Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szarywilk    90

odnosząc się do tej informacji o ukrainie - to z poprzednich zbiorów zebrali 39 milionów ton i szukali zboża za granicą - a w następny zbiorą 42 i wyeksportują 20 milionów -a co będą jeść ???? Trawę ?? takie prognozy to sranie po rolnikach - poczytajcie informacje z krajów gdzie nie płacą dziennikarzom handlarze ...... anglia francja i niemcy susza - i apele o podpisywanie kontraktów na rzeczywiste plony a nie srednie z poprzednich lat - kanada dalej nie posiała jarych bo mają za mokro..... a u nas mówią jak będzie tanie zboże - nie będzie a zapasy swiatowe już się raczej nie odbudują - chyba że Chińczyków i hindusów przestanie być stać na opychanie się mięsem ..... jeśli nie to będzie deficyt - co innego jak miliard chinczyków wcina miske ryżu a co innego jak ryż jest do pięknej tłustej wieprzowinki czy kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

śmieci ??? chcialbys miec takie klasy ziemi jak oni tam maja nawet bez nawozu beda mieli dobre plony

 

czy ty choć raz byłeś na Ukrainie? widziałeś co w wagonach do nas jechało? napisz jaki masz cel wipisując te głupoty, chyba że jesteś redaktorem toruńskiej rozgłośni radiowej, bo tam też można takie brednie usłyszeć, na targowisku pszenica po 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pytania do moderatora:

Dlaczego jak ktoś rzekomo obraża @matołoperatora7 do dostaje procenty, a jak on obraża swoim, przepraszam za stwierdzenie, debilnym poziomem i mocno obniża wartość tematu, to jest OK?

Dlaczego jak ktoś cytuje poprzednią wypowiedź dostaje procenty, a jak robi to @matołoperator7 to jest OK?

 

 

Ja Ci odpowiem. Juz wielokrotnie pisałem że to forum zajezdza komuną. Tacy co pier*ą 3po3 maja w osobie moderatorów kolegów którzy im nic nie zrobią. A zwykłego użytkownika który pisze do rzeczy, rzetelnie, składnie i na temat ale nie wygodnie dla moderatora, albo nie daj boże podważy jego zdanie, zostaje nagradzany %....Jak dziecko może osądzać starszą osobę za jego wypowiedz? ...

PS. Ciekaw jestem jaka jest średnia wieku Panów Moderatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

matoperator7 skąd u was takie niskie ceny??:o paszówkę sprzedałem po 1000zł, mieszanka chodzi po 800zł, pszenżyta nie ma od kogo kupić... jeżeli jesteś w stanie to kup z 25t tej pszenicy po 850, dam Ci po 950 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

tak oobserwuję że od kiedy AF stało się bardzo popularne to pojawiło się tu dużo siejących zamęt debili i gówniarzy którym powinno się pozabierać modemy.normalnie szkoda słów żeby nie było że nie na temat piszę pszenica u mnie ok.1000 zł/tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Jakby co to mam pszenzyto do sprzedania.

Moge sprzedac;)

Pszenica kons 1000netto na slasku.


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

W Agro-efekcie podobno skupują jak leci po 1200-1300 zł/t !!!!! :blink: :blink: Ach szkoda, że wszystko sprzedałem... Ale co najciekawsze, mimo bardzo atrakcyjnej ceny, nie ma żadnych kolejek. Powód ? Nikt nie ma zboża w okolicy (magazyny puste).

 

Odnośnie kontraktacji, okoliczne młyny oferują ok 1000 zł/t po żniwach za konsumpcję, tylko nie wiadomo czy tą konsumpcję ktoś będzie miał, jeśli pogoda nie dopisze...

 

 

Odnośnie tego nieszczęsnego p@lant@- Koledzy bądźcie mądrzejsi i nie odpisujcie na jego kretyńskie posty. Może usunie się w cień... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja dzisiaj oddałem z tonę pszenicy za darmoche :) znaczy bez pieniędzy, za to lepki wysprzątały mi silosy zbożowe i je zdezynfekowały, co zmietli to ich, pewnie z 1-1,2t pszenicy było, ale i Ja i Oni są bardzo zadowoleni z tej transakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W Agro-efekcie podobno skupują jak leci po 1200-1300 zł/t !!!!! :blink: :blink: Ach szkoda, że wszystko sprzedałem... Ale co najciekawsze, mimo bardzo atrakcyjnej ceny, nie ma żadnych kolejek. Powód ? Nikt nie ma zboża w okolicy (magazyny puste).

 

Odnośnie kontraktacji, okoliczne młyny oferują ok 1000 zł/t po żniwach za konsumpcję, tylko nie wiadomo czy tą konsumpcję ktoś będzie miał, jeśli pogoda nie dopisze...

 

 

Odnośnie tego nieszczęsnego p@lant@- Koledzy bądźcie mądrzejsi i nie odpisujcie na jego kretyńskie posty. Może usunie się w cień... :lol:

 

 

sam jestes xxxxxxxxxxxxxx !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.s. Pgadamy po zniwach tych ktorzy mnie wyzywaja widac ich wielki poziom inteligencji

 

Teraz już przegiąłeś, 30 dni bana

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek
Napisano (edytowany)
sam jestes xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Szanowni moderatorzy oto niezbity dowód na obrażanie innych użytkowników. Może w końcu dostanie bana....???

 

Już się robi ;)

 

W innej firmie skupują konsumpcję 1020, a paszówkę 990 zł/t brutto.

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186
Napisano (edytowany)

wiec teraz bedzie nudno :huh:

wracajac do tematu

pszenzyto

870 netto termin platnisci 14 dni

880 netto termin platnosci 45 dni

Piast w Ostrowie Wlk.

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Dzisiaj ostatnią partię sprzedaliśmy na rynku.

pszenica 1100

pszenżyto 90

 

i szkoda że się pośpieszyliśmy bo wcześniej poszło trochę pszenicy po 800 ale i tak nie jest źlewink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

u nas pszenżyto koleś zaproponował że po 870 netto weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
Napisano (edytowany)

Jutro (dzisiaj)nasypuję samochód (25 t )pszenicy po 1000 netto loco gospodarstwo (opad.205, glut.28).Ps Ło jeżu proroka(czyt. męczyd_pę) nam zamkli na miesiąc !

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

za pszenżyto dam 880 netto , płatne w dniu odbioru. Ilości od 15 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

pszenica konsumpcyjna 1020 netto bialko 14,6 gluten 34,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4
Napisano (edytowany)

od saisada wiem ze mlyn w wadowicach placi 1160 zł za pszenice brutto

a saiad tydzien temu sprzedal ponad 100 ton za 1060 hehehe zadowolony nie jest

Edytowano przez Lukaszjarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

murtek3 w którym oddziale agroefektu płaca tyle za pszenice ?? i przede wszystkim jaka ilość trzeba oddać przy tej cenie i jakie parametry ? pewnie samo biało musi być z 16 . np osadkowski Oleśnica płaci 980 netto ... , a polskie młyny chyba 1020 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

kupie 60 ton pszenicy paszowej platne od reki waga 18m 60ton nowa z legalizacja w tym roku stawiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek
Napisano (edytowany)

1piotr1

 

We wszystkich oddziałach obowiązuje raczej ta sama cena. Jak napisałem wcześniej podobno, gdyż jest to informacja od dobrego znajomego, który dowiedziawszy się o takiej cenie wysprzątał magazyn na tip top i wywiózł wszystko. Podobno jak leci, czyli nie koniecznie konsumpcja. Ja już swoje sprzedałem, więc nie interesują mnie obecnie tak bardzo ceny, dlatego też nie dzwoniłem się upewnić ;).

 

Ps. Zadzwonię jutro tak z ciekawości i napiszę co i jak...

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beowulf87    1

cena z targowiska w okolicach Torunia:

handlarzy: jeczmień 100zl/metr; pszenzyto 95zl/metr; pszenica 110zl/metr

moja: jeczmień 95zl/metr; pszenzyto 90zl/metr; pszenica 100zl/metr

Nie jezdze duzo po rynach ale byl to pierwszy raz na ktorym zanim otworzylem przyczepke i worki juz wiekszosc byla sprzedala a lacznie po 15 min wracalismy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Niedaleki młyn pszenica cena manimalna 940 + vat, nie wybrzydzają w tej cenie idzie wszystko byle przypominało pszenice. oczywiście jak zboże lepsze to cena też lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj