Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

[.....]

Wiadomość z agroFakt.pl

elku87    26

parametry : pszenica - wilgotność ok 13% , gęstość 74+ , gluten 26+. Próbka zboża na młyn. Żyto przy dobrych parametrach 740 zł z VAT , owies -600 zł przy dobrej gęstości coś więcej zawsze dorzucamy , jęczmień 750 zł z VAT .

seat    1

Mazowieckie, paszarnia Cedrob - pszenica 940 netto, pszenżyto 750 netto, kukurydza sucha 890 netto.

Mathieu92    112

@dralo5 - gdzie niby masz taką cenę ? Ostatnio dzwonilem do skupu na ul Abramowickiej w Lublinie i tam cena 870zł+vat.

bialy2005    193

jak tam u was ceny pszenzyta? u mnie 750 netto odbiór z gospodarstwa :(. jak macie lepsze oferty to podrzuccie bo bym sprzedał ze 25t

@dralo5 - gdzie niby masz taką cenę ? Ostatnio dzwonilem do skupu na ul Abramowickiej w Lublinie i tam cena 870zł+vat.

w lubelii pszeniczka ostatnio była 995 brutto jak dzisiaj nie wiem

tomgli    3

jak tam u was ceny pszenzyta? u mnie 750 netto odbiór z gospodarstwa :(. jak macie lepsze oferty to podrzuccie bo bym sprzedał ze 25t

Załacimy 750-760 za pszenżyto, pszenicę paszową 870-880, ceny netto, odbiór i płatność na miejscu.

kissmy...    57

krąplewice ceny netto:

pszenica paszowa 920zł/t,

jęczmień paszowy 800zł/t,

pszenżyto 830zł/t,

kukurydza 860zł/t,

żyto 750zł/t

thug    196

zboża pójda w górę wszystkie dane światowe na to wskazują u nas w obrocie miedzy rolnikami już jest po 1100 a po około 1000 brutto w skupach na dobrych parametrach

bialy2005    193

to powiedz dlaczego gdzie nie zadzwonisz na jakas paszarnie to twierdza ze maja magazyny pełne. Na pszenzyto nie ma klienta, Zyto cena nędzna jedynie pszenica w miare idzie.

thug    196

może żle napisałem miałem na myśli pszenicę bo ze zboz tylko ją i jęczmień jary uprawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.