Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Pavel    12

ceny mają dojść do 1000zł, tak podają informacje ekonomistów. gdyby nie to z zachodu handlarze wykupili by polska pszenice za ta małą cene, a w Polsce nie byłoby z czego chleba piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

oczywiscie ze powinna byc wieksza cena pszenicy dla zagranicy ja rozmawialem z niemce i mówil mi ze daje mi 1000zl za tone i jeszcze przyjedzie wlasnym transportem ale ja juz tylko mam z 10 ton i reszta na nasieni a on chce przjechac tirem o ladownosci 30 ton to sie jemu nie oplaca a ja akurat woze do skupu po 880 do 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
Jest jej mało to cena na pewno będzie wysoka. A dla tych z zagranicy powinna być inna stawka, o wiele większa :).

 

zgadzam się !!! a jaką proponujesz ?? 1500 zł/t ? :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollek    0

ja też jestem za tym by cena podskoczyła do 1500zł. tylko szkoda że mam tylko60 ton do opchnięcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
ja też jestem za tym by cena podskoczyła do 1500zł. tylko szkoda że mam tylko60 ton do opchnięcia. :)

 

 

to i tak masz 3 razy tyle co ja ale pewnie z tej samej powierzchni hehe :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
zgadzam się !!! a jaką proponujesz ?? 1500 zł/t ? :)

 

Może być :). Niech nam płaca zagraniczni odbiorcy, a nie chcą wypukić wszystko po tańszej cenie cwaniacy (u nich na pewno jest droższe zboże). Nasz rząd powinien wymyśleć coś w tej sprawie- jakieś cła lub ograniczenia, no ale dla nich ważniejsze są coraz to nowe afery :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
Nasz rząd powinien wymyśleć coś w tej sprawie- jakieś cła lub ograniczenia,

TO SE NE WRATI, niestety Polski rząd nie ma do tego prawa, jesteśmy w UE jeśli ktoś jeszcze nie wie, a pewnie są tu też tacy którzy tego chcieli :angry:

 

a podobno mamy wolny rynek...
GDZIE ???

 

A i jeszcze jedno !!!

nie pisze się przenicy tylko pszenicy !!!

czy teraz w szkole nie zwracają uwagi na błędy, jak ja chodziłem to za trzy błędy była pała bez względu na zawartą treść ???


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

moj ojciec sprzedaje w tym tygodniu 100 ton po 840 netto bez potracen za wilgotnosci, pszenica ma 15-16%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4
Hej wszystkim !!

Po ile sprzedajecie/kupujecie zboża ????

Ja chce sprzedawac pszenice i wstepnie mam ustalona na 880 netto,ale trzeba jechac na rozmowe bo przy wiekszych partiach cos dokladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
Ja chce sprzedawac pszenice i wstepnie mam ustalona na 880 netto,ale trzeba jechac na rozmowe bo przy wiekszych partiach cos dokladaja.

popchwal sie gdzie tak dobrze płaca za pszeniczke!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4
popchwal sie gdzie tak dobrze płaca za pszeniczke!!!!!

Firma Agroplon. Np. z siedziaba w Ujsciu kolo Pily. Woj wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landwirt    0

to u mnie (centralna wlkp) pszenica jest po 900zł oczywiście od rolnika i trzeba szybko kupować bo towar znika szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

z tego co sie orietuje to w PZZ-ach psznica jest po 900zl a jeczmien chyba 750-800zl

Opolskie----> Kluczbork


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Counter    0

kurde ja wczoraj dostałem 840 + vat za pszeniczkę jakościową z dowozem do punktu skupu

coś mi się ta cena nie podoba, mam jeszcze 400 ton do sprzedania i nie chcę stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj