Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

bluss1    0

dzięki a to w portach no tak ale jak sie tam dopchać.opadanie robiłem ale białka nie mam gdzie,no nic trzeba sie rozglądać gdzieś bliżej.A opadanie ile musi mieć żeby przeszło orientujesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iron    398

wiele osób co handluje i ma dobre rozeznanie rynku mówi żę jak do marca cena nie ruszy w górę to już nie podrożeje zboże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S-Piotr    48
jestem z pomorskiego, taka cena gdyz to oferta od portu, firm sprzedajacych srodki ochrony roslin, nawozy itp.

handlarze juz nic nie oferuja, bo nabrali tyle pszenicy, ze sami chca sie pozbyc ;)

ojciec oddal cala konsumpcje w grudniu (wtedy w dobrej cenie 530 netto).

aha oprocz opadania, zwracaja uwage na bialko, gluten nikogo nie interesuje (bo w worku mozna kupic za smieszne pieniadze).

To dokładnie jakie parametry miała Twoja konsumpcja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl


yacenty    565

poczekamy zobaczymy, mi jeszcze zostało 2 porcje do sprzedaży, jedna paszówy - bo w zniwa był słaby gluten i jedna - ta sama pszenica tylko ze poszła na moj magazyn to teraz super konsumpcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jerzy    2

Mam do sprzedanie jęczmień ilości TIR-owe, jaka jest w waszych stronach cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brzozak2    236

opadanie musi byc powyzej 220, a bialko chyba 12,5.

moja nie ;) - ojca miala opadanie 300 i wyzej, ale pomieszalismy i wychodzilo 250

@iron nie wierze, ze ktokolwiek umie dzis przewidziec ceny zboz :D

dzięki a to w portach no tak ale jak sie tam dopchać.

w porcie samemu to raczej kiepsko, ale podpytaj firmy handlujace srodkami ochrony roslin, oni kupuja bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jarekw    2

Jęczmień paszowy w szerokich garnicach od 460 do 500 zł/t. @Jerzy ile masz tego jęczmienia i po ile byś chciał przy odbiorze z gospodarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jerzy    2

Dzięki za odpowiedź , mam około 70 t. po 480 bym puścił , masz jakiś kontakt,

pozdrawiam jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daniel215    0

brzozak2@ a tak dokładniej to z jakich okolic jesteś?? i gdzie sprzedawałeś ??? bo narazie z tego co ja słyszałem to w tej chwili cena wynosi 530 netto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Trevorfarm    0

Paszówka po 460 netto, jęczmień tez po tyle-Provimi Olsztynek(moja jara białko 14,2, gluten 33, a uwaga opadanie121!!!- po desczach koszone niestety). Widać powoli,że zboże pcha się do góry, najbardziej konsumpcja,ale paszowe pójdzie za konsumpcyjnym. W tym tygodniu za konsumpcje do portu chcieli płacić 580 netto,ale te opadnie ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daniel215    0

dzięki brzozak2@ za podanie firmy...zobaczymy czy rzeczywiście tyle zaproponują :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fendt930    1

to fakt ta firma tyle proponuje ale z tego co wiem to filia w Tczewie ma problemy finansowe zobacz jeszcze w tej firmie http://www.chemirol.com.pl/index.php oni podobno płacą 560 zł netto parametry take jak pisze brzozak2@ mozesz zaryzykować do portu po ponad 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bluss1    0

jej co ja czytam?najpierw pisali że po 600 za tonę a ty fendt930 piszesz że 700 ponad :lol: te ceny to prawdziwe czy trochę lawirujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daniel215    0

fendt930@ dzięki właśnie do chemirolu trzeba zadzwonić dzięki chłopaki za propozycje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


bluss1    0

mam pytanie?a czy ktoś z was oddawał już zboże do CHEMIROLU,w tym lub tamtym roku?pytam bo jak u nich z płatnościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




seat    1
Napisano (edytowany)

powiat Ciechanów, tylko musi być ,,dobra"

Edytowano przez brzozak2
nie cytujemy poprzedniego postu, odpowiadamy w "pierwszym" oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Województwo kujawsko-pomorskie, 510 brutto za tonę pszenicy konsumpcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukasz27    2

dzisiaj klient do mnie zadzwonil i zaproponowal 400zl netto za owies i pszenżyto. 370 zl netto za żyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


wojtus    1

Dzisiaj sprzedałem trochę pszenicy po 530 zł. za tonę.- Powiat Inowrocław. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/
       
       
      Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez TheXxKamilxX
      Siema chciałem się zapytać jak tam z cenami za wysłodki albo wytłoki.... Najlepiej woj mazowieckie,łódzkie  ??
      Jesli macie jakiś sprawdzonych dostawców z tych woj to nie pogardzę kontaktem do nich  
       
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .
       
      kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?
       
      pozdrawiam
      YacentY
×