Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek90    196

Umnie od listopada praktycznie stoi w miejscu w niektórych skupach małe wachania tylko. Wczoraj na matifie 255€, a dzisiaj juz 249,75€.

karola134    1

w jakubowicach u strojnego z tydzień temu paszowa była po 100 brutto w tamtym roku do niego woziłem to z kasą nie było problemu

Wiadomość z agroFakt.pl

Max83Max83    2

Giełda to inna bajka,po prostu spekulacje,tam są gracze , którzy zarabiają miliony na takich skokach. A w rzeczywistości pszenicy nie ma.

Edytowano przez Max83Max83

szynszyl    0

U mnie w Lubelskim ubiegłą sobotę pszenicę paszową sprzedałem po 1070 brutto jak dla mnie niezła cena.

A jak kolego z ocenianiem pszenicy paszowej w tym Krzczonowie , bo cos u siebie zaobserwowałem rozkrucha?

Edytowano przez szynszyl

ZETORAK89    0

orientuje się ktoś po ile teraz jest owies ? i ile koszkuje zboże do siewu ? mam zboża z 1 siewu i czyszczone nie wiem ile sobie powiedzieć prosze o podpowieć pozdrawiam ;)

marian2011    111

U nas rynkowo głownie koniarze kupują 650-750 zł takie ceny rolnicy chcą ,no w centralach siewne bedzie za miesiąc te 2 tyś niżej raczej nie kupisz wiosną czyszczone sprzedawałem 800-900 zł teraz myślę podobna cena będzie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?