Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie


cobra    0

kupie pszenzyto paszowe lub jeczmien jary 25 t ,cena 720 zl z vatem platne gotowka Kozmin Wlkp tel 603162150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grandzik    78

podlasie orla pszenica ozima mi dawał 750 bo ciągle do niego wożę to dał tyle a tak normalnie powiedział że za 600 by poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl





tomaszpa1    0

elewator ,,hynasiński'' w bałdrzychowie koło poddebic. skupuja zboze paszowe i konsumpcyjne. aktualnych cen nie znam poniewaz poki co sprzedaje zboze okolicznym rolnikom. żyto mozna jeszcze sprzedac na młynie w poddebicach . w tam tym roku sprzedałem tam dwie przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


wyrebski1    35

dzisiaj się pytałem w moim skupie-żyto podrożało od kilku dni o 40 zł na tonie i kosztuje 680 zł netto a pszenica spadła. I bądź mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


tomaszpa1    0

zboza konsumpcyjnego nie ma nie oszukujmy sie :) . jeszcze ile zboza w polsce zostało do skoszenia takze jakosc jest tegorocznych zboz jest słaba a zanosi sie ze bedzie jeszcze gorsza. ja sprzedaje tyle co musze reszte zostawiam dzis przyczepe mieszanki sprzedalem po 690zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




BARABUS    6

Kalinowski Kaźmierz wielkopolski

- pszenica paszowa 700 netto

- pszenica konsumpcyjna 800 netto

- żyto paszowe 600 netto

- żytko konsumpcyjne 700 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


witam umnie ceny sa nastepujace wipasz pszenica 700-720 netto. raifaizen płaci 650 netto pszenica paszowa 750 netto konsumpcyjna. agro-plus 700-720 neto pszenica paszowa. powiat elblaski gmina pasłęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



zorzyk2    50

PZZ Białystok, ceny netto, tona

żyto konsumpcyjne 780 , paszowe 600, gryka 1600(skup w Sokółce), skupują tez owies i pszenicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slomek    184

ja posiadam :P 80% kiełkowania bo sprzedawałem do nasiennictwa i idealnie się mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

asharot    176

U nas żyto droższe od pszenicy.

Pszenica 750zł/T

Żyto 800zł/T

Jęczmień 650/T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


gwozd    101

Dziś byłem w pobliskim młynie zbadać parametry pszenicy i cena jaką tam można uzyskać w zależności od tych parametrów to 660 - 860zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lucas29    0

pszenica paszowa 710zł/t piast płońsk

pszenica konsumpcyjna 800zł/t polskie młyny

ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .
       
      kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?
       
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
×