Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Skup    0

Tak cena sięgnie 4zł cena około 5zł za kilogram. Do Kombajn a skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Dawno nie odwiedzałem tematu i nie wiedziałem że @Skup czeka na moja odpowiedz, przepraszam. Ja jak w opisie jestem z mazowieckiego okolice płocka wiec dość daleko, a nie mam możliwości założenia tak dużej hodowli aby opłacało się dowieść do skupu tyle kilometrów :(


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22
Nie orientuje się może ktoś w jakiej cenie są małe olbrzymy Belgijskie??

U dobrego hodowcy, to młode w wieku od 2 miesięcy do 6 kosztują 80-200zł :) . Drogie są, ale jak zainwestujesz w dobry materiał, to zbyt będziesz miał:(. Belgi to popularna rasa, nie ma problemów ze zbytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki1994hh    0
Ja nie wiem jak teraz, ale rok temu cena była 3,20 zł/kg. Ciekawe co w tym roku.

Witam na początku stycznia 2009r sprzedawałem króliki w kujawsko pomorski u mnie za kg płacono 5,20 zł taka cena mogła by być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem z woj.mazowieckiego i sory ze odchodzę od tematu ale czy warto za 3 kilowa samice młoda dać 20 zł chyba warto bo mam zamiar dwie kupić pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Myślę ze warto zapłacić 20zł za taka samice ja płaciłem 100zł za pare 7miesięcznych króli mieszańce z mięsnymi, ważyły ok. 6-6,5kg też jestem z mazowieckiego, a jaka rasa? Zwykłe pospolite mieszańce czy jakieś dobre rasowo? Ja ze swoich jestem zadowolony pięknie przyrastają. Samice już zakociłem a i samiec jest ,,sprytny'' pokryłem nim dwie inne moje samice liczę na piękne potomstwo ;)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubasgd11    0

A gdzie jest ten skup w kujawsko pomorskim???

Prosiłbym o dokładny adres i numer do tego skupu jeśli jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franz    0

Jak hodowałem króliki od 2003 do 2008 to cena wahała się od 2,5 zł do ponad 6 zł za kilogram. Głównie zmieniała się okresowo ze względu na zapotrzebowanie. No czasami to musiałem dokładać do interesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franz    0

Jakbyś mógł powiedzieć po jaką minimalną ilość przyjechałbyś do wsi Niepruszewo koło Buku ? Wcześniej hodowałem króliki ale ze względu na trudności ze zbytem. A jeśli miałbym zapewniony odbiór od jednego skupu to pomyślałbym nad ponowieniem hodowli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak jest cena na dzień dzisiejszy ?? Królików to też bym chętnie wrócił do hodowli <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbi10495    0

U mnie teraz płacą po 5,5zł za kg

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

2812=Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiXx    1

Ja troche w innej sprawie. Nie wiecie czy jest jakiś skup królików w okolicach Wrocławia na dolnym śląsku? :P nikt nie wie!!!???

:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ile zapłacić za małe króliki, chciałbym kupić kilka samic tak dla rekreacji tylko nie wiem ile można za takie 2-3mc-e króliczki dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

Według mnie to jeśli są to zwykłe zwyczajne króliki (nie rasowe z rodowodami) to dał bym około 15-20zł. Ferdek planujesz hodowlę zacząć?


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Według mnie to jeśli są to zwykłe zwyczajne króliki (nie rasowe z rodowodami) to dał bym około 15-20zł. Ferdek planujesz hodowlę zacząć?

Tak dla rozrywki i żeby było co dodać do kiełbasy jak się kabana zabije :P , na targu miał gościu takie małe po około 2 miesiące może nie całe to cenił po 10zł tak się płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczek    0

A wie ktoś o jakimś skupie w Polsce co przyjeżdżają jak jest dużo albo w świętokrzyskim co się samemu zawozi proszę o odpowiedz jak ktoś wie o skupie w Polsce to napisze proszę o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

tomice obok Krotoszyna tam skopują płacą 4,5 za mięsne a za zwykle szaraki 2,5 za kg jest to przetwórnia mięsa króliczego i dziczyzny wpisz w google tomice to ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MariuszGrski
      Witam chciałbym rozpocząć hodowle królików brojlerowych mam 20ha miałem bydło miesne i mleczne planowałem zacząć hodować gęsi ale nie wyszło chciałbym wstawić 200-500 królików tylko w tym problem że nie moge znaleźć punktu skupu może zna kto gdzie by można te króliki upłynnić w woj.łódzkim.
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Interesuje się założeniem hodowli owiec kameruńskich. Na początek myślę nad 4 samicami i 1 samcem. Chciałbym się dowiedzieć jak do tego podejść. Co mogę im dawać oprócz trawy lub siana? A jeśli chodzi o siano to ile snopków z polskiej prasy Sipmy z224 potrzeba na wykarmienie tych 5 sztuk przez rok? Na pewno chciałbym zacząć je rozmnażać więc też proszę o porady. Pastwisko mam gotowe, oraz stajenke mam w planie postawić.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?
       
       
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?
    • Przez Kazimierzjaceniuk
      Moj ojcie hodowal konie i je sprzedawal od 30 lat w takiej malej wiosce na opolszczyznie teraz ja sie tym zajmuje od kilku lat chcialbym sie dowiedziec czy takie hodowle trzeba gdzies zglosic,placic podatki od sprzedazy albo ilosc koni zglaszac.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj