Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TOOMER    0

U mnie rozbieżność cenowa za pszenicę od 480 do 520. Sąsiad sprzedawał do portu na eksport, tzn. przyjeżdżały Tiry po pszenicę i jechały z nią do portu i dostał po 580- 600 zł/tona tak z miesiąc temu. Ilość ok 500 ton.

lukasz27    2

200zł? to już jest przesada. lepiej go w piecu spalić i na drzewie się zaoszczędzi:) ja sprzedałem teraz owies po 350 zł za tonę jako paszówkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ostatnio podażyło mi się kupić pszenżyto ozime za 380 zł/t. Za jęczmień cenią od 420 do 480 zł/t a pszenica od 420 do 500 zł/t. Ceny za zboża paszowe.

denzel    12

za pszenzyto to ok400zł za tone. ja ma tez pare ton i mialem przetrzymac na nastepny rok bo zapowiadaly sie slabe zbiory lecz teraz po deszczach zboza poprawily swoja kondycje i bende sprzedawal bo nie wiadomo co bedzie po zniwach

lambogrand    26

u mnie placa po 510 za pszenice paszowa i konsumpcyjna taka sama cena, niewarto wiecej nawozu sypac zeby miala parametry :P

qaz1    0

pszenica 570zl brutto

gluten 26

wyrownanie 89

wilg 15,3

l. op. 418

farmer07    1

Ja sprzedałem po 500zł/t netto paszowa a konsumpcyjna do młyna po 510zł/t netto, odbiór z gospodarstwa. I po co ładować się w koszty żeby pszenica miała parametry?

lonski    1

U mnie za konsumpcyjną płacą od tego tygodnia po 470 zł brutto. Czy u was też tak spadło? Czy sprzedawać po tej cenie czy jeszcze czekać?

griga    140

Ceny spadają bo spekulanci wyprzedają zboże i czyszczą magazyny. Rozmawiałem z pewnym małym skupującym normalnie w innych latach miał już magazyny puste i wygazowane, natomiast w ciągu kilku dni przyjechało ponad 2500t i cały czas przybywa...

lonski    1

Czyli bryndza - nie ma co liczyć na wzrost. Wejdziemy w żniwa z ceną 440 zł.

yacenty    567

u mnie też co roku o tej porze było pusto - tyle co tam kilka dosłownie kilka ton dla swinek paszy zostało a na dzień dzisiejszy mam ok 15ton jeczmienia.

oraz ze 20 ton mieszanki paszowej - w jednej czesci magazynu jeczmien z pszenica a a w drugiej czysta pszenica, a w 3 rogu to jeszcze z przyczepe jeczmienia by odebrał.

Trudno swinie musza zjesc to co jest a co bedzie w przyszłym roku to się okaze

lukas17    0

unas na pomorzu ceny wmiare siętrzymają ostatnio kupiłem 10 ton pszenżyta po 450zł a mieszanka po 300:)

michal18    0

dzisiaj kupiłem pszenżyto po 370zł/tona i jęczmień po 400zl/tona . w moich stronach chętnych do sprzedaży coraz więcej a kupujących jak na lekarstwo.

Lesin    1

PZZ Stoisław wystawił takie ceny na żniwa : pszenica 48, jęczmień 40, żyto 36, owies 35!! Masakrycznie się zapowiada

massey15    0

My ostatnio za żyto płaciliśmy 32 ale obecnie nie kupujemy robimy miejsce w silosach na ziarno z tego roku

griga    140

Jak się przedstawia teraz cena jęczmienia u was, tam gdzie Ja zazwyczaj sprzedaję dają 350 + VAT troszkę mało a mam gdzieś z 40-45t tegorocznego do sprzedania

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił