Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krisek    15

Witam, pytanie trochę z innej beczki mam na sprzedaż z 300 może i więcej gołębi. siedzą na dachu i drapią mi blache. Gołębie przyleciały nw skąd ale co drugi ma obraczkę niebieską. Sprawdzałem po nr to większość jest z woj. lubelskiego ale są i z kielc i z poznania też.  Mój starszy się tym zajmował i miał z 30 sztuk, tak dla siebie ale co roku tego zaczeło  przybywac coraz to więcej ich widzę z dnia na dzień. zadomowiły się u mnie na stałe i tu im pasuje.. za rok zjedzą około 2 ton zboża ale chodzi głównie o blachę bo już ocynk zdrapały i jest czarna... złapać się nie dadzą są cwane jak coś kombinuje w celu łapanki  to wszystkie na dachu siedzą strzelać do nich też  jakoś sentymentu nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

- co prawda to ptaki śpiewające ale gołębie też wybierzesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iveco48    0

poszukuje skupu królików w woj podkarpackim sztuk ok 50 miesięcznie 8zł za kg

692561391

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel73    0

Witam Panowie szukam skupu na  Lubelszczyźnie  nr 507749254

Edytowano przez pawel73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koda92    0

Witam
Mam na sprzedaż ok 100 królików mieszańców.Jakby ktoś był chętny na kupno tej ilosci albo wiedział gdzie można sprzedać to proszę o kontakt koda9223@gmail.com
jestem z podkarpacia

Edytowano przez koda92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma ktos skup / jakis namiar na osobe skupujaca kroliki ? Mam z 15 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AtosPro
      Witam,
      Chce zacząć hodowle jagniąt, jestem rolnikiem (ogrodnikiem) sadze truskawki nie mam ani skrawka łąk i pastwisk mieszkam w małopolsce na bardzo gużystym terenie. 
      Porusze pare kwesti hodowla będzie sie opierała na zakupie i sprzedaż do skupu jagniąt (żywca). Hodowla będzie od kwietnia do października. Tylko hodowla na pastwisku. W okolicy jest dużo nie użytkowników. PROSZE BARDZO O WYROZUMIAŁOŚĆ PONIEWAŻ NIGDY NIE HODOWAŁEM OWIEC,KÓZ I JAGNIĄT.
      Myślałem że kupie jagniątka w wadze 18-20 kg i będę hodował na pastwisku z dodatkiem pasz treściwych, do wagi skupowej żywca tak z 31-36 kg . Myśle że zaczne od 10 sztuk. Ile się takie jagnię howa? Ile potrzebuje paszy treściwej jedno jagnię? To się opłaca ? Tylko proszę tak szczerze bo prawie wszystkim rolniką nie opłaca.

    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się ile mleka dają krowy ras zachowawczych w ciągu laktacji? Chciałbym mieć w stadzie 5 krów aby otrzymać dopłatę. 
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Interesuje się założeniem hodowli owiec kameruńskich. Na początek myślę nad 4 samicami i 1 samcem. Chciałbym się dowiedzieć jak do tego podejść. Co mogę im dawać oprócz trawy lub siana? A jeśli chodzi o siano to ile snopków z polskiej prasy Sipmy z224 potrzeba na wykarmienie tych 5 sztuk przez rok? Na pewno chciałbym zacząć je rozmnażać więc też proszę o porady. Pastwisko mam gotowe, oraz stajenke mam w planie postawić.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?
       
       
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj