Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Krisek    15

Witam, pytanie trochę z innej beczki mam na sprzedaż z 300 może i więcej gołębi. siedzą na dachu i drapią mi blache. Gołębie przyleciały nw skąd ale co drugi ma obraczkę niebieską. Sprawdzałem po nr to większość jest z woj. lubelskiego ale są i z kielc i z poznania też.  Mój starszy się tym zajmował i miał z 30 sztuk, tak dla siebie ale co roku tego zaczeło  przybywac coraz to więcej ich widzę z dnia na dzień. zadomowiły się u mnie na stałe i tu im pasuje.. za rok zjedzą około 2 ton zboża ale chodzi głównie o blachę bo już ocynk zdrapały i jest czarna... złapać się nie dadzą są cwane jak coś kombinuje w celu łapanki  to wszystkie na dachu siedzą strzelać do nich też  jakoś sentymentu nie mam..

iveco48    0

poszukuje skupu królików w woj podkarpackim sztuk ok 50 miesięcznie 8zł za kg

692561391

pawel73    0

Witam Panowie szukam skupu na  Lubelszczyźnie  nr 507749254

Edytowano przez pawel73

koda92    0

Witam
Mam na sprzedaż ok 100 królików mieszańców.Jakby ktoś był chętny na kupno tej ilosci albo wiedział gdzie można sprzedać to proszę o kontakt koda9223@gmail.com
jestem z podkarpacia

Edytowano przez koda92

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez andzej1889
      Witam, poszukuję osoby/firmy które zajmuję się skupem królików ( tylko woj śląski i opolskie ). Jeżeli ktoś posiada informacje które mogły by pomóc bardzo prosił bym o podanie numeru telefonu lub kontakt z numerem 537086548. Można także wysłać mi prywatną wiadomość. 
      Króliki hodowane ekologicznie, bez pasz, granulatów, z stałym dostępem do wody.
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez piter8
      Witam ma pytanie czy opłacalna będzie hodowla Bydła mięsnego ok 20 szt ponieważ niedługo kończe szkołe i chciałbym coś podziałać w tym kierunku mam 11 ha ornego ale niedługo biore w dzierzawe 4 ha to będe miał 15 ornego i około 4 ha łąk i czy wgl da sie z tego użyć spłata kredytu i a nic z tych rzeczy nie wchodzi w gre ?
    • Przez pawelkarczewski
      Witam wszystkich producentów warzyw, jeśli jest ktoś z województwa wielkopolskiego albo kujawsko-pomorskiego i zajmuje sie produkcją selera korzennego i posiada na magazynie mini 6 ton selera zachęcam do kontaktu ze mną gdyż jestem zainteresowany kupnem selera na przetwórnię. 
      Proszę o wiadomość na mój adres e-mail pawelst991@wp.pl lub odpowiedź pod tym postem. 
      Pozdrawiam