Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

leniwy27    48

bo kto sprzedaje jak wszedzie mowią ze cena w góre idzie ! każdy czeka wiec muszą zacząc mowic ze idzie w dół wtedy moze ktoś sie ruszy a agrobiznesie już własnie zaczeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Ja swoją pszenicę sprzedam może w kwietniu, a może w maju. Pierwsze sprzedam pszenżyto. U mnie w okolicy Woźniak skupuje pszenicę konsumpcyjną po 1000zł, paszową po 920 a pszenżyto 850, ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ale agrobiznes to sobie lubia jaja robic z ludzi wczoraj podawali ze pszenica konsompcyjna idzie caly czas w gore i kukurydza tak samo . a dzis mowili ze wszystko tanieje :lol: mogli by poczekac kilka dni bo tak wychodza na kretynow i tak jest ze wszystkimi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Aha myslalem ze jestes z moich okolic :) A wie ktos moze jaka jest cena jeczmienia w DarHenie w Słupcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

hehe-w ubiegły piatek w zambrowie pszenica 900/t, choć jeden facet za pszenicę krzyknął mi 1300/t<szok> nie wytrzymałem-wyśmiałem go prosto w oczy.


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

dwa tygodnie temu nikt nie chciał sprzedac mi zboża do świń a od kilku dni telefony sie rozdzwoniły i wszyscy teraz na raz wiec chyba cena spadnie a nawet napewno bo teraz to ja sie wstrzymie z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

spaść nie spadnie może na pare dni i to troche a agrobiznes to tylko narzędzie propagandowe pajaców z góry,przynajmniej mi sie tak wydaje. młyn kłodzko 950 netto przy opadaniu ponad 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

To tylko są zagrywki rynkowe mające na celu postraszenie rolników ,a prawda jest taka że pszenicy jakościowej nie ma i może nie będzie,bo wiosna jeszcze nie odsłoniła pól i tego co przezimowało.Tak więc spokojnie trzeba czekać,bo żniwa jeszcze DALEKO.I jeszcze jedno na nasze szczęście nie ma jej też na świecie. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Ja w tamtym tygodniu kupiłem trochę mieszanki jarej za 625zł za tonę, teraz wszędzie mówią o tym że paszowe będzie tanieć, zobaczymy poczekam ze 2 tygodnie może cena spadnie na przyzwoity poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Nie sugerujcie się tym co gadają z Agrobiznesie. Każdy kto obserwuje rynki i porównuje je z tym co gadają w tym programie wie o co chodzi :lol: sieja zamęt wśród rolników i tyle.Jak dla mnie to znacząca obniżka cen będzie dopiero w kwietniu-maju bo wtedy mniej więcej będzie można ocenić przyszłoroczne zboże i nie zapominajcie że Europa ma żniwa pierwsze a te w Australii były fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a dzis na odwrot w agrobiznecie mowili ze pszenica caly czas bedzie drozala az do zniw . paranoja 3 dni i 3 rozne informacje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Łukasz, bo agrobiznes jest czynnikiem spekulacyjnym i propagandowym. Zależy kto im zapłaci to takie informacje puszczą, a bardzo wielu rolników opiera swe decyzje o informacje zaczerpnięte właśnie z tej audycji. W agrobiznesie jedno, a na giełdach co dziennie do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

niebawem zboże będzie grubo ponad 1000 zł, nieważne jakie.

nie chcę sie rozpisywać co mówił mi wczoraj przedstawiciel pewnej firmy paszowej, ale jeśli ich scenariusz się sprawdzi (kompletny brak zbóż = zastój produkcji pasz...itp) to ceny takie będą niebawem normą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandanger    2

Identyczna gadka była pod koniec października, kiedy to mówiono, że obecny poziom cen nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistej sytuacji na rynku i ceny niebawem powinny zacząć spadać i tamtakie bla bla bla. Od października do teraz cena wzrosła o ok. 60 euro na tonie. Jak widzę takie komentarze to wiem, że zaczyna faktycznie brakować zboża i trzeba by jakoś rolnika do sprzedaży popchnąć.


Everything is dust in the wind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pszenica paszowa 974 brutto Animex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

rynek to jedna wielka niewiadoma co bedzie jutro i jak by ktos wiedział dzis jak sie zachowa za miesiąc byłby bogatym człowiekiem. A to co mowią to sa domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

A miało być tyle zboża takie zapasy z tamtego roku. I gdzie to zboże? Jak w te żniwa będzie urodzaj to znowu będzie tanio bo tyle zapasów jest i u nas i w Uni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

950 + vat pszenica paszowa

850 + vat pszenżyto paszowe

Wrocław


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj