kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

freetaxi    947

Nie wpisuj dzialek w tabeli 4 tylko dodaj powierzchnie i uprawy w tabeli 5 a potem zgodnie z powierzchniami tabele związane z klasoużytkami i areałem docelowo.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caryx321    2

A jeśli doszły mi nowe działki ale z umową krótkoterminową (1-2lata) to też trzeba robić zmianę i je dodać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Wszystko musi zagradzać się z wnioskiem o dopłaty. Jeśli są umowy krótkoterminowe to dodaj je jako inne w uprawach docelowo. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekokon    8

Sąsiadowi doszło kilkadziesiąt działek na gębę w tym roku. I jeśli jest tak jak piszesz to trzeba do wszystkich działek wyciągać wypisy z rejestru i dołączać do biznesplanu ?


😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Wypisy niepotrzebne są. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Mogą. Wystarczy pismo o niezałatwieniu sprawy w terminie i czekasz.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łahcim    5

Ja złożyłem wniosek o drugą ratę na początku kwietnia i ciągle cisza. I nikt się nie martwi że susza. W Tv tylko ładnie mówią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Trochę za długo czekasz. Warto przedzwonić do swojego OR i zapytać co się dzieje.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łahcim    5
19 godzin temu, freetaxi napisał:

Trochę za długo czekasz. Warto przedzwonić do swojego OR i zapytać co się dzieje.

Podobno brakuje ludzi do pracy i wnioski leżą na kupce 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    175

Dziś przyszły poprawki, według nich kurs r3 nie wystarczy jako uzupelnienie kwalifikacji...

Edit: trzeba dopisać ze po kursie otrzymam świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. R3 wystarcza, tak jest w rozporządzeniu ministra. 

Edytowano przez michal_19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

A jakie świadectwo szkolne dołączyłeś ? Szkoła średnia lub zawodowa + kurs r3 i zdany egzamin powinien dawać zawodowe rolnicze. Mylę się ?

co jeżeli ktoś ma r3 zdany egzamin i wykształcenie gimnazjalne. Ma kwalifikacje czy nie? Bo wg wyjaśnień armir ma a przy indywidualnych ocenach wniosków jest z tym kłopot podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po gimnazjum to liście grabić a nie gospodarstwem zarządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Do r3 musi być skonczona szkoła średnia bo ja tak mam i dzwoniła do mnie sprawdzająca mój wniosek i musiałem uzupełnić dokumenty żeby mieć 4 punkty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Czy za premie z  młodego rolnika można zakupić grunty rolne od rodziców?  Przerabiał to ktoś? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

W praktyce nie przerabiałem ale można. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ciekawe ile teraz sobie poczekam na drugą ratę dokumentacja cała złożona 5.09 ciekawe czy nie braknie im roku 2018 na załatwienie sprawy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj