Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zorzyk2    50

Kupię pszenice, jęczmień, przeżyto paszowe z Woj Lubelskiego najlepiej okolice Międzyrzeca Podlaskiego. Piszcie PW.

A południowy kraniec podlaskiego - to za daleko?

Wiadomość z agroFakt.pl

GRGOJ    18

U nas też biorą tylko że ilości cało samochodowe minium 26T,a moje 5T jęczmienia nikt nie chce :(

Jak są chętni to zapraszam,po 650 PLN oddam,suchy i czysty woj.śląskie.

sporo firm w śląskim skupuje bezproblemowo- dzwoń do karmexu na przykład ;)

Ja bym wziął, ale mam wszystkie silosy pełne, zapas na 2 lata paszówki.

Eryko    19

Żyto konsumpcyjne-850zł (tydzien temu sprzedawałem za 760zł)

Pszenica paszowa.-760zł

Pszenica konsumpcyjna- 860-900zł

Ceny Brutto

Edytowano przez Eryko

jarekzxc    0

fajsławice woj lubelskie . kupcy dziś oferuja 550zł /t za pszenice bez sprawdzania parametrów. rolnków chętnych do sprzedaży pszenicy nie brakuje

Edytowano przez jarekzxc

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie konsumpcyjna od 850-890zl a paszowka 590-530

ksiaze    3

pszenica pod koniec sierpnia bedzie po 650 max paszowa a juz wam powiem ze wielkie glowy ustalily cene kukurydzy suchej na poziomie 700 wiec sobie policzcie transport zakup i suszenie...mokra bedzie max po 300zl i mocno kukurydza pociagnie cene pszenicy w dol...

MartineZ    14

domyślam się, że jedną z tych wielkich głów jesteś oczywiście ty. :lol:

Edytowano przez MartineZ

murtek    122

Nie no znowu TY !!! Księciu płacą ci z pisanie takich bzdur ?

Pożyjemy, zobaczymy ;)

ksiaze    3

Nie no znowu TY !!! Księciu płacą ci z pisanie takich bzdur ?

Pożyjemy, zobaczymy ;)

qrde rewelacyjne zbiory w kanadzie rzepaku i kukurydzy...cy wy naprawde myslicie ze na Polsce swiat sie konczy??? dziecmi kaczora jestescie?? obserwujcie swiat i wiazcie fakty...

tprc330    0

u mnie na targowisku wołali za jęczmień 900zł i za pszenicę 1000,1200zł a pszenica niebyła za bardzo ładna bardzo czarna.

asharot    176

@ksiaze to jak mówisz,sprzedawać teraz zboże czy trzymać i sprzedać później?

BlackMamba    1

@ksiaze jestes jakimś czarnoksiężnikiem z kryształową kulą, czy jak? Nie mów hop z kukurydzą bo jeszcze nic nie wiadomo – to ze pięknie teraz wygląda, bo było mokro i ciepło to jedno, a to że przez dostatek wilgoci przez czyste lenistwo nie wykształciła zbyt długich korzeni i przy suszy, która można już powiedzieć trwa nie pociągnie zbyt wiele wody - to drugie. Poza tym kanada nie leży między woj. zachodnio-pomorskim i kujawsko-pomorskim i cena transportu jest tez istotna. Że zacytuję cię ze strony 45 tego tematu „za maly jestes zeby w taka polityke sie wdawac:)” co widać na załączonym obrazku i co zweryfikował ostatni rok cenowy. Ja bym się wstydziła dalej wypowidac

ksiaze    3

transport morski powiadasz drogi jest?? :) dowalilas do pieca ostro...

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

farmermf    78

@książe, dla kogo ty spekulujesz? Aż strach pomyśleć co zrobi user podatny na twe sugestie. Transport morski z ameryki do europy to około 100zł/t, z Ukrainy można kupić pszenicę konsumpcyjna z dostawą po ponad 900zł, ale ile oni tego mają jak od nas kupują żyto konsumpcyjne? Pszenica paszowa niby wpłyneła do portu po około 650zł/t z dowozem w każde miejsce kraju. Czyli można z tego wywnioskować że ceny zbóż paszowych będą w granicach 600-700zł, konsumpcja 850-900netto czyli lekko ponad Matif, ale tacy ekonomiści jak my to możemy co najwyżej śledzić i poddawać się prawom rynku który nas o cenę pytać nie będzie. Jak widać na giełdach finansowych w ostatnich dniach wszystko może się zdarzyć.

BlackMamba    1

transport morski powiadasz drogi jest?? :) dowalilas do pieca ostro...

Widać tak jak potrafisz wnioskować (str 45) tak i czytać - jak wół napisaną mam płęc pod loginem. Oczywiście z tą ceną nie skomentuję... Jesteś jak nasz polityk rzucający słowa na wiatr, a na koniec i tak najmądrzejszy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił