Supplisek

Mały kombajn do zbioru nasion trawy, koniczyny + żbóż

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Supplisek    2

Witam

Z racji tego że chcę się zająć uprawą traw nasiennych, koniczyny, facelii i zbóż w tym gryki jakie modele kombajnów małych gabarytowo polecacie? Ważna sprawa żeby była możliwość dostosowania podbieracza pokosu bizona do hederu. Cena do 15tys

Prosiłbym podawać markę i model oraz opinię dlaczego akurat ten :)

AleksanderX    519

a ja to wolę Bizona  dobra i sprawdzona maszyna łatwa w naprawie części tanie prosta obsluga katalog części dostępny tanie i dostępne czędsci no i za 15 tys możno kupić niezły egzemplarz a jeszcz batdzo wydajny bo munimum 1 ha na godz skosi i mało pali

Wiadomość z agroFakt.pl

szaman1    156

Jak nie Bizon to tylko Forszaj za tą kasę jak chcesz żeby jeszcze się kulał przy małym nakładzie. 

Renault85-15TX    185

No nie przesadzajcie koledzy że tylko bizon zostaje za 15 tyś są różne kombajny takie jak Claas, JD, MF, DF. A koledze chodziło o mały kombajn to może Claas Mercator 50 albo Deut Fahr M750, M900 zostaje jeszcze MF coś z serii 500 albo 400 ewentualnie JD ale takich małych to trudno znaleźć by było a większe to spora kasa. 

Vixa balet :D

vamos45    49

Jezeli Bizon bedzie dla Ciebie za duzy to w tych pieniadzach moge polecic Claasa Consula.Mielismy taki przez 18 lat.Maszyna prosta,oszczedna w paliwie(Perkins) i z czesciami do Consula tez nie ma problemu

bolid20    95

volvo 800 w instrukcji są ustawienia na trawy, lucerna, rzepak, więc i cenowo dobry i mały. ja mam taki i 15ha kosi co roku można powiedzieć bezawaryjnie od chyba 4 lat

-----

Supplisek    2

Bizon zdecydowanie odpada z tego wzgledu że w tych pieniądzach nie znajdę nic sensownego a kupić padło i wkładać kupę kasy żeby jako tako funkcjonował to też bez sensu bo się z 15 zrobi 25tys

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarku98
      Witam
      Stoję przed wyborem kombajnu głównie na usługi . Kombajny mają podobną cenę i wydajność. kombajn będzie brany na różnicowanie i muszę zmienić wnisek z siewnika na kombajn i dlatego muszę wybrać markę , a kombajn będzie zamawiany dopiero po żniwach .Co byście polecili chodzi mi głównie o wytrzymałość , spalanie , wygodę pracy i wartość przy odsprzedaży ?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez SZATAN
      Witam wszystkich.. Co myślicie o tych kombajnach chodzi mi o wydajność wykonanie i nie zawodność... Odległość od sprzedawcy podobna cena również... 
    • Przez TheZielonyJohny
      Witam. Poszukuję opinii porównawczych tych dwóch modeli : Lexion 6700 oraz JD T660.  Przyrząd żniwny 7,5m / 8 rzędów QQ. 
    • Przez zetor165
      Witam. W tym roku przybyło nam trochę pola. Teraz mamy 70 ha do młócenia. Mamy starego Bizona ale czas na zmianę. Początkowo myśleliśmy nad używanym Claasem Dominatorem ale po burzliwych dyskusjach zdecydowaliśmy że kupimy nowy kombajn. Jakie są wasze propozycje??? Sumę jaką możemy przeznaczyć na kombajn to ok. 300 000zł - może trochę więcej. Jeżeli uważacie ze z taka sumą nie ma co szukać to też proszę o opinie. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj