Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martini89    3

Pszenica konsumpcyjna 920 zł/ t netto

W okolicy kilku już się przejechało, bo chcieli zrobić interes życia na "siewnym" zbożu. Wystawili ogłosznei z ceną 1200 zł/t brutto i przez miesiąc ani jednego klienta, więc się zestresowali i szybciutko na przemiał po 920 zł/t netto.....

margoo78    61

Nie jest dobrze cena leci na łeb na dziś oferują 760 netto za pszenicę i wróżą spadek na przyszły tydzień. Panowie o co tu chodz?

elku87    26

o co chodzi ? o żniwa chodzi i o to że rolnicy chcieli bajońskie sumy za zboże młyny nabyły tańsze (lub w normalnych cenach) magazyny pełne i spokojnie czekają na żniwa.

Wiadomość z agroFakt.pl

1piotr1    11

o czym ty człowieku piszesz cała wielkopolska przesiana, a majowa susza jarki załatwiła ładnie....... i to nie tylko problem wielkopolski bo duża część Dolnego śląska przesiana i na słabszych polach więcej jak 3-4 tony nie będzie....

damian95    22

Zgadzam się z kolegą oziminy kiepsko przezimowały i jeśli nawet ktoś ich nie skasował to będą żadkie czyli i plon będzie lipny. Co jak co ale zboże na sezon 2012 będzie dość drogie to już chyba 3 rok taki.

elku87    26

taka sytuacja na pewno będzie do żniw , dopiero gdy się zaczną cena może podskoczyć i na pewno tak będzie, a uwierz mi wiem co piszę już prawie 20 lat ten temat przerabiamy . Każdy zrobi jak będzie chciał i sam się przekona, tak tylko napisałem jak aktualnie wygląda sytuacja na młynach . Pozdrawiam

denzel    12

a jak się utrzymuje cena żyta, żyto bardzo dobrze przezimowało u mnie liczę na dobry plon

kryssr    50

wiem że w warmińsko-mazurskim i podlaskim żyta ładne, pszenicy to u nas za dużo nie ma. Ciekawe jak pszenica na żuławach? cena spada bo sporo przyjechało podobno z za granicy ( wiadomość od kierowcy sam.)

marian2011    111

Wielkopolska cena jarmarkowa spadła o 5-10 zł na worku średnio i sporo gospodarzy widzi że został miesiąc i żniwa i chcą posprzątać

bialy2005    193

u nas to skupujacych to całkiem pogieło za pszenzyto powiedział mi 700 brutto !!!!!!!!! mam wszystkiego po trochu same resztki i jakos to musze wypchnac zeby zrobic miejsce na swieze ale nie po 700 brutto.

damian40000    85

za miesiąc żniwa i dlatego cena spada bo jak by kupili teraz zboże po 1000 to kto im kupi pasze z tak drogiego zboża jak spokojnie będzie można kupić z pola po 600zł. Jedynie pszenica jakościową będzie droga bo bardzo dużo jej wyginęło.

Alio    61

Dziś dzwoniłem po okolicznych skupach. Pszenica paszowa 750 netto, pszenżyto 700 netto. Lubelskie - zaścianek cenowy polski.

ZUCH1234    72

o czym ty człowieku piszesz cała wielkopolska przesiana, a majowa susza jarki załatwiła ładnie....... i to nie tylko problem wielkopolski bo duża część Dolnego śląska przesiana i na słabszych polach więcej jak 3-4 tony nie będzie....

a dasz jakies foty

dywcio    3

Dziś poszedł ostatni kurs pszenicy paszowej (1o ton) do hodowcy trzrody. Umówione 2 tyg wcześniej 810 tona

BARABUS    6

dziś sprzedałem ostatnie 11 ton zboża, jęczmień jary pomieszany trochę z żytem i pszenicą, cena 830 zł/netto Rolpol Uscikowo

marian2011    111

Wielkopolska co przesiane wygląda bardzo ładnie inne jare też już masę lat tak ładnego jarego nie miałem nawet na piachach z pszenżytem trochę gorzej rzadkie ale może 4 tony da i jeszcze ta miotła teraz wybiła ponad po tym Huzar Activ szkoda kasy było tylko już kupiłem a znajomi odradzali mi bo u nich zeszłego roku nie działał a firma do domu jeszcze reklamy jego przysyła ,według mnie paszowego będzie dużo pomieszane zimowe z jarymi jedynie kto ma czyste żyto czy pszenicę to o cenę nie powinien sie martwić

wlkpmder    6

Jęczmienie jare i pszenica jara u mnie ładnie wygląda z zimowych zbóż w okolicy kto miał to zostało tylko żyto i niewielkie kawałki pszenżyta i pszenicy ozimej na te zboża już są klienci by im zostawić na wiadomy "cel".Zboża zimowego w moim rejonie bedzie bardzo mało albo wcale tydzień temu jeszcze ci co zostawili rzepak zaorywali i siali kukurydze.

lebek5    9

w naszym rejonie też cena zboża spadła ja dziś znajomemu sprzedałem pszenice po 800 a za jęczmień 700 nie ma kto dać

marek1977    27

Pszenica konsumpcyjna 920 zł/ t netto

W okolicy kilku już się przejechało, bo chcieli zrobić interes życia na "siewnym" zbożu. Wystawili ogłosznei z ceną 1200 zł/t brutto i przez miesiąc ani jednego klienta, więc się zestresowali i szybciutko na przemiał po 920 zł/t netto.....

Ja wystawiłem jęczmień ozimy w odsiewie C2 po 1500zł/t i towar idzie ,sprzedałem już 7 ton ,a do siewu jeszcze trochę czasu i jeśli będzie szło tak dalej to zejdzie wszystko co mam.Chyba ludzie przeczytali ostatni numer Top Agrar i nie czekają na sam koniec?.

martini89    3

Jeśli śledzisz na bieżąco oferty z allegro , to pewnie zauważyłeś że jest tam wystawiany jęczmień ozimy który co nowe ogłoszenie ma niższa cenę..

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670