Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cosmos    1

Zorak a gdzie dokładnie sprzedawałeś, bo u Osadkowskiego w Złotorui zdaje się, że też po 550 zł/tonę ?

Wiadomość z agroFakt.pl

w swieciu n/W w kujawsko-pomorskim pszenica 550 ale ciągle rośnie żyto 450 i też rośnie i może dojsc do 530 ponoć do bardzo mło żyta w tym roku u nas

Axial    7

Lubelskie: pszenica paszowa /jaka leci/ 530 zl/t; pszenica konsumpcyjna 577 zl/t; pszenica extra 630 zl/t;

żyto konsumpcyjne 530 zl/t. Ceny netto, tendencje wzrostowe :) .

marcin974    25
Pszenica u nas jest po 700zł za tonę.

to obecnie a na wiosne po ile bedzie?? :) ja tam mam tylko 25ton i narazie nie mysle o sprzedazy :)

Józek    0

Oferta po 724,5 zł z vat z transportem kupującego i jak tu nie sprzedawać? Tymbardziej, że parę ton jest.

marcin974    25
Oferta po 724,5 zł z vat z transportem kupującego i jak tu nie sprzedawać? Tymbardziej, że parę ton jest.

ja tam mowie ze bedzie duzo drozsza jeszcze :)

rok temu po ile placili o tej porze?? po 450zl w pazdzierniku po 650zl a wgrudniu sprzedalem po 703zl

Zobaczycie do 900zl juz nie dlugo bedzie, ciekawe po ile bedzie na wiosne :)

A dobrze im tak zapasow nia mają to juz oferuja swoj transport :)

lysyrolnik    14

Ostatnio byl znajomy z Opolskiego to mowil ze w jego stronach Niemcy odbierali pszenice prosto z pola za 200 Euro z hakiem za tone.

marcin974    25
Ostatnio byl znajomy z Opolskiego to mowil ze w jego stronach Niemcy odbierali pszenice prosto z pola za 200 Euro z hakiem za tone.

to juz (tydzien po zniwach) niektorzy pewnie jeszcze w trakcie :)

ciekawe jaki bedzie final :)

sluchajcie w calej Europie nie ma pszenicy :)

lysyrolnik    14
i swinie jak najbardziej tez beda w cenie (nikt nie bedzie chowal bo woli sprzedac zboze)

to moze sie troche odkuje na swiniach :)

Józek    0

W tamtym roku niektórzy czekali na 800 zł i się przejechali. Swoją drogą, to chyba o tej porze pszenica nigdy tyle nie kosztowała. :)

Bartek1961    2

Ci co liczyli na taką cenę to chyba nie zaglądają do internetu ile kosztuje przenica na świecie i w UE.

U nas i tak jest bardzo dobra cena!!!

marcin974    25
Ci co liczyli na taką cenę to chyba nie zaglądają do internetu ile kosztuje przenica na świecie i w UE.

U nas i tak jest bardzo dobra cena!!!

w Niemczech nie ma wogole pszenicy. Najpierw susza a potem powodzie :)

I dodam jeszcze ze w bardzo duzo bylo rolnikow ktorzy zasiali wiecej rzepaku i zastąpili nim dzialki przeznaczone na pszenice :)

A na dodatek w tamtym roku zostaly oproznione wszystkie magazyny i napewno nie zimportują wrecz przeciwnie beda brali od nas ile bedzie :)

Hinco    0

OK 700zł za przenice w małoposzcze ;]

Ale to cena z potocznie wanego rynku, nie z jakiegoś zakłady czy młynu ;]

czarnyyyy    1

w chemirolu w wagrowcu mozna(jeszcze dokladnie to sprawdze) podpisac umowe na odstawe jeczmienia na przelomie wrzesnia i pazdziernika po 800 zl netto, a ja Ci dzisiaj mialem klienta na pszenice prosto z pola po 730 na reke.

soltys    0

na podkarpaciu pszenica blisko 800 ale cena rosnie ( aj ja jak na zlosc w tym roku posialem bardzo malo pszenicy :) bo w tamtym roku sie na niej"przejechalem" :) :) )

adeq15    6

ma do was pytanie jakie sa ceny przenicy w waszych województwach ?? u mnie na dolnym slasku to nawet i do 900zl dochodzi

ale byki ! uważaj, na końcu wyrazów nigdy nie ma 'h'

coolman111    54

Dzwoniłem w piątek do PZZ-ów w Kruszwicy (kuj-pomorskie) i płaca od 640 do 680zł netto w zależności od parametrów. Znowu w poniedziałek jak czytałem ceny w gazecie, to jakiś prywatny młyn z Inowrocławia daje 800zł netto.

dar0    0

U mnie (kuj-pomorskie) w Płacą za paszowa 735zł netto a konsumpcyjna 790zł netto !

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?