Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Nowo powstający skup żywca króliczego w woj lubelskim (okolice Chełma), skupi od hodowców króliki rasy nowozelandzkiej oraz termondzkiej (białe z czerwonymi oczami) o wadze ok. 3 kg. Preferowane jak największe ilości oraz woj lubelskie i bliskie okolice. Dojazd do hodowcy, atrakcyjne ceny.

Zainteresowanych proszę o kontakt: skup.krolikow.lubelskie@op.pl

Na pewno odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

To napisz jakie to są te atrakcyjne ceny i po jaką ilość możesz przyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-25a2    0

szukam kogoś kto chciałby kupowac króliki nawet wieksze ilości odbiór osobisty jestem z powiatu konińskiego :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaczek96    3

A jakiś skup w województwie łódzkim ?? Bo od wiosny będę miał sporo królików a taki skup to fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cep1313    0

Tematy połączone

 

Witam czy zna ktos skupy krolikow w okolicy Zamoscia??

Prosiłbym o podanie numeru i miejsca, gdzie sie znajduje

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati10    9

Szukam skupu królików w kujawsko-pomorskim, a najlepiej w okolicach Wąbrzeźna bądź Torunia, albo prywatnego kupcy na 12 królików. Mogę się zamienić jeśli ktoś chce.

Edytowano przez Mati10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest tylko kilka ubojni królików, między innymi w Dębicy, Rymanowie, gdzieś koło Łodzi.

 

W Polsce jest tylko kilka ubojni królików, między innymi w Dębicy, Rymanowie, gdzieś koło Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turboo101    0

Mam pytanie gdzie sa skupy w wojewodztwie lubelskim lub podkarpackim i jaka jest cena? Interesuje mnie sprzedaz wieksza tak z 100 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch25    0

Witam. Czy ktoś wie czy w woj.mazowieckim znajduje sie skup króli jeśli tak to porósłbym o kontakt do skupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Witam ma ktoś namiary na skup w pomorskim/kujawsko pomorskim, dokładniej to jestem ze Starogardu.

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Priorytet    0

Skup królików w okolicach Brodnicy (woj - Kuj-Pomorskie)

Organizuję skup królików w województwie kuj-pomorskim – okolice Brodnicy (do 100 km) Liczę na stałą współpracę z hodowcami którzy posiadają od 30 – 100 sztuk żywca króliczego co miesiąc.

-Cena:
- 7-8 zł / 1 kg typowo mięsne (kalifornijskie biało czarne z czarnym ubarwieniem na nosie i uszach, nowozelandzkie, termondzkie - białe)
- 6,00 zł / 1 kg mieszańca

- Kupiec dojeżdża na miejsce
- Płatne gotówką
- Gwarantowany przewóz zwierząt w b. dobrych warunkach (samochód wyposażony w odpowiednie transportery)

Im większa ilość osób i królików tym pewniejszy zbyt. Więcej informacji tylko telefonicznie !

 

516 807 153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam na sprzedaż ok 70kg żywca króliczego (mieszańce). okolice Kutna w woj. łódzkiem. Planuję przebudowę i powiększnie stada. Wzwiązku z tym poszukuję skupu do stałej współpracy w woj. łódzkiem. kontakt: 782-159-323. 


dodam jeszcze, że mogę sprzedać rownież królika rozebranego w cenie 20zł za kilogram świeżego mięsa.782-159-323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal116    0

kolego krzysiek1986111 w łowiczu jest skup tzw,,obwoźny" bodajże  kupują kroliki w pierwszy wtorek miesiąca płacą nie jestem pewien coś około 4.5zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ale juz znalazl sie czlowiek ktory chetnie podejmie wspolprace za dwa razy tyle, wiec Panowie nie dajcie sie robic w konia bo mozna znalez zbyt za 8 zl za lg zywca i wiecej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Gdzie tu szukać zarobku przy takiej cenie? Chyba trzeba mieć hodowlę na wielką skalę to może jest to opłacalne. Ja trzymam dla siebie, ewentualnie rodzinie z miasta sprzedaję tuszki po 25zł/1kg. Moja kuzynka kupuje w Ostrołęce dla synka alergika królicze tuszki nawet po 40zł za kilo. Niby eko jednak dziecko wysypki po takim mięsie nie ma.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Na masową skalę to przynosi większe staraty niż w miejszej hodowli, bo po 4,5 to pierwszy raz słyszę. Gdyby skupy były w okolicy i płaciłyby minimum 10zł/kg to może bym zaczoł hodować na skupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MariuszGrski
      Witam chciałbym rozpocząć hodowle królików brojlerowych mam 20ha miałem bydło miesne i mleczne planowałem zacząć hodować gęsi ale nie wyszło chciałbym wstawić 200-500 królików tylko w tym problem że nie moge znaleźć punktu skupu może zna kto gdzie by można te króliki upłynnić w woj.łódzkim.
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Interesuje się założeniem hodowli owiec kameruńskich. Na początek myślę nad 4 samicami i 1 samcem. Chciałbym się dowiedzieć jak do tego podejść. Co mogę im dawać oprócz trawy lub siana? A jeśli chodzi o siano to ile snopków z polskiej prasy Sipmy z224 potrzeba na wykarmienie tych 5 sztuk przez rok? Na pewno chciałbym zacząć je rozmnażać więc też proszę o porady. Pastwisko mam gotowe, oraz stajenke mam w planie postawić.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?
       
       
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?
    • Przez Kazimierzjaceniuk
      Moj ojcie hodowal konie i je sprzedawal od 30 lat w takiej malej wiosce na opolszczyznie teraz ja sie tym zajmuje od kilku lat chcialbym sie dowiedziec czy takie hodowle trzeba gdzies zglosic,placic podatki od sprzedazy albo ilosc koni zglaszac.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj