Polecane posty

EDWIN    0

DO KRZUCHUM JAK CHCESZ ZŁOŻYĆ FOTEL ŻEBY NIE PRZESZKADZAŁ MOŻNA ODPOWIEDNIO USTAWIĆ.

 

Nie piszemy posta Caps Lockiem!


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

A i jak kupowac to biez lamborghini kolor srebrny i jaki wyglad a nie jakis czerwony pepej czy zielona zaba.lamborghini the best sam mam to polecam.

 

siłowniki jakieś5 kafli bo jak bralismy grand prixa to tyle trzeba bylo dołozyć.tylko weż i skrzynie hi-lo 40p 40t moj taka ma zaje==== sprawa

 

Nie piszemy posta pod postem!-mod


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

to wrzuć na AF jak już są fotki to daj link.

ja wole SAME te lampy są fajne i wogule. mi sie bardziej podoba SAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

link lamborghini.pl tam sa opisy i cala gama.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

lambo -diablo galardo murciellago renoma made in italy no shwabe

 

a z czym ma on pracowac?

 

Nie piszemy posta pod postem!-mod Radzę zapoznać się z treścią regulaminu zanim napiszesz następny post!


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

no to sobie z tym poradzi bez problemu moj grand w sipmie nawet nie jeknie a w pługu4x45 to idzie jak burza uciag suuper.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

może niezły ale nie najlepszy. gdyby maszyny były połowe tańsze zobaczylibyście na co mnie stać :lol: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

oj co ja bym mial gdy by maszyny byly tanie.to agregaT BYM MIAL kvernelanda 3.5 .a i co Krzychu kupiles tego explorerka.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

co może byc przyczyną, lub czy to normalne że jak włącze wom na 540 na wolnych obr nawet jak nie jest podpieta maszyna to coś cyrka, czy jakby to inbaczej nazwać cyklicznie co kilka sekund skrabnie jakby jakaś zapadka przeskakiwała po jakimś kole, ni ejets to ani głośne ani jakiś dziwny dzwiek ale po właczeniu wom to jest, jak dodam kazu tak 1000 obr wszystko cichnie i po przekroczeniu 1500 obr z rozrzutnikiem znowu czasami się pojawia zwłaszcza jak jade po nierównościach lub jest bardzej obciązony, przy obr może to być reozonans od krzywego lekko wałka wom?

Na poczatku występowąło to na zakresie 1000 obr teraz na 1000 obr jest cichutko a na 540 występuje, czy to jest coś niepokojącego?

Czy w innych sdf to sie zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

u mnie nic takiego sie nie dzieje.narazie.

jaką przyczepe tandema mam kupic do explorera 100?? chodzi mi o wielkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Zależy w jakim terenie będziesz niż jeździł. Jak po polach i różnych innych nie utwardzonych nawierzchniach to myślę, że 10ton max, a jak tylko po drogach utwardzonych to i 14 ton można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

głównie to do transportu zboża, cebuli. przeważnie będzie na drodze, ale załadować trzeba na polu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

wymienia się filtr paliwa ten duzy co idzie też wode spuszczać jak tankujesz pewne paliwo to co 600mth lub przed samą zimą koniec listopada żeby być pewnym w duże mrozy, a ten mały przeszkolny gdzie widać ON to się tylko przemywa i usuwa ewentualne brudy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Tak sobie przeglądam instrukcję obsługi i wychodzi na to że ciągnik pracuje normalnie przy temperaturze 70-75stC a nawet w polu raczej nigdy nie przekroczył 80stC, oczywiście wszystko jest OK bo w innych ciągnikach jest to samo, tylko zastanawia mnie czy tak naprawde on pracuje w takim zakresie temepratur, czy te wskaźniki są tak wyskalowane, jak myślicie? W moim wskazówka nie przekracza pierwszej połowy tarczy a w najcięższej robocie ledwie dochodzi do połowy tak chyba mają wszystkei garofarmy itd, co według instrukcji w połowie jest 80stC a na końcu wyświetlacza 120stC, czy mozliwe że ten początek czerwonego pola to jest 120stC tak jak to jest w samochodach w końcu to ciśnieniowy układ i dziwi nmie troche to wyskalowanie wskaźnika, bo w instrukcji jasno jest napisane koniec czerwonego pola 120stC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiek11
      Witam wszystkich.
      Mam zamiar kupić agrofarma 85, czy ktoś może mi coś o nim napisać? Jak ze spalaniem, jaką ma moc (do czego porównywalną), ile miejsca w kabinie, jak widoczność?
      Czekam na te i inne informacje, z góry dzięki wszystkim.
    • Przez papuszka23
      Witam!!!!
      Czy robiliście już pruby na swoich traktorach i z biodislem?
      Jak wygląda spalanie i osiągi w porównaniu do ON?
      Dzia za odpowiedzi!!!!!!11
    • Przez sydney
      Co wiecie o tym ciągniku?  
    • Przez Zuro95
      Witam. Posiadam Agrofarma 420 z rewersem mechanicznym, skrzynia 20x20 bez półbiegów, od dłuższego już czasu przy wciskaniu sprzęgła słychać głośne skrzypienie najprawdopodobniej łożyska oporowego/ślizgowego, sprzęgło stawia przy tym dość mocny opór, moje pytanie brzmi czy ktoś spotkał się już z takim problemem i czy ktokolwiek zna jego rozwiązanie, bo przy dłuższej pracy można sobie faktycznie nogę zerwać.
    • Przez Bercik92
      Witam. U mnie w agrofarmie od niedawna ubywa po trochu oleju 1mm na bagietce na kilkadziesiąt godzin. podejrzewam ze mam nieszczelna turbine  ponieważ podczas przyspieszania lub ruszania z miejsca i wydobywania się sadzy widać malą chmurke jasno niebieskiego dymu dodam że to się dzieje sporadycznie. ale najczęściej jak ciągnik jest obciążony czasami tez niebieski dymek pojawia się  podczas zapalania cieplego lub zimnego silnika (na zimnym jest wszystko ok a jak zgasi się i zapali to ten dymek się pojawia ale tez nie zawsze) może ktoś mi doradzi co i jak ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj