRo_LUB    1
5 godzin temu, jarekvip99 napisał:

Agencja zarzuciła  mi że za duże maszyny chce A za mało ziemi. Mam 25 ha produkcja roślina 10 ha rzepak 3.5 burak 11.5 pszenica mam ciągnik c 360 i zetor 120 koni chce opryskiwacz 1500 litrów i agregat uprawowy jak to mądrze uzasadnić żeby mi przyznali te maszyny. Ziemia połowa przy gospodarstwie A druga połowa parę km oddalona od domu. Ktoś pomoże bo miał pewnie ktoś podobny przykład

mi przyznali na 9 ha we wniosku 1000l 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Co oddział to obyczaj.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekvip99    18
38 minut temu, AgRo_LUB napisał:

mi przyznali na 9 ha we wniosku 1000l 

Ale uzasadniałeś to jakoś czy bez problemu przeszło? Ja bardziej myślę jak uzasadnić agregat 4.9 metra bo opryskiwacz jest łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Wniosek moj juz 10dzien w warszawie mozna zadzwonic i dowiedziec kiedy wyplaca czy tego juz nie da sie sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2019 o 20:29, PiotrMajewski napisał:

Słuchajcie, po otrzymaniu tych ostatnich 20tyś musimy jeszcze jakieś dokumenty dostarczać do agencji?? w poprzednim naborze była ankieta, My też mamy taki obowiązek?? Nabór 2015

Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj