Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
elwis2    11

Mi oferuje za pszenice konsumpcyjną 490/500zł za t. netto, troche mało przy takich parametrach jak ona ma prawie14% białka i 34 glutenu, musze jeszcze ponegocjować cene...

Wiadomość z agroFakt.pl

nikt933    2

Co sądzicie o firmie skupującej zboża AL-SAMER??? Chodzi mi o dokładniej o wypłacalność. Mam zamiar tam właśnie odstawić pszenice. Narazie dają mi 510+vat. Moze któryś z was miał stycznosc z tą firmą?

farmermf    78

Ja mam 400 opadanie i w młynie krzyczy że zadużo .Szok a niedawno dzwoniłem to chcieli ponad 300 opad.Nowy sposób zbijania ceny jak czegoś zamoło obcinają a jak niema czego sie przyczepić to że zadużo.Oby znowu niebyło klęski urodzaju wtedy wszystko wezmą.Ceny 480-500netto

yacenty    565

wymieszajmy z moja i bedzie git, srednia wyjdzie 290-300 i wszyscy beda happy

pawel74    0
ceny z dzisiaj zboz na pasze:

Pszenica: 460zl/t

Kukurydza: 399zl/t

Jęczmień: 420zl/t

wszystko +6% vatu

Woj opolskie Kluczbork skup mix-pasz

No stary ja jestem z okolic Kępna :) Na jaki elewator odwozisz zboże??

mtz_820    0

od Soboty (17.01.09) do Soboty (24.01.09) wujek sprzedał ok 37T pszenicy konsumpcyjnej po 456zl/t paranoja... Skup: Uszyce gmina: Olesno

farmermf    78

Ja pszenżyto po 400 +vat sprzedałem az przenicą lipa ,parametry lux a ceny nima.Wporcie coś można by skubnąć więcej ale zpodlasia po 100zł za tone krzyczą za transport Cene mam 480 +vat w Elewarr

brzozak2    236

dzis pszenice jakosc w pomorskim chca kupowac po 580 netto (nie wiem czy od wszystkich kupia, ale jak bedzie taka tendencja to w przyszlym tygodniu powinno sie wszystko okazac), a wczoraj rozmawialem z czlowiekiem co skup prowadzi i twierdzi, ze swoje juz moze po 600 netto odwodzic

yacenty    565

czyżby jednak powoli kończył się syf który naciągnęliśmy z Ukrainy i Czech i zaczynają dostrzegać nasze porządne zboże konsumpcyjne?

Miejmy nadzieję, że tak jest bo u mnie jeszcze troszkę leży na składzie

GoRAL1    63

Na południu, Słowackiego paszowego jest masa, z drugiej ręki kupując małe ilości trzeba zapłacić 45zł/100kg

farmermf    78

Umnie na podlasiu 480 pszenica owysokich parametrach a dziś pierwszą oferte odostałem po 500 netto ale jak w pomorskim 580 to ja poczekam chyba

Arturos21    4

Panowiew jakiej cenie jest teraz u was żyto konsumpcyjne ?? mam na sprzedaż jakies 70 ton żyta i jeczmień zimowy

bluss1    0

witam.ja dziś dałem żyto do sprawdzenia na młyn,szef oddzwonił że spełnia parametry na konsumpcje i może dać 360,ale kazał czekać [jak nie mam głodu finansowego] jeszcze bo mówi że powinno iść do góry ;) Jeżeli chodzi o jęczmień sprzedałem na początku grudnia po 490 na paszę.

Daniel215    0

Czy ktoś słyszał o skupie pszenicy w gdańsku w porcie po 155euro??czy to prawda, jak tak to moze ma ktoś tel, adres lub coś takiego????///

farmermf    78

Już dostałem oferte po 520+vat i sprzedaje pszenice bo niewiadomo czy zdrożeje a jak wszyscy ruszą to znowu oberwo cenke

A na statek to prawda ale sam niedoleziesz tam tylko przez firmy które mają kontrakty na dostawe no i białko 14

bluss1    0

ja nie wiem.powiedzcie mi.jedni mówią że najważniejszy na konsumpcje jest gluten,drugi że białko,następny że najważniejsze opadanie,już pomału głupieje,wiem że te wszystkie parametry są ważne ale które faktycznie decydują o konsumpcji?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?