Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1piotr1    11

pszenica konsumpcyjna niestety trochę potaniała , Polskie młyny 900 netto, Osadkowski 910 netto ;[ a była 950 netto....

Wiadomość z agroFakt.pl

Mathieu92    112

Słabo, dzwoniłem z trzy tygodnie temu może to było po 750zł z vatem a w Bychawce po 940zł także przebitka niesamowita... Ja coś czuje że oni ledwo ciągną koniec z końcem bo wynajmują nawet biura i chyba część silosów innej firmie...

ciastek12    32

920 netto pszenica konsumpcyjna woj pomorskie....a otręby pszenne 900 netto :blink: ....PARANOJA

Słabo, dzwoniłem z trzy tygodnie temu może to było po 750zł z vatem a w Bychawce po 940zł także przebitka niesamowita... Ja coś czuje że oni ledwo ciągną koniec z końcem bo wynajmują nawet biura i chyba część silosów innej firmie...

posiadasz tel i dokładniejsze namiary ??? motycz zawsze był tani ale wahał się w granicach 50 60 zł a nie prawie 200

abudabi    0

okolice Inowrocławia

Strzemkowo:

pszenica i jęczmień 900 z vatem

Krusza Podlotowa:

pszenica paszowa: 963 z vatem

jęczmień 850 +vat

BARABUS    6

a ja na szczęście podpisałem dwa tyg. temu kontrakt na 945zł netto i w piątek przyjeżdżają sobie po towar :)

trochę dziwne że cena pszenicy spadła, bo w naszym województwie nie ma prawie wcale ozimej pszenicy bo wszystko wymarzło !

Lesssiu007    156

okolice Inowrocławia

Strzemkowo:

pszenica i jęczmień 900 z vatem

Krusza Podlotowa:

pszenica paszowa: 963 z vatem

jęczmień 850 +vat

witam ja tez jestem z kuj-pom i mam pytanie posiałem 3 ha pszenicy na sprzedaż i jest bardzo ładna i zauważyłem że jest w niej odrobine jeczmieńia pojedyńcze kłosy. Tu jeden kłos 3 m dalej następny i tak co kilka metrów jakiś sie zdarzy. Nie bedzie jakis problemów z sprzedaża ??? bo ja pierwszy raz bede zboże sprzedawać i nie wiem. Bo zawsze próbki tam jakies biora i nie wiem czy to wykryją ale tego jest tak mało że nie powiło byc jakiś problemów z tym :) ??

abudabi    0

witam ja tez jestem z kuj-pom i mam pytanie posiałem 3 ha pszenicy na sprzedaż i jest bardzo ładna i zauważyłem że jest w niej odrobine jeczmieńia pojedyńcze kłosy. Tu jeden kłos 3 m dalej następny i tak co kilka metrów jakiś sie zdarzy. Nie bedzie jakis problemów z sprzedaża ??? bo ja pierwszy raz bede zboże sprzedawać i nie wiem. Bo zawsze próbki tam jakies biora i nie wiem czy to wykryją ale tego jest tak mało że nie powiło byc jakiś problemów z tym :) ??

tak jak napisał margoo78 nie powinno być problemu jak pójdzie na pasze

Edytowano przez abudabi

panczo1922    68

Dzisiaj sprzedawałem pszenicę paszową - 920zł oraz pszenżyto 880zł

ceny netto. Paszalnia Rąbczyn okolice Wągrowca

read    4

Ktoś sprzedawał do paszarni w Chodzieży,- Ekiert jakie ceny mają i jak z płatnością?

mam na sprzedaż jęczmień zimowy oczyszczony po 920zł/netto

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.