Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Wie ktoś czy może w woj.mazowieckim jest jakiś skup. Zacząłem właśnie hodować króliki ale nie wiem czy będę to dale ciągnąc bo nie mam gdzie sprzedać

kroliczek    0

tomice obok Krotoszyna tam skopują płacą 4,5 za mięsne a za zwykle szaraki 2,5 za kg jest to przetwórnia mięsa króliczego i dziczyzny wpisz w google tomice to ci wyskoczy ale to jest w małopolskim to niewiem czy ci pasuje

Vhalior2    34

Belgi traktują jako szaraki... po 4,5 płacą za kalifory, nowozelandy biale i czerwone i chyba jeszcze jakieś ale nie wiem bo ja tylko te trzy rasy hodowałem :)

Witam wszystkich forumowiczów. Piszecie, że macie problem ze sprzedażą mięsa króliczego. Ja mam problem z jego kupnem. Zarówno ja, jak i moi koledzy z pracy chętnie kupowalibyśmy systematycznie króliki na własne potrzeby. Jeśli znacie jakieś namiary na producentów w okolicy Bydgoszczy lub Torunia to proszę o informację.

proxi7441    0

Czy orientujecie się może gdzie jest skup królików w łódzkim i w jakiej cenie są obecnie?

Z góry dzięki za odp

chmielyk    0

Chyba w Sędziszowie Młp. jest, ale jaka cena nie mam pojęcia. Jak będę miał kiedy czas to podejdę i zapytam

jakie króliki najlepiej hodować? Które maja najlepszy przyrost i są w najwyższej cenie na skupie?

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

czaro    13

Ja także chciałbym zapytać się czy w woj.mazowieckim jest jakiś skup lub chociaż odbiorca który może przyjechać na miejsce i jakie ceny oferują.

byk    0

Może ktoś z was wie czy w województwie kujawsko pomorskim jest skup królików a dokładniej powiat Golub- Dobrzyń

woj007    0

Kupie króliki w wadze powyżej 2,8 kg cena do uzgodnienia 608-576-154 Małopolska

pawiu16    1

Ja ponawiam pytanie o woj. mazowieckie pomiędzy Radom, Warszawa, Kozienice, kiedyś chyba był w Magnuszewie ale nie jestem pewien czy jeszcze jest.

kempus11115    0

ja jestem z kujawsko pomorskiego z okolic torunia skupuje króliki... niezależnie od rasy płace 5 zł za kilogram.... kontakt 721688643

gumis111    0

ja jestem z kujawsko pomorskiego z okolic torunia skupuje króliki... niezależnie od rasy płace 5 zł za kilogram.... kontakt 721688643

to wciąż aktualne?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez andzej1889
      Witam, poszukuję osoby/firmy które zajmuję się skupem królików ( tylko woj śląski i opolskie ). Jeżeli ktoś posiada informacje które mogły by pomóc bardzo prosił bym o podanie numeru telefonu lub kontakt z numerem 537086548. Można także wysłać mi prywatną wiadomość. 
      Króliki hodowane ekologicznie, bez pasz, granulatów, z stałym dostępem do wody.
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez piter8
      Witam ma pytanie czy opłacalna będzie hodowla Bydła mięsnego ok 20 szt ponieważ niedługo kończe szkołe i chciałbym coś podziałać w tym kierunku mam 11 ha ornego ale niedługo biore w dzierzawe 4 ha to będe miał 15 ornego i około 4 ha łąk i czy wgl da sie z tego użyć spłata kredytu i a nic z tych rzeczy nie wchodzi w gre ?
    • Przez pawelkarczewski
      Witam wszystkich producentów warzyw, jeśli jest ktoś z województwa wielkopolskiego albo kujawsko-pomorskiego i zajmuje sie produkcją selera korzennego i posiada na magazynie mini 6 ton selera zachęcam do kontaktu ze mną gdyż jestem zainteresowany kupnem selera na przetwórnię. 
      Proszę o wiadomość na mój adres e-mail pawelst991@wp.pl lub odpowiedź pod tym postem. 
      Pozdrawiam