Polecane posty

Patryk3802    200

chciałem się dowiedzieć czy w waszych rejonach też są takie smiesznie niskie ceny unas płacą 4,5 to aż człowieka sz..... trafia na szczęscie sprzedaje teraz ludzią zabijam i mięso sprzedaje młode itp.


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaJacek    4

Nie wiem koledzy ile Wam płacą na skupie, ale w np. Makro kg mrożonej tuszki kosztuje pow. 20 zł!!! Radzę bić samemu, przejechać się do miasta, a chętni za godziwe pieniądze na pewno się znajdą!


Claas Ares 657, Ursus C-385
Dominator 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Jacek ja tak właśnie robię ale nie raz przychodzi kryzys i nikt nie chce więc trzeba było by sie ratować skupem bo hurtem wezmą dużo ale właśnie cena człowieka do nerwicy doprowadza


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
chciałem się dowiedzieć czy w waszych rejonach też są takie smiesznie niskie ceny unas płacą 4,5 to aż człowieka sz..... trafia na szczęscie sprzedaje teraz ludzią zabijam i mięso sprzedaje młode itp.

 

4,5 to nie tak źle u mnie 3,2-3,5zł/kg, 4,5 to najwyżej w ubojni bo w skupie taniej, teraz zresztą nie ma nawet gdzie to sprzedać żadnego skupu, na skóry chyba bardziej się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200
4,5 to nie tak źle u mnie 3,2-3,5zł/kg, 4,5 to najwyżej w ubojni bo w skupie taniej, teraz zresztą nie ma nawet gdzie to sprzedać żadnego skupu, na skóry chyba bardziej się opłaca

Umnie było duzo lepiej cena do 9 zł dochodziła


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak sprzedawałem na jesieni cena maksymalna jak wyciągnełem to 6zł/kg a o ile się nie mylę kumpel czekał aż do grudnia to oddał po 3,50zł/kg

Zgadzam się z kolega wyżej że w tamtym roku jakoś na wiosnę to płacili po 9zł/kg


Rolnictwo jest Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup    0

Witam wszystkich zajmuje się skupem królików ras mięsnych. Wiecej informacji prosze pisac oto moje gg 11722301 odpowiem na wszystkie pytania. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup    0

Woj. Wielkopolskie a Ty z jakiej miejscowości jestes?? Zajmujesz się hodowla??? Ja po kroliki bede mogł przyjezdzac po wieksza ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup    0
czyli jaka jest minimalna ilość i jaka cena??

 

 

 

Cena to zależy jaka ma pan rasę????? Zalezy gdzie pan mieszka??? Jak blisko to nawet 20sztuk i bym przyjechał a jak dalej to zeby było wiecej sztuk. A co do ceny to dopiero ustalam i bedzie aktualna po 5 czyli 5 stycznia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja teraz miałbym do sprzedaży 15 sztuk królików rasy kalinfornijskiej:) ale jak poczekasz do lutego to bede mial może ze 40 sztuk ;)


Rolnictwo jest Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup    0

Porozmawiamy przez gg;)

 

Oczywiście że mogę poczekać

nie pisz posta pod postem

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Kolego jaki rejon wielkopolski, ja pochodzę z powiatu grodzisk wielkopolski, i przyznam się że myślałem nad takową hodowlą, bo mam dwie świniarnie wolne, tylko martwiłem się o skup. Jak widzę teraz już nie ma problemu, to poradź jaką rasę najlepiej, i zaczynam od zaraz. Myślę że się dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

No to dziś mamy 5 stycznia ;) to jaka jest aktualna cena skupu?


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup    0

Tym i tym zależy jaka ilość...na konto a jak mała to od ręki a jak większą ilość to na konto

 

jeszcze niestety nie wiem jaka jest aktualna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

A tak na oko orjętacyjnie to sięgnie choć 4zł? Żałuję że w mojej okolicy niema skupu bo byl by to fajny sposób połączenia hobby z zarobieniem paru groszy a tak to tylko pasztet po królikach pozostanie ;):P:D


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

To jaka jest cena z kg najlepiej w jakiej wadze będą króliki i jakie rasy pan skupuje ja mam tylko ze 10 sztuk na sprzedaż ale kumpel jak by chciał sprzedać tez to może by było ze 30 sztuk:)


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AtosPro
      Witam,
      Chce zacząć hodowle jagniąt, jestem rolnikiem (ogrodnikiem) sadze truskawki nie mam ani skrawka łąk i pastwisk mieszkam w małopolsce na bardzo gużystym terenie. 
      Porusze pare kwesti hodowla będzie sie opierała na zakupie i sprzedaż do skupu jagniąt (żywca). Hodowla będzie od kwietnia do października. Tylko hodowla na pastwisku. W okolicy jest dużo nie użytkowników. PROSZE BARDZO O WYROZUMIAŁOŚĆ PONIEWAŻ NIGDY NIE HODOWAŁEM OWIEC,KÓZ I JAGNIĄT.
      Myślałem że kupie jagniątka w wadze 18-20 kg i będę hodował na pastwisku z dodatkiem pasz treściwych, do wagi skupowej żywca tak z 31-36 kg . Myśle że zaczne od 10 sztuk. Ile się takie jagnię howa? Ile potrzebuje paszy treściwej jedno jagnię? To się opłaca ? Tylko proszę tak szczerze bo prawie wszystkim rolniką nie opłaca.

    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się ile mleka dają krowy ras zachowawczych w ciągu laktacji? Chciałbym mieć w stadzie 5 krów aby otrzymać dopłatę. 
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Interesuje się założeniem hodowli owiec kameruńskich. Na początek myślę nad 4 samicami i 1 samcem. Chciałbym się dowiedzieć jak do tego podejść. Co mogę im dawać oprócz trawy lub siana? A jeśli chodzi o siano to ile snopków z polskiej prasy Sipmy z224 potrzeba na wykarmienie tych 5 sztuk przez rok? Na pewno chciałbym zacząć je rozmnażać więc też proszę o porady. Pastwisko mam gotowe, oraz stajenke mam w planie postawić.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?
       
       
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj