tom007

New Holland z serii TM

Polecane posty

ralfMTX140    3

Za dużo to ci nie powiem bo mamy go od kwietnia albo maja nie pamętam ;). No jak narazie to jedna wtyczka nie łączyła i nie chciał palić. :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz83    2

Jeśli chodzi o TM to posiadamy 165 z 2002. Ogólnie nie stwarza zadnych większych problemów miał kilka awari ale serwis niedaleko więc jeden dzień i po problemie ale zazwyczaj były to same drobnostki. Takrze polecam tą serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
no my narazie tylko 4500mtg ale teraz juz sobie troszke odpocznie bo w ciezke prace pojdzie nowy sprzet

 

Na 70 ha 4500 mth przez 6 lat ? Bo gdzies pisałeś że masz 70 czy 80 ha, ja na dwa razy tyle ziemi nie mogę wykręćić 300 mth rocznie ciagnikiem o podobnej mocy.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez moze jezdzi nim gdzies, uslugi, albo uzywa go do transportow roznego rodzaju..

Ja na swoim mam 6500mth i 2001r. tylko on robil doslownie wszystko od orania po sianie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

No mój tez robi wszystko od orania po sianie, aby nie opryski i nawożenie.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz83    2

Nasz ciągnik chodzi bardzo duzo w transporcie. Wozimy nim duzo zborza i wywozimy nim obornik i gnojowicę. TD mamy dwa lata a mamy nim już nakręcone 1300 mtg. Jesli ktoś ma sporą chodowle to wie o czym mówie bo przy chodowli ciągnik co chwilę jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1992    1

Hej mam takie pyatnie jaki jest silnik w New Hollandzie tm 150 z roku 2000.(Ford czy Perkins) z góry dziekuje i pozdrawiam :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejsi    0

Jeżdżę NH TM165 na pełnym automacierocznik 2003 jesień i nie mogę powiedzieć,że jest awaryjny.Bardzo dobrze się nim robi w polu,w transporcie równiez fajnie chodzi.Jakoś od 2005r<chyba> jest zamontowany na nim ładowacz czołowy i co do łądowania TIR-ów,nawozu i róznych innych prac wykonywanych za pomocą ładowacza traktor spisuję się świetnie :P


A może chodźmy na piwo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

I nawet ta moc nie przeszkadza do tura co nie? :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejsi    0

Ależ skąd,powiem Ci że wszytsko jest ok,lepiej załadować większego TIR-a bo ciągnik wyższy,itd,zresztą sam pewnie wiesz dobrze :P


A może chodźmy na piwo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1

W sąsiedniej wsi od 2003 roku są 3 TM-y 120, 155 i 190 z tego co wiem tylko TM120 miał problemy z pompą paliwową ale to przez paliwo niewiadomego pochodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No a NH są bardzo czułe na paliwo :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

mam od nowości TM 125 przez 7 lat 3190 mth i awrii za którą musiałem płacić to czujnik od ręcznego i miedziana rureczka. Maszyna naprawdę mocna nie do zajeżdżenia godna polecenia. Jak się umiejętnie jeździ to i spalanie jest dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak tm 120 będzie spalał w mieszanych pracach? bardzo dużo pracy w ładowaczu czołowym, zwożenie słomy i ładowanie obornika, czy zmieści się w 9-10 litrach na mth?

 

Wiem jak te nowe palą ale ciągnikiem serii tm nie miałem okazji pracować, a mam taki ciągnik na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Byłem wczoraj u rolnika, który ma ciągnik New Holland TM 120 z 2003 roku. Traktor ma przepracowane około 7000 godzin i nie wystąpiły w nim żadne awarie. Pracuje na ponad 100 hektarach w gospodarstwie ukierunkowanym na produkcję mleka w skali około 600 tyś. litrów na rok. Pracuje w paszowozie, transporcie, również wykorzystywany jest do uprawy pola i wielu innych zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Ogólnie wszystkie TM to bardzo udane ciągniki z wyjątkiem największych modeli 175 i 190 - te im nie wyszły, szczególnie pompa wtryskowa sterowana elektronicznie oraz urywające się zawory które wpadają do środka zderzając się z tłokiem i dalej lepiej nie mówić ;), szarpiąca skrzynia power command po 6 tys godzin ( nie tylko na 12/13 ale na innych biegach tez). Broń Boże aby ktoś sie pokusił któryś z tych modeli kupować - najlepiej kupić 155 lub starszy 165. tm 155 chodzi bardzo dobrze nie to co 175 złom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4
Tm120 nie wydaje wam się za tani?bo inne są powyżej 100 tys a ten 70 cena bardzo atrakcyjna tylko nie wiadomo czy nie ma haczyka.Bardzo mi się podobają TM-ki i gdyby byłą okazja i fundusze to może bym tatę przekonał :P

Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez przemekk22
      Witam mam problem z TM165 mianowicie chodzi o to że po rozgrzaniu podczas zmiany kierunku jazdy zapala się i gaśnie kontrolka ciśnienia skrzyni ,szarpie przy zmianie na 13 bieg.  Również zapala się przy zmianach biegu, na zimnym wszystko dobrze nie szarpnie na 13 i nie zapala się kontrolka. Co to może być?.
    • Przez adam1968z
      Witam wszystkich, Mam pytanie czy w nch pompka zasilająca powinna pracować po przękręceniu kluczyka w stacyjce cały czas czy tylko dopompowywać ciśnienie i się wyłaczać. Proszę o podpowiedzi jeżeli ktoś coś wie.
    • Przez Ziomek111222
      Cześć !
      Chciałbym zapytać o wskazania temperatury w New Holland TM 120. W moim ciągniku wykres jest elektroniczny, a skala jest kreseczkach. Chciałbym zapytać jak to odczytać? 

    • Przez Marcin821010
      Witam, proszę o pomoc w moim TM zapalił się taki błąd  i nie wiem od czego jest, ciągnik jeździ normalnie nic się nie dzieje ale po odpaleniu za jakiś czas się zaświeca.

    • Przez Młody56
      Witam. Mam problem z moim ciagnikiem. Wyglada to tak, że po zakonczonej pracy został zgaszony(nic podczas pracy się nie działo) i gdy poszedłem 8 godzin pozniej go odpalić to nie mogę tego zrobić. Po przekreceniu kluczyka na zapłon kontrolki się zaświecają lecz gdy chce odpalić nawet rozrusznik nie przekręci (akumulator jest nowy) Objawy wyglądają tak jakby rewers był ustawiony na jazde w przód albo w tył ale rewers jest w pozycji neutralnej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj